Ką manote apie Baltarusijos įvykius?

Dienos anekdotas

Po grupinės fotosesijos pradinėje mokykloje mokytoja įtikinėja vaikus nusipirkti nuotraukas:
- Bet tai įsivaizduokit, po 20 metų kaip bus smagu! Žiūrėsit ir sakysit: štai Jonas, dabar jis firmos direktorius, štai Onutė, dabar ji gydytoja...
Petriukas po nosim:
- O čia mokytoja Irena, dabar ji mirus.

Komentaras

Leonas Al: "Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose."

Skaityti komentarus (9)

Šią vasarą prie pat sienos su Latvija įsikūręs Ilzenbergo dvaras taps Aukštaitijos krašto kultūros centru. Šiemet dvare koncertuos du Lietuvos muzikos milžinai – popmuzikos atlikėjas Marijonas Mikutavičius bei tarptautiniu lygiu pripažintas akordeonistas Martynas Levickis.

 

Dvariško gyvenimo tradicijas puoselėjantis Ilzenbergo dvaras ir toliau plečia savo kultūrinės veiklos repertuarą. Prieš porą metų dvaro amfiteatre pasirodė atlikėja Jurga Šeduikytė bei gyva lietuviškos scenos legenda Andrius Mamontovas, šiemet šį sąrašą papildys dar dvi muzikos žvaigždės.
Vidurvasaris su akordeonu
Muzikinę Ilzenbergo dvaro vasarą pradės akordeonistas Martynas Levickis kartu su Vilniaus miesto ansambliu „Mikroorkéstra“ ir atliks išskirtinę programą nepakartojamo grožio parko fone. M. Levickis yra baigęs prestižinę Londono Karališkąją muzikos akademiją, gavęs jos garbės nario laipsnį.
Iš Tauragės kilęs Martynas yra laimėjęs ne vieną tarptautinį, koncertavęs kartu su tokiais žymiais orkestrais kaip „BBC Concert“, Birmingemo simfoninis orkestras,  Ženevos kameriniu orkestru „Geneva Camerata“.
Ilzenbergo dvaro vietininkas Gintaras Bingelis tikisi, kad paklausyti nepakartojamo akordeonisto su ansambliu atvyks daug žmonių ir iš Latvijos, nes pasienyje įsikūręs dvaras jau yra žinomas latviams kaip naujas kultūros židinys,tuo labiau, kad akordeono virtuozas Martynas – neeilinis muzikantas, pelnęs tarptautinį pripažinimą ir visada nustebinantis klausytojus ir žiūrovus.
„Martyno pasirodymai visada nestandartiniai, jis stebina žiūrovus moderniu požiūriu į muziką, drąsiomis kūrinių interpretacijomis, repertuaro įvairove. Atlikėjo aistra akordeonui ir šiuo instrumentu kuriama koncertų atmosfera neturi ribų – ji nesunkiai skinasi kelią į klausytojų bei žiūrovų širdis“, – sakė G. Bingelis.
Ilzenbergo dvare M. Levickio ir Vilniaus miesto ansamblio „Mikroorkéstra“  koncertas „Concerto Classico“ vyks liepos 20 d., šeštadienį, 18 val. vakaro.
Rugpjūtį – vyšnia ant muzikinio torto
Muzikinį Ilzenbergo dvaro vasaros maratoną rugpjūčio pradžioje vainikuos popmuzikos žvaigždės Marijaus Mikutavičiaus koncertas. Kaip teigia dvaro vietininkas G. Bingelis, charizmatiškasis M. Mikutavičius – vienas iš kelių lietuvių atlikėjų, kurie nuolat koncertus gali rengti didžiausiose salėse ir be problemų jas užpildyti.
M. Mikutavičius šio amžiaus pradžioje sukūrė alternatyviu Lietuvos himnu kartais vadinamą hitą „Trys milijonai“.  Jo koncertuose tvyro nuostabi atmosfera, kuri Ilzenbergo dvaro parko apsuptyje pasipildys dar niekada nepatirtomis geromis emocijomis ir gyvenimo džiaugsmo spalvomis. Neabejojame, kad dvariškoje aplinkoje bei įspūdingos gamtos apsuptyje pasirodymas bus išskirtinis “, – tikino G. Bingelis, Ilzenbergo dvaro vietininkas.
Į M. Mikutavičiaus koncertą Ilzenbergo dvare gerbėjai kviečiami rugpjūčio 10 d., šeštadienį, 18 val. vakaro.
Kviečia sveiko maisto
Į Ilzenbergo dvarą patariama atvykti gerokai ankščiau nei prasidės koncertas. Dvaro vietininkas siūlo susiplanuoti savaitgalį taip, kad prieš atlikėjų pasirodymą dar būtų pakankamai laiko pasižvalgyti po pačią dvarvietę ir paragauti Ilzenbergo ūkyje ekologiškai užaugintų produktų.
„Jei į koncertą traukiantys žmonės į dvarą atvyktų bent jau pora valandų ankščiau, tikrai rastų ką čia veikti, – tie, kas yra buvę ankščiau, pasigrožės naujais dekoratyviais augalais, pasivaikščios dvariško daržo takeliais, pamatys įspūdingą net  1200 vynmedžių vynuogyną“, – turiningai praleisti savaitgalį kviečia dvaro vietininkas.
Gruodžio mėnesį Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos ir Darnios plėtros akademijos rengiamame konkurse „Už darnią plėtrą“ Ilzenbergo dvaras buvo paskelbtas geriausiu visuomeniniu daugiafunkciniu architektūros objektu.
Išsamią informaciją apie Ilzenbergo dvarą ir kaip atvykti rasite: www.ilzenbergas.lt
Bilietus į koncertus platina TIKETA, jų taip pat galima įsigyti Ilzenbergo dvaro krautuvėlėje:
https://www.tiketa.lt/LT/martyno_levickio_koncertas_ilzenbergo_dvare_21064
https://www.tiketa.lt/LT/marijono_mikutaviciaus_koncertas_ilzenbergo_dvare_21037

 

Organizatorių pranešimas