Kuriais iš artėjančių rinkimų labiausiai domitės?

Dienos anekdotas

Tikybos mokytoja klausia Petriuko:
- Kur gyvena Dievas?
- Tualete!
- Kodėl taip manai?
- Nes mama visada rėkia prie tualeto: „Dieve, kiek tu ten sėdėsi!"

Komentaras

Kaimiečiai: „Geriau jau komunalininkai šiukšles išvežtų nedejuodami ir nerašinėdami į visokius feisbukus. Juk tokius mokesčius visi turime mokėti. Dar ne tiek šiukšlių, baldų ir gelžgalių atsiras mieste prie konteinerių, nes ir iš kaimų žmonės pradės vežti. Kaimuose panaikino komunalininkai bendrus konteinerius, o išdalijo nedidelius. Niekas ten netelpa, o kai kas visai neturi konteinerių. Dar gerai, kad į miškus kol kas šiukšlės nevežamos, bet ateityje dar nežinia kaip bus."

Skaityti komentarus (2)

Internetu naudojamasi kasdien. Tai puiki priemonė bendrauti, ieškoti, skaityti. Masažas Vilniuje taip pat, tikėtina, prasidės ne salone, o internete (kitaip tariant, interneto naudotojas nuspręs pasižvalgyti, kokie salonai veikia sostinėje, kokios konkrečiai paslaugos teikiamos).

 Išsirinkti nelengva

Masažo salonų pavadinimai vienas už kitą gražesni, patalpų interjeras gali apstulbinti, o kaipgi paslaugų kokybė? Internete galima rasti atsiliepimų, tačiau derėtų suprasti, jog žmonių komentarai ne visada atspindi realybę. Jei asmuo užsuko pas masažistą būdamas blogos nuotaikos, tai ir komentaro turinys kažin ar bus pozityvesnis, nei apsilankius salone puikiai nusiteikus. Aišku, visiškai numoti ranka į klientų nuomonę irgi nereikėtų.

Kad masažas Vilniuje nėra retenybė, aiškėja žvalgantis po įvairius portalus. Viena vertus, tai tiesiog puiku: kad ir ko ieškoma, veikiausiai bus randama. Kita vertus, tampa sunku nuspręsti, kur masažas bus vertas aukščiausių balų.

Portalo apipavidalinimas

Viena iš rekomendacijų renkantis masažistą – atsižvelgti į tinklalapio apipavidalinimą. Štai du užrašai:

  • Tejkeme pujkes masazo paslaugas, skubekit usisakiti.
  • Teikiame puikias masažo paslaugas. Susisiekite!

Skirtumas akivaizdus. Pirmu atveju įspūdis, švelniai tariant, nekoks. Antru atveju situacija jau pozityvi, formuojamas žymiai patikimesnis įvaizdis.

Dėmesys krypsta ne tik į tekstus, bet ir į patį dizainą. Kuo svetainė estetiškiau apipavidalinta, kuo lengviau surasti aktualias funkcijas, tuo patogiau. Tai irgi rodiklis, padedantis apsispręsti. Kodėl? Todėl, kad geri masažistai nepagailės lėšų ir suvoks, jog svetainės funkcionalumas itin svarbus.

Bendravimas

O kai jau susisiekiate su specialistu ir nuvykstate į vietą, gana greitai perfiltruojate, koks yra bendravimas. Jei kas antras žodis yra keiksmažodis, profesionali atmosfera ima sklaidytis. Reikėtų paminėti ir perteklinį mandagumą. Nors įprastai mandagumas sutinkamas palankiai, svarbu, kad jis nevirstų įkyrumu.

Masažas Vilniuje aktualus nepriklausomai nuo pareigų ar pajamų. Tai paslauga, rūpima ir jaunesniems, ir vyresniems. Todėl nesunku suprasti, kodėl aptarti klausimai tokie reikšmingi. Kadangi paslaugų dažnai ieškoma tiesiog prie kompiuterio, būtent virtualiame pasaulyje susidaroma nemaža įspūdžio dalis. O ar masažas pateisina lūkesčius – jau atskiro straipsnio verta ir lygiai taip pat reikšminga tema.

Užsak. Nr. 1131