Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Praėjusios savaitės įvykiai, kada dėl įtarimų korupcija Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis buvo sulaikytas Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnų, sulaukė itin didelio atgarsio visuomenėje. Vieni žmonės džiaugėsi operatyviu STT darbu, kiti užjautė merą ir jo sulaikymą vadino politiniais žaidimais prieš artėjančius tiesioginius mero rinkimus, į kuriuos dabar jau 3 mėnesiams nuo pareigų nušalintas K. Tubis eina su savo sudarytu komitetu.

„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip jie jautėsi išgirdę žinią, kad Anykščių rajono meras įtariamas kyšio ėmimu? Ar jie tiki, kad šių įvykių „organizatoriai“ – konkurentai iš kitų politinių partijų? Ir ar STT yra ta struktūra, kuri užsiima politiniais žaidimais?

 

Algimantas DAČIULIS, buvęs Anykščių rajono valdytojas:

- Labai nesmagiai pasijutau išgirdęs šią žinią. Aš laikausi tokius pozicijos – žmogus yra nekaltas, kol teismas neįrodė jo kaltės. Įtarimai gali būti pareikšti, tačiau juos dar reikia įrodyti.

Anykščiuose tai, ko gero, pirmas atvejis, kai tokių įtarimų sulaukia aukščiausias rajono vadovas. Aš tikrai nesmerkiu žmogaus, bet garsas apie Anykščius pasklido ne iš gerosios pusės.

O kalbos apie tai, kad Specialiųjų tyrimų tarnyba užsiima politiniais žaidimais, man skamba kaip visiška nesąmonė. Aš pasitikiu tokiomis struktūromis, manau, kad jos užsiima rimtu darbu. Man neįtikėtinai skamba, kad STT pareigūnai veltųsi į politines intrigas. Atsakingos institucijos, manau, atsakingai ir žiūri į savo darbą. Politika užsiima politikai arba tuo suinteresuoti asmenys, tačiau ne tokios institucijos kaip STT.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • gal

  Nuoroda

  Merą Tubių , man atrodo, kad norį išstumti tas, kuriam jis paprieštaravo kažką, kas tam ponui nepatiko, Baurai reikia taip pat nusileisti ant žemės, nes jis per atsitiktinumą papuolė į sąrašus , būti seimo nariu, kitą kartą tikrai nepapuls, nes ir iš jo nieko gero nėra.

  Prieš 6 mėnesių
 • Nuoroda

  Balsuosiu už Tubį!!!!!????????????Jis bus Anykščių meras.

  Prieš 6 mėnesių
 • Tu

  atsakymas į: Nuoroda

  Labiau tikėtima, kad jis bus vierchas

  Prieš 6 mėnesių
 • Senolis

  Nuoroda

  Per30 metu supratau, kad musu salyje zmogus nereikalingas-ypac jaunas.Pradzioje mums nereikejo stipraus zemes ukio-issidalinom ir sugriovem kolukius ir tarybinius ukius, po to mums nebereikejo valstybiniu gamyklu ir fabriku, po to eile atejo-darzeliams ir mokykloms uzdarineti- dabar atejo metas- atimti vaikus is tevu ir uzdaryti ligonines, nors Tauta sensta....tai, kaip nebegs jaunas zmogus is lietuvos- kai mums nieko nebereikia tik isidalinti ir parduoti- buciau jaunas-begciau ir as-kodel-todel, kads cia nereikalingas zmogus-pl9ka akim viskas matosi....gyvenom okupuoti prie ruso-tas tiesa- nu bet, taip nebuvo juk, kad jauno zmogaus nereiktu....ruskis dare, kadvietoj vieno zmogaus atsirastu trys.Praejus 30 metu sovietmecio jau zmoniu buvo daug- to dalyko nepaneigs niekas.BLOGAI TVARKOTES TAUTIECIAI, JEIGU JAUNAS ZMOGUS BEGA IS LIETUVOS- TA ISSAKAU SU PAGARBA LIETUVAI.

  Prieš 6 mėnesių
 • Už Vaiginą!!!

  Nuoroda

  Eureka! Tik dabar, na tik dabar, perskaičiusi “Anykštos” apmokamą lapą Nr 5 su visa sąrašo 2 reklama supratau, kodėl turiu ir net privalau balsuoti už Vaiginą! TIK DABAR! Iki tol aiškumo nebuvo. Paklausite kodėl? Ogi todėl, kad Ukmergės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėja Gertrūda Ivanovaitė, kelis kartus per mėnesį kaip gydytoja neurologė atvykstanti dirbti į Anykščių ligoninę , giria Vaiginą taip atsidėkodama už galimybę prisidurti prie algos pinigėlių už tas dienas Anykščiuose. Tai kas, kad vos kelias! Tai kas, kad už “papildomo medicininio uždarbiavimo” turizmą. Svarbu kad moka ir, tikėtina, jai gerai.
  Ir dar todėl mirsiu, bet už Vaiginą balsuosiu kad, kaip tvirtos vyriškos draugystės su Vaiginu vedinas, tvirtina ignalinietis Pranas Zubrickas, susižavėjęs Vaiginu nuo studijų laikų rašo, Bauros – Karbauskio Kandidatas į merus galėjo tapti muzikantu, bet netapo! Garsus nuo pat Palūšės, kur visą naktį žavėjo TSRS turistus , kur nuo Vaigino balso apsąlo dainininkė iš Leningrado. Taip apsąlo, kad net susikuklino ir atsisakė dainuoti su juo duetu. Su ja vykti į tą Leningradą ir tapti žvaigžde D.Vaiginas irgi atsisakė. Kaip ir dainuoti duetu su Tubiu. Matyt jau tada, įvertinęs realiai savo balso ir talento galimybęs, turėjo kilnesnių tikslų: likti vestuvių muzikantu, kad galėtų gitara groti ir tautai dainuoti vicemero Donato Krikštaponio vestuvėse!Tai, kad didysis muzikinis talentas atsisakė svaiginančios karjeros TSRS platybėse ir netapo antruoju Filipu Kirkorovu (nuo Biržų) man aiškiai įrodo, kad D.Vaiginas tikrai vertas apdovanojimo, didesnio už Gedimino ar Vyčio ordinus! Tiesiog nusipelnė ramiai nusenti ir sulaukti virš 70 metų amžiaus Anykščių rajono mero poste. Vat taip manau ne tik aš – taip mano net pats Baura su Karbauskiu! Ne?Ir man visai nesvarbu, kad Nefo pastatytas į vyr.gydytojus Vaiginas taip persivadovavo ligoninei, kad iš jos šimtais sergančiųjų varė gydytis bei gimdyti į kaimyninių rajonų ligonines, nes aukštu Anykščių klinikų lygiu nebepasitikėjo ir rizikuoti savo sveikata nenorėjo. Tai kas, kad savivaldoje Vaiginas nei bum bum…?“Jūsų rūpesčiai – mano tikslai!”- sako man kandidatas Vaiginas ir aš lieku sužavėta. O kaip gi ne? Juk niekas kitas, tik Vaiginas turi tikslų man ir visiems mums pridaryti rūpesčių! Ir pridarys – juo aš tikiu. Nes sugeba. Ligoninėje juk pridarė! Tai ir visame rajone jam vieni niekai mums rūpesčių pridaryti. Neregėtų negirdėtų! Patyręs. Jam gi negaila…
  Man D.Vaiginas – kaip Teleloto, kuri ką žada, tą ir duoda. Pažadės rūpesčius – bus! Pažadės taukuotą špygą – ištęsės! Manau, kad ne tik aš, kad ir jūs visi supratote, kad balsuoti už D.Vaiginą yra neišvengiama, kaip mokesčiai! O juk mokesčiai – neišvengiami kaip mirtis! Neišvengiami kaip rajono mirtis !?
  P.S. Klausimiukas pabaigai: O nebalsuojant už D.Vaiginą viso to išvengti galima?

  Prieš 6 mėnesių
 • Hetereseksualus

  atsakymas į: Už Vaiginą!!! Nuoroda

  Leonai, nusibodai.

  Prieš 6 mėnesių
 • Kazys

  Nuoroda

  O kai Tubis visus vagimis be teismo vadino, tai kaip čia gaunasi? Kieno šūkis "Aš neleisiu vogti"? Tai kokie čia dvigubi standartai, kai prieš įstatymą visi lygūs?

  Prieš 6 mėnesių
 • Nepainiok!

  atsakymas į: Kazys Nuoroda

  Tikras jau tu Kazys... Nepainiok. Ne vagino, o neleido vogti! Skirtumą jauti?

  Prieš 6 mėnesių
 • Šakalys

  atsakymas į: Kazys Nuoroda

  tai ko tie visi, kurie ''apkaltinti'' nesikreipė į teismą? Gal tikrai vogė?

  Prieš 6 mėnesių
 • sejorai

  Nuoroda

  zaidimais ga ir neuzsiimtu bet faktai rodo kad gali uzsiimti nes daugybe bylu tiesiog subliuksta ir tyliai tyliai pasibaigia

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau