Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Trečiadienį  Anykščių rajono savivaldybėje lankėsi ir su Anykščių rajono meru susitiko Vokietijos Mainco miesto kultūros renginių organizatorius Harald von Rheinhausen.Susitikimo metu buvo diskutuojama apie kultūrinio bendradarbiavimo galimybes.Vienas iš H.von Rheinhausen pasiūlymų - Anykščiuose rengti tarptautinį folkloro bei folkroko muzikos festivalį.


"Festivalio idėja patraukli, jis vyktų ne sezono metu, rudenį, įvairiose erdvėse. Vienas iš sumanymų, kad muzikos grupės grotų važiuojančio siauruko vagonuose", - sakė  meras Sigutis Obelevičius.
Ar toks festivalis iš tiesų bus surengtas Anykščiuose, bus sprendžiama iki šios savaitės pabaigos.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jurachas

  Nuoroda

  Nepabandysi, nesužinosi. Pirmyn tik!

  Prieš 3 dienas
 • Taip, nebevyksta

  Nuoroda

  Nebevyksta todėl, kad sąnaudos tokio festivalio milžiniškos, o grupių yra labai mažai.Ir žiūrovams tai ne masinis žanras.

  Prieš 6 dienas
 • Vaje

  Nuoroda

  Šūds tie festivaliai, nuobodu. Geriau rengiam kokius nors reivo, techno ir pvz. pasikviečiam vokietuką Scooter. Šilelyje neliktų nei apykraivių pušelų nei vilkų ????????????????

  Prieš savaitę
 • Ne, visai nepritariu

  Nuoroda

  Lietuvoje galima suskaičiuoti iki 5 - kių rimtų Folk - roko grupių.Ar kasmet gros tie patys arba virs į talaluškas festivaliai ateityje.Mąsto kas nors.Ar žino kas nors situaciją.

  Prieš savaitę
 • nepritariu

  Nuoroda

  Kopija, ne Anykščių idėja.Yra festivalis Zarasuose "Mėnuo juodaragis".Nebus žiūrovų, žanras visiškai ne masiniam žiūrovui.Bus pravalas.

  Prieš savaitę
 • K.

  atsakymas į: nepritariu Nuoroda

  o kieno bėda žiūrovai? Svarbu bus pliusiukas savivaldybės veiklų suvestinėje ir pinigėliai paskirti projekto vykdymui. Mąstykite paprasčiau ir apčiuopiamai, neidealizuodami.

  Prieš savaitę
 • Nebėra

  atsakymas į: nepritariu Nuoroda

  girdėjau lyg ir šiais metais nebevyksta.

  Prieš savaitę
 • robertas

  Nuoroda

  Sutinku su šia įdėja-SUPER

  Prieš savaitę
 • Labai už

  Nuoroda

  gera idėja, o ypač jei dalyvautų įvairių šalių atlikėjai.

  Prieš savaitę
 • tai gal

  Nuoroda

  kiekviena diena ,juk darbo nera kad normaliai pragyventum

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau