Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ar šilta žiema padeda taupyti pinigus?

Dienos anekdotas

- Pasiruoškite blogiausiam!
- Gydytojau, aš mirsiu?
- Ne, rytoj - į darbą!

Komentaras

Darius:„Kaip miestas tai grazus jaukus......kaip tvarkosi baisu nuo atvaziavimo i anykscius kaloneleja uzpuola pirk pavalgyti duok cigareciu bomzai....i norfa jau ramei nepraisi....as galiu tik ilsetis tuoliau nuo miesto...bet zmoniu depresija smarkei jauciasi"

Skaityti komentarus (4)

Gegužės 28 –osios naktį kavarskiečio medžiotojo Alvydo Eimonto kamera Dabužių miške nufilmavo mešką. Lepečkojė, kaip ir dera gerai išauklėtam šiuolaikiniam žvėriui, apsilankė medžiotojų įrengtoje žvėrių ,,valgykloje“.
Ar bijote meškų? Kaip elgtis jas sutikus? – teiravosi ,,Anykšta“.

 

Albertas ŽARSKUS, Anykščių bitininkų draugijos pirmininkas:
Nė kiek. Meška žmonių draugas.
Vaikystėje man teko matyti po kaimus vedžiojamas meškas. Buvo tokie žmonės - meškininkai. Aš buvau dar vaikas, kai turėjau progą matyti, kaip nuo meškininko meška vaiko muses, atlieka įvairius triukus. Esu tikras, kad meška - žmonių draugas. Ji mėgsta medų, todėl reikia duoti saldumynų ir susidraugauti.
Žinoma, bitininkai gali turėti dėl to rūpesčių, nes medžių drevėse laukinių bičių beveik neliko. Todėl meškos gali pasirodyti bitynuose ir pašeimininkauti.
Lietuvoje senovėje buvo meškų, todėl nieko baisaus, jie šis žvėris vėl sugrįžo į mūsų miškus.
,,Skaičiau apie meškų irštvą prie Vilniaus“

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Sakiau

  Nuoroda

  Kad medu gali vogti

  Prieš 7 mėnesių
 • rašlevos

  Nuoroda

  mūsų vietinė žiniasklaida išsisėmė.Ėmė ieškoti temų apie mažiau žinomus miško gyvūnus ir jų santykį su žmonėmis. Panašiai kaip Rusijoj žiniasklaida apie ateivius. Ne anekdotus su smurtinėmis apraiškomis verčia ir publikuoja.

  Prieš 7 mėnesių
 • Dėl korupcijos

  Nuoroda

  Bitininkai turėtų gerbti savo vardą ir pašalinti apysunkiu nusikaltimu kaltinamąjį iš savo gretų.

  Prieš 7 mėnesių