Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti

Gegužės 9-ąją Anykščiuose, tarybinių karių kapinėse, tradiciškai susirinko grupė anykštėnų, norėjusių pagerbti Antrajame pasauliniame kare žuvusius karius. Tradiciškai į šias kapines gegužės 9-ąją kasmet eina tie patys asmenys, tapę savotiška bendruomene. Ši bendruomenė pernai prarado Vincą Radušį, karo veteraną, mirusį pernai vasarą. V.Radušiui ėjo jau 98-i metai.

 

Kalbą ant karių kapų sakė buvęs Anykščių karinio komisariato viršininkas Vytautas Laurinavičius, karo veteranės dukra Zoja Suleimanova bei aktyvi anykštėnė Rima Lesnikauskienė.

V.Laurinavičius atsiminė istoriją, pasakojo, kaip tarybinė armija 1944-aisiais iš Anykščių vijo vokiečius, kaip 20-metis Anatolijus Šagalovas žuvo gelbėdamas pulko veliavą. Ir V.Laurinavičius, ir R.Lesnikauskienė, ir Briuselyje gyvenanti Z.Suleimanova negailėjo priekaištų Lietuvos valdžiai.

Pasak V.Laurinavičiaus, kai nepasiteisino šūkis ,,rusai – puola“, Lietuvos saugumui buvo duota užduotis rasti kitą priešą. ,,Rado Kiniją. Tik šaukiant, kad kažkas puola, iš Lietuvos biudžeto galima semti milijardus ir remti JAV ginklų pramonę,“ - kalbėjo V.Laurinavičius.

Plačiau - ,,Anykštoje“  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • frontas

  Nuoroda

  Be fronto organizatoriu fasistu butume nesumuse gerbemi tautieciai....ce Jums ne televizijos bokstas Vilniuje...blindaza fasistu paimti reikedavo 5-7 gyvybiu, o kai kada ir 10.-kiek buvo blindazu nuo Vilniaus iki Berlyno?vien prie Oderio kas 50 metru buvo ivairus blindazai- kraujas zmoniu upeliu tekejo Oderio slaitu...is 16 Lietuviskos divizijos liko 17 zmoniu- buvo apsupta ir sumusta netoli berlyno.IS 5-7 diviziju ligdavo 5-30 zmoniu.MES KALBAME APIE ATGRASIMA IS RYTU-PAMASTYKIT PROTU O NE UZPAKALIU, KAI SVAJOJAT KARIAUTI....

  Prieš 4 mėnesių
 • Demo

  atsakymas į: frontas Nuoroda

  Be Amerikiečių Lendlyzo jūs nieko nebūtumėte sumušę. Jūs net neturėjo normalių sunkvežimių, džipų, maisto, aprangos ir t.t. Visi sovietų karo lakūnai didvyriai skraidė tik amerikietiškais lektuvais. Nepamirškiti padėkoti Amerikai.

  Prieš 4 mėnesių
 • Lietuvis

  Nuoroda

  Tie musu buve ir dar esami Tautiesiai, kurie dalyvavo fronte musant fasizma-TIKRIEJI TAUTOS DIDVYRIAI NE TIK MUSU TAUTAI BET IR VISAI EUROPAI BEI PASAULUI.....GEDA SAJUDZUI, KAD JUOS NIEKINAT-be frontininku nsiandiena nebutu, nei musu tautos, nei vastybes, nei Sajudzio...o tokie politiniai veikejai, kaip LANSBERGIAI, ANUSAUSKAI, KASCIUNAI, naciu butu susaudyti vietoje be jokio teismo, tad jeigu tikit DIEVA, TAI BENT NEJUODINKIT FRONTE BUVUSIU TAUTIECIU-PRIESINGU ATVEJU SUSILAUKSIT DIEVO RYKSTES....

  Prieš 4 mėnesių
 • Nebetikiu

  atsakymas į: Lietuvis Nuoroda

  Gali būti ramus, nieko Dievu ir jo rykšte nebe įbauginsi . Čia tamstai ne viduramžiai, žmonės jau pradėjo mąstyti,o įvairiomis religinėmis pasakomis mažai kas betiki. Seni pasakojimai tik apie tariamą žydų kilmės jo sūnų Jėzų , o apie pagrindinį Dievą tėvą nė mur mur. Moksliškai neįrodyta, kur tas dievas ir ar iš viso yra, niekas dar nežino. Nebent ant debesų ar kur beorėje erdvėje danguje plėvena.Nieko nesmerkiu. Kas draudža, tikėkite jei labai patinka.

  Prieš 4 mėnesių
 • keisti dalykai dedasi

  Nuoroda

  kas koloboravo su naciais ,paminklai ,lentos o kas kovojo su fasismu,nekencia,juk turim politiku kuriu tevas ir naciu valdzioj buvo ,kodel tylima ir nekalbama

  Prieš 4 mėnesių
 • Untans

  atsakymas į: keisti dalykai dedasi Nuoroda

  Hitlelis nieko blogo nenorėjo padaryti. Jis tik rusus norėjo išmokyti tiesti kelius. Lygiai taip pat kaip ir Stalinas, nieko blogo nenorėjo, tik parodyti žmonėms Sibiro kurortus.

  Prieš 4 mėnesių
 • SAJUDZIO KLIKAI

  Nuoroda

  TAI KURIO TAUTIECIO DIDESNIS INDELIS ZMONIJAI.....TAS TAUTIETIS KURIS MUSE FASISTA?AR TAS KURIS TUPEJO MISKE IR UZSINOREJAS VALGYTI EJO KAIMIECIUS PLESTI?

  Prieš 4 mėnesių
 • Gulagas

  atsakymas į: SAJUDZIO KLIKAI Nuoroda

  Karo organizatorius ir fašistų sąjungininkas negalėjo išvaduoti nuo fašizmo, nes jis pas buvo lygiai toks pats fašistas. Fašistas negali išvaduoti pats save nuo fašizmo. Ir tie kurie Maskvoje deda gėles ant Stalino kapo, pirmiausia pagerbia visų laikų didžiausia fašistą ir karo organizatorių, be reikalo pražudžius milijonus nekaltų rusų, tiek taikos metu, tiek nevykusio vadovavimo karo metu. Pagarba visiems žuvusiems kare, ir panieka jo organizatoriams.

  Prieš 4 mėnesių
 • Barnaulas

  Nuoroda

  Žala gi stovi. Ne prastesnis fašistas buvo, tik kad raudonas.

  Prieš 4 mėnesių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Mano senelis irgi žuvo šiame kare, bet aš jau nuo pat mokyklos laikų nei tos šventės gerbiu, net ir iš anuo metu prievartinių minėjimų bėgdavau. Žinau, kad jie kovojo ne už Lietuvą, bet jau okupuotą Lietuvą. O be to niekas savo noru ir nenorėjo eiti į tą karą, paprasčiausia priversdavo.

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau