Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Trečiadienį  Anykščių rajono savivaldybėje lankėsi ir su Anykščių rajono meru susitiko Vokietijos Mainco miesto kultūros renginių organizatorius Harald von Rheinhausen.Susitikimo metu buvo diskutuojama apie kultūrinio bendradarbiavimo galimybes.Vienas iš H.von Rheinhausen pasiūlymų - Anykščiuose rengti tarptautinį folkloro bei folkroko muzikos festivalį.


"Festivalio idėja patraukli, jis vyktų ne sezono metu, rudenį, įvairiose erdvėse. Vienas iš sumanymų, kad muzikos grupės grotų važiuojančio siauruko vagonuose", - sakė  meras Sigutis Obelevičius.
Ar toks festivalis iš tiesų bus surengtas Anykščiuose, bus sprendžiama iki šios savaitės pabaigos.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jurachas

  Nuoroda

  Nepabandysi, nesužinosi. Pirmyn tik!

  Prieš 10 mėnesių
 • Taip, nebevyksta

  Nuoroda

  Nebevyksta todėl, kad sąnaudos tokio festivalio milžiniškos, o grupių yra labai mažai.Ir žiūrovams tai ne masinis žanras.

  Prieš 10 mėnesių
 • Vaje

  Nuoroda

  Šūds tie festivaliai, nuobodu. Geriau rengiam kokius nors reivo, techno ir pvz. pasikviečiam vokietuką Scooter. Šilelyje neliktų nei apykraivių pušelų nei vilkų ????????????????

  Prieš 10 mėnesių
 • Ne, visai nepritariu

  Nuoroda

  Lietuvoje galima suskaičiuoti iki 5 - kių rimtų Folk - roko grupių.Ar kasmet gros tie patys arba virs į talaluškas festivaliai ateityje.Mąsto kas nors.Ar žino kas nors situaciją.

  Prieš 10 mėnesių
 • nepritariu

  Nuoroda

  Kopija, ne Anykščių idėja.Yra festivalis Zarasuose "Mėnuo juodaragis".Nebus žiūrovų, žanras visiškai ne masiniam žiūrovui.Bus pravalas.

  Prieš 10 mėnesių
 • K.

  atsakymas į: nepritariu Nuoroda

  o kieno bėda žiūrovai? Svarbu bus pliusiukas savivaldybės veiklų suvestinėje ir pinigėliai paskirti projekto vykdymui. Mąstykite paprasčiau ir apčiuopiamai, neidealizuodami.

  Prieš 10 mėnesių
 • Nebėra

  atsakymas į: nepritariu Nuoroda

  girdėjau lyg ir šiais metais nebevyksta.

  Prieš 10 mėnesių
 • robertas

  Nuoroda

  Sutinku su šia įdėja-SUPER

  Prieš 10 mėnesių
 • Labai už

  Nuoroda

  gera idėja, o ypač jei dalyvautų įvairių šalių atlikėjai.

  Prieš 10 mėnesių
 • tai gal

  Nuoroda

  kiekviena diena ,juk darbo nera kad normaliai pragyventum

  Prieš 10 mėnesių
Įkelti daugiau