Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Žinai Laima ištekėjo!
- Iš meilės ar dėl pinigų?
- Iš meilės pinigams.

Komentaras

Burbiške dedukas:„Pažiūrėkit kelia Anykščiai-Rubikiai..iki Keblaniu tai vai, vai - su matociklais tuoj nebemažna bus praslinkt, a su gruzoviku vos prasilinkiau, ne daug truka, buč ravan su sava Audyti intlekis :-) Aina vaikai makyklan, siaubas, nutrinks kadu patumsi ? Parodykit - sakykit turim keliu-muziejų Ruske da laiku (asfaltas1975 metu gamybas) !"

Komentuoti

Gegužės 28 –osios naktį kavarskiečio medžiotojo Alvydo Eimonto kamera Dabužių miške nufilmavo mešką. Lepečkojė, kaip ir dera gerai išauklėtam šiuolaikiniam žvėriui, apsilankė medžiotojų įrengtoje žvėrių ,,valgykloje“.
Ar bijote meškų? Kaip elgtis jas sutikus? – teiravosi ,,Anykšta“.

 

Sigitas KINDERIS, buvęs Anykščių urėdas:
- Oi, man labai patinka meškutės. Gera žinia, kad Lietuvoje atsiranda meškų. Į mišką eiti dėl to nereikėtų bijoti, nes sveikos, geros meškos žmonių vengia, o jeigu lepečkoję sutiktumėte, rekomenduoju pasieškoti aukšto medžio. Nuo meškos pabėgti labai sudėtinga.
Per mano trisdešimties metų darbo praktiką Anykščių miškuose buvo atvejis, gal prieš kokią dešimtį metų, ,,Anykšta“ tuomet apie tai taip pat rašė, kai Pavarių girininkijoje buvo aptiktas meškos pėdsakas. Bet nuotraukų tada neturėjome.
Deja, greičiausiai nufilmuotoji meškutė tik praėjo pro Dabužių girias. Jeigu tai jaunas patinėlis ar patelė, instinktas juos vers ieškotis sau poros, todėl Anykščių miškuose žvėris ilgiau neužsilaikys.
Nors esu skaitęs, kad neseniai Vilniaus regione tarsi rasta meškų irštva. Mokslininkai šio fakto nepatvirtino, tačiau jeigu irštva yra, galima tikėtis, kad meškų Lietuvoje atsiras, nes maisto joms pakanka. Nors nebeliko šernų, bet yra daug stirnų, briedžių, o be to, meškos labai mėgsta ir uogas. Jeigu mėlyniaudami ar brukniaudami išvysite netoli tokią kaimynę, linkiu malonios pažinties (juokiasi).
 Todėl patarimas – eidami į mišką, triukšmaukite ir šūkaukite.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Dainora

  Nuoroda

  Galimas daiktas sis gyvulys yra pabeges is Zubovo cirko is Kauno , gamtosaugininkams reiktu su juo susisiekt ir jis sugautu atvaziaves .,kol dar neivyko nelaime ir nesudraske zmoniu.

  Prieš metus
 • ne kauno

  atsakymas į: Dainora Nuoroda

  o Rokiškio rajono. Todėl gali būti.

  Prieš metus
 • Makcimaj

  atsakymas į: Dainora Nuoroda

  dabar and sampunu akcijas. Pasrink geresni ir isimazgok galvu per nauja

  Prieš metus
 • Ceslovas

  Nuoroda

  Meška gerai. Organizmų valą iškart kaip tik pamatai

  Prieš metus
 • Julyte

  Nuoroda

  Dabar kai su Petriuku eisim miskan, o mums vasara labai patinka ir tinka misko paklote ,tai nesimes medaus su visu koriu , jeigu pultu meska mes jai medaus , o parys pagal rekomendacija aukstan medin .

  Prieš metus