Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Anykščių rajono savivaldybės administracijos skelbimuose apie butų pirkimą socialinio būsto fondo plėtrai kai kurie gyventojai įžvelgia klaidinančią informaciją.


Kaimo turizmo sodybos "Geras" savininkė Gitana Mileikaitė dėl to kreipėsi į Anykščių rajono savivaldybės administraciją, prašydama išaiškinti, kodėl savivaldybė socialinio būsto plėtrai neperkami butai, esantys bendrabučio tipo namuose.
“Darosi neaišku, ar butai, turintys visus patogumus bute( šiluma, vanduo, dujos, gyvatukas, pvz Vairuotojų 5 ) yra bendrabučio tipo ar ne?”, - pastebėjo G.Mileikaitė, svarstydama, kad terminas “bendrabučio tipo namas” tėra sovietinio palikimo apibūdinimas.

 

Plačiau – laikraštyje “Anykšta”.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anykščiai

  Nuoroda

  Gavo socialinį būstą viena tokia asaba pušyne, vaiką atėmė, jis auga pas globėjus, bet ji butą turi ir vyrus kiekvieną naktį vis kitus vedžiojasi... Kur žiūri savivaldybė?.... landynė padaryta, o yra šeimų kur tas butas būtų tikrai reikalingas.

  Prieš 4 mėnesių
 • Kristina

  Nuoroda

  Kodėl socialinių bustų neperka kaimuose, šitiek daug namų stovi tuščių, ir mokesčiai maži būtų tik už elektrą susimokėti ir malkų žiemai pasirūpinti galėtų patys. O dabar nori tik į miestą sullįsti, nieko neveikti, tik iš pašalpų gyventi. Iš ko jie mokesčius mokės?

  Prieš 4 mėnesių
 • Naivuole

  atsakymas į: Kristina Nuoroda

  jie (dauguma) jokių mokesčių nemoka, nemokėjo ir nemokės...Ką čia kalbi apie tuščius namus kaimuose? Visų pirma, tų griuvėsių savininkai nori kosminių kainų už savo į žemę susmegt baigiančias lūšnas. Antra, tikras pavyzdys buvo Radviliškio rajone, priemiestiniame seniūnijos centre (iki Radviliškio 7 km) pilnai renovuotame daugiabutyje, su visa nauja buitine technika butuose, neatsirado norinčių socialinių lodorių keltis į tuos būstus. Paklausus kodėl, pateikiamas geležinis argumentas, kad ne mieste, nors susisiekimas su miestu - puikus.

  Prieš 4 mėnesių
 • G,

  Nuoroda

  nusipirkot Vairuotojų 5.o dabar norit parduoti ir uždirbti?

  Prieš 4 mėnesių
 • Naivuole

  atsakymas į: G, Nuoroda

  vadinasi, ta Vairuotojų 5 vietelė kaip reikiant "gerais" kaimynais pasižymi, kad net "didžioji turizmo verslininkė" neranda kam vienai ar dviem parom išnuomot, o nori įkišt savivaldybei savo problemą.

  Prieš 4 mėnesių