Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Gegužės 28 –osios naktį kavarskiečio medžiotojo Alvydo Eimonto kamera Dabužių miške nufilmavo mešką. Lepečkojė, kaip ir dera gerai išauklėtam šiuolaikiniam žvėriui, apsilankė medžiotojų įrengtoje žvėrių ,,valgykloje“.
Ar bijote meškų? Kaip elgtis jas sutikus? – teiravosi ,,Anykšta“.

 

Albertas ŽARSKUS, Anykščių bitininkų draugijos pirmininkas:
Nė kiek. Meška žmonių draugas.
Vaikystėje man teko matyti po kaimus vedžiojamas meškas. Buvo tokie žmonės - meškininkai. Aš buvau dar vaikas, kai turėjau progą matyti, kaip nuo meškininko meška vaiko muses, atlieka įvairius triukus. Esu tikras, kad meška - žmonių draugas. Ji mėgsta medų, todėl reikia duoti saldumynų ir susidraugauti.
Žinoma, bitininkai gali turėti dėl to rūpesčių, nes medžių drevėse laukinių bičių beveik neliko. Todėl meškos gali pasirodyti bitynuose ir pašeimininkauti.
Lietuvoje senovėje buvo meškų, todėl nieko baisaus, jie šis žvėris vėl sugrįžo į mūsų miškus.
,,Skaičiau apie meškų irštvą prie Vilniaus“

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Sakiau

  Nuoroda

  Kad medu gali vogti

  Prieš mėnesį
 • rašlevos

  Nuoroda

  mūsų vietinė žiniasklaida išsisėmė.Ėmė ieškoti temų apie mažiau žinomus miško gyvūnus ir jų santykį su žmonėmis. Panašiai kaip Rusijoj žiniasklaida apie ateivius. Ne anekdotus su smurtinėmis apraiškomis verčia ir publikuoja.

  Prieš mėnesį
 • Dėl korupcijos

  Nuoroda

  Bitininkai turėtų gerbti savo vardą ir pašalinti apysunkiu nusikaltimu kaltinamąjį iš savo gretų.

  Prieš mėnesį