Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti

Šią savaitę viešėdami Sičuano provincijoje Robertas Matiukas ir Valdas Pelegrimas susipažįsta su Pengžou miestu ir apylinkėmis, dalyvauja menininkų dirbtuvėse. Tarptautiniame menininkų sambūryje kartu su anykštėnais vieši Australijos, Italijos, Japonijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Pietų Korėjos kūrėjai.

  „Džiaugiamės nuostabiais žmonėmis, puikiu oru, įdomiai organizuota viešnage. Grįžę tikriausiai rašysime knygą“,  – įspūdžiais iš Kinijos dalijasi anykštėnai.

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta