Kaip šiemet atostogausite (atostogavote)?

Dienos anekdotas

Norėdamas naujame kolektyve išsiaiškinti, kas yra lyderis, pasižiūrėkite, ant kieno stalo guli kondicionieriaus pultas.

Komentaras

Rita:„Kiek pastebejau tvarkingiausiai ir saugiausiai vairuoja pagyvenusios senjoros , visuomet vairuoja atsargiai , apgalvotai , praleidzia pesciuosius kad ir ne perejoje per gatve ."

Komentuoti

 Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė trečiadienį paskelbė, kad baigia profesionalios plaukikės karjerą. Ji teigia, kad šį sprendimą priėmė dėl asmeninių priežasčių, o baigusi plaukimą nori sugrįžti prie mokslų.

 

 

„Esu pasiruošusi pradėti naują gyvenimo etapą. Ačiū visiems mane šiam kely palaikiusiems ir ne tik“, – pranešime spaudai teigė R. Meilutytė. „Iki šiol visą save atidaviau plaukimui. Nuo ankstyvos paauglystės gyvenau šiuo sportu. Dėl įtempto treniruočių rėžimo atidėjau mokslus, prie kurių noriu dabar sugrįžti. Noriu patirti paprastus dalykus, augti, geriau suprasti save ir mane supantį pasaulį“, – sakė plaukikė. Būdama 15 metų R. Meilutytė laimėjo Londono olimpinių žaidynių auksą. Pasaulio ir Europos čempionatuose ji yra laimėjusi 18 apdovanojimų – 12 aukso ir šešis sidabro medalius.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Plaukikai

  Nuoroda

  Kaip ir gimnastai - ės, anksti baigia karjera. Iskyrus gal amerikona Phelpa. (kaip jis ten). Tad siulau nesiburnoti, o paziureti kuo viskas baigsis. Dopingo kontrola padaro net po keliu metu dabar. Be to gal kazkokie pinigai vaiksto tamsus. Dabar gi tok sportas.

  Prieš mėnesį
 • Juokinga pavardė

  Nuoroda

  Kodėl Meilutytė? Ar negalėtų būti tiesiog Meilė? O jos vaikai bus Meilutytaičiai? O anūkai Meilutytaičiukai? O proanūkiai - Meilutytaičiukaičiai? Proproanūkiai - Meilutyčiukaičiukyčiai? Vienas juokas.

  Prieš mėnesį
 • Be

  Nuoroda

  Dopingo neišgarsinsi

  Prieš mėnesį
 • Bezdalai

  Nuoroda

  Tuščios šnekos apie ruošimąsi tapti moterimi, motina, apie atsisveikinimą su sportu ir pan. Galėjo atsisveikinti su sportu anksčiau. nelaukiant kol dopingo kontrolė pričiups. Jei jau ji niekuo nekalta, taigalėjo nesislapstyti, bendrauti su dopingo kontrolieriais, kaip kiti bendrauja. Medaliais prisidengdama su niekuo nebesiskaito. Atimt visas premijas, medalius, privilegijas, stipendijas. Nėra ko apgaulėmis siekti pergalių.

  Prieš mėnesį
 • Bezdalams

  atsakymas į: Bezdalai Nuoroda

  Ale pabandyk tu man - tavęs neatsiklausė! Kaip drįso?! Kas jai leido? A ja jai !!!

  Prieš mėnesį
 • Zarazoms

  Nuoroda

  Ei zanūdos komentatoriai. Mergaitė virsta moterimi, keičiasi jos kūnas, medžiagų apykaita. Gamta ruošia mergaitę pastoti ir gimdyti. Natūralu, kad ji nebegali amžinai būti "Auksine žuvele" ir "gaminti" jums auksinius medalius. Todėl ir nutraukė visas kontroles, treniruotes, atsisveikino su sportu. Kita vertus jai reikia mokytis, specialybę įsigyti, būsimą gyvenimą ir šeimą susikurti.
  Negi tamstoms tai per sudėtinga suprasti?

  Prieš mėnesį
 • garant

  Nuoroda

  visokio šūdo nemažiau už Jafimovą privalgius. Neveltui nuo dopingo kontrolės muilinosi...

  Prieš mėnesį
 • Ma jooo...

  atsakymas į: garant Nuoroda

  Matai kaip... Čia tavo asmeninė nuomonė, ar ambasados Latvių gatvėje pozicija?

  Prieš mėnesį
 • Kaip faina!

  Nuoroda

  Trečiadienį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad Darius Gudelis nedeklaruodamas savo interesų pažeidė įstatymo nuostatas. Jis buvo krepšinio klubo „Rytas“ direktorius, šis klubas gavo finansavimą iš savivaldybės biudžeto, taigi D.Gudelis turėjo deklaruoti interesus, bet to nepadarė.

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vtek-interesu-nedeklaraves-darius-gudelis-pazeide-istatyma-56-1148400?copied

  Prieš mėnesį
 • Zanūdos

  atsakymas į: Kaip faina! Nuoroda

  jūs visi tik rėkiat ,kad deklaruot,deklaruoti,o kas po to mano kišenėj atliks? Šūdas, o ne gyvenimas, jei biznio nebėr.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau