Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)

Pernelyg atsipalaiduoti vaikštinėjant ar važinėjat kairiuoju Šventosios upės taku Anykščiuose nederėtų, perspėja anykštėnai.


"Taku eiti pavojinga!", - teigia šiomis nuotraukomis pasidalinusi anykštėnė.
Tai jau nebe pirmas kartas, kai žmonės dalijasi panašiais vaizdais iš kairiojo Šventosios upės tako. Prieš keletą mėnesių net respublikinę spaudą apskriejo vaizdo siužetas, kuomet take šalia Anykščių šv.Mato bažnyčios lūžusi medžio šaka tik per atsitiktinumą neužkrito ant žmonių galvų.

 O Jūs ar jaučiatės saugiai kairiajame Šventosios upės take?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jooo

  Nuoroda

  Kodėl gamtininkai tyli, kad šiomis dienomis niokojama Dainuvos teritorijos gamta?

  Prieš metus
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Kas čia tokio? Natūrali gamta. Vėjas dažnai nulaužia šakas, prie mano namo taip pat. Vyras supjovė ją ir tiek žinių. Sutvarkys (jei dar nesutvarkė) ir šitą šaką.

  Prieš metus
 • matai

  Nuoroda

  jezau jezau, kaip baisu ir nesaugu, vejas šakele medzio nulauze...

  Prieš metus
 • Take nuo ankstyvo pavasario daug suzymetu salintinu medziu,kurie ligi siol zaliuoja.Matyt laukiama nelaimes,kad darbai pajudetu.

  Prieš metus
 • anykštėnė

  atsakymas į: . Nuoroda

  Tuos medžius savavališkai apipurškė toks Savickas, kas ir būtų, jeigu savivaldybė šalintų kiekvieno keistuolio pažymėtus medžius.

  Prieš metus
 • Dale

  Nuoroda

  Gerb. A.Savickas gal jau nebestebi tako , tai netvarka tuoj ir islenda .

  Prieš metus
 • Makalė

  atsakymas į: Dale Nuoroda

  Kiek žinau, "Gerb. A. Savickas" taką prižiūrėjo visuomeniniais pagrindais, tai yra, negaudamas už tą priežiūrą atlygio. Tai kur dabar anas pasdėja, ko nedaboja?

  Prieš metus
 • Gamta

  Nuoroda

  Gamta visų namai ir žmogus jos dalis. Medžių šakos be vėjo nelūžta, nebent kas laikraščiu trenkia per šakas....

  Prieš metus
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Na visi gamtininkai, ko dabar nerėkėte, kad koks blokas vėjas, nulaužė medį. O kai darbuotojai pjauna medžius, kad tokių incidentų nebūtų, tai būna patys blogiausi. Prie medžių grandinėmis rakinatės...

  Prieš metus
 • Bendruomenės vardu

  Nuoroda

  Kai taką kontroliavo Tubio geriausias draugas Alfrydas, buvo nepalyginamai saugiau.

  Prieš metus