Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ar šilta žiema padeda taupyti pinigus?

Dienos anekdotas

- Pasiruoškite blogiausiam!
- Gydytojau, aš mirsiu?
- Ne, rytoj - į darbą!

Komentaras

Darius:„Kaip miestas tai grazus jaukus......kaip tvarkosi baisu nuo atvaziavimo i anykscius kaloneleja uzpuola pirk pavalgyti duok cigareciu bomzai....i norfa jau ramei nepraisi....as galiu tik ilsetis tuoliau nuo miesto...bet zmoniu depresija smarkei jauciasi"

Skaityti komentarus (4)

Šeštadienį Niūronyse šurmuliavo tradicinė "Bėk bėk, žirgeli" šventė. Pirmą kartą žirgų konkūro varžybos vyko atnaujintame hipodrome, kuris padengtas minkšta danga. Žirgelio šventėje pasirodė ir karo rekonstrukcijos klubo "Grenadierius" aktoriai, kurie demonstravo ginkluotę, prieškario Lietuvos kariuomenės uniformas bei rodė savo jojimo meistriškumą, kardu kapodami ant kuolų sudėtas daržoves.

 

Vyko tradicinė mugė, kurioje šį kartą vyravo lietuviška tautodailininkų produkcija, o "chintown"-as nebuvo gausus ir įkurdintas kiek atokiau amatininkų. Sportininkai, įvairiose rungtyse ir klasėse hipodrome rungėsi kelias valandas. Varžybos dėl pagrindinės, Anykščių rajono mero Sigučio Obelevičiaus taurės, vyko jau gerokai žiūrovams prasiskirsčius. O vieną iš taurių iškovojo ir Meras. Šetlando ponių konkūro varžybas laimėjo Adas Imbrasas, kurio mažojo arkliuko vardas Meras.      

Šventės pradžioje siautėjo seniūnijų meno megėjai. Smetoniais personažais persirėdę artistai į bendrą stichišką spektaklį bandė įtraukti ir žiūrovus.

Kavinėje "Pasagėlė" vyko mero priėmimas, o kurį laiką visų iš šventės išvykstančių vairuotojų blaivumą tikrino policijos pareigūnai. 

Plačiau - "Anykštoje" 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Linda

  Nuoroda

  Când l-am găsit pe Dr Wealthy, am avut nevoie disperată de a-mi aduce înapoi pe fostul meu iubit. Mi-a lăsat o altă femeie. Sa intamplat atat de repede si nu am avut nici un fel de spus in situatia asta. El ma scos după trei ani fără explicații. Îl contactez pe dr. Wealthy prin intermediul site-ului său și mi-a spus ce trebuie să fac înainte de a mă putea ajuta și am făcut ceea ce mi-a spus, după ce am oferit ceea ce dorea, a aruncat o vrajă de dragoste pentru a ne ajuta să ne întoarcem împreună. La puțin timp după ce și-a făcut vraja, prietenul meu a început să mă mai trimită din nou și sa simțit oribil pentru ceea ce tocmai mi-a pus. El a spus că eu sunt cea mai importantă persoană din viața lui și el știe asta acum. Ne-am mutat împreună și el a fost mai deschis față de mine decât înainte și apoi a început să petreacă mai mult timp cu mine decât înainte. De când dr. Wealthy ma ajutat, partenerul meu este foarte stabil, credincios și mai aproape de mine decât înainte. Îi recomand foarte mult pe Dr Wealthy pentru oricine care are nevoie de ajutor. E-mail: wealthylovespell@gmail.com, sunați-l sau adăugați-l pe ceapre prin: +2348105150446

  Prieš 7 mėnesių
 • Uoj

  Nuoroda

  Prakuokinot... Lauksiu anykstoj savo nuotraukos :-). Kuria diens bus? Nes neturiu laiko vartyt 2-ju ssvaiciu. Ir be to, mano komentaru nera daugiau niekur. Sekmes.

  Prieš 7 mėnesių
 • Tam KAD

  Nuoroda

  Sventej nebuvau, neidomu ir jokio pykcio nelaikau. Anyksta paskaitau karta ar du imenesi.paziuriu foto. Komentaru nerasineju kaip kiti. Nemegztu ir neturiu laiko. Ir man dzin. Parasiau kaip man atrodo.

  Prieš 7 mėnesių
 • Oho

  Nuoroda

  O zoses nuotrauka?? Paskelbsit kitoj anykstoj?

  Prieš 7 mėnesių
 • ,, isikelk,,

  Nuoroda

  Kur gausi mano nuotraukyte? Jokiu komentaru niekur nerasau. Sventej nedalyvavau. Man dzin jusu sventes. Dzin ir anyksciai. Tubys su tubiene tuktani kartu geriau atrode, nei sitie ponai. Mano nuomone. O kad tubys prisidyrbo, cia jo reikalas.

  Prieš 7 mėnesių
 • Oi in tiesai

  Nuoroda

  Kieno jus nuotraukyte paskelbsit? Komentaru izeidzianciu cia nieks nerso. Raso ka mato. Dar ne tokiu komentaru esu skaites

  Prieš 7 mėnesių
 • Senolis

  Nuoroda

  O kur muzikantai?!

  Prieš 7 mėnesių
 • Vanda

  Nuoroda

  Galima butu ir stipresniais gerimais leist prekiaut , o tai dabar reikia veztis is miesto , o po trecios valandos jau nebenusipirksi ,eik ir ieskok pas vietinius gyventojus gal kas turi parduot ,organizatoriam sventes reiketu pagalvot .

  Prieš 7 mėnesių
 • Oho

  atsakymas į: Vanda Nuoroda

  problema radot, uzpiltom smegenim ir sventes nebereikia. dziaugiuosi, kad tokiu sutikt neteko ant tako

  Prieš 7 mėnesių
 • tiesiog

  Nuoroda

  ...buvau blaivus ziurovas, bet su Meru dalyvavo Auguste Bauzaite ir laimejo III vieta, gal Anyksta susapnavo

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau