Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Šiandien Anykščiuose, Dainuvos slėnyje, prasideda keturias dienas truksiantis festivalis "Devilstone". Kaip ir kiekvienais metais, pirmiejji dalyviai, norėję pirmieji patekti į festivalio teritoriją, prie vartų turėjo laukti. Šįkart lygiai valandą.


Kol kas Dainuvos slėnyje - tyla, girdėti tik burzgiantys elektros generatoriai. Atvykusieji skuba užsiimti geriausias vietas savo palapinėms. Labiausiai graibstomos vietos - šalia Rytų scenos ir pakeliui link Barbablu scenos.
Šiemet į akį krenta tai, kad Dainuvos slėnyje daugiau prekybininkų, kurie maistą ir gėrimus siūlo iš vadinamųjų "foodtrack'ų". Pagrindinis festivalio gėrimas, kaip ir pernai, kainuoja 3 eurus. Siūlomo maisto meniu kainos - nuotraukose.
Pirmieji muzikantai Rytų scenoje pasirodys jau 16 valandą. Vakarų scenoje šį ketvirtadienį, kaip buvo anksčiau žadėta, koncertų nebus - vis dar vyksta techniniai darbai.Koncertai taip pat šįvakar skambės ir Barbablu scenoje ant Šventosios upės kranto ir "Lizdo" erdvėje.
Ypatingai žinomų vardų šiandien nebus. Viena iš populiariausių vokiečių metalo grupių "Sodom" pasirodys rytoj.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • jn

  Nuoroda

  Per 11metų niekaip negalit priprasti prie tokio šurmulio. aš gyvenu prie Dainuvos slėnio ir kažkaip nebūkštauju kad garsiai ir pan. Nes man patinka aš palaikau toki festivali. Baikit būkštauti galit ir pakentėt kad i metus vieną kart toks festivalis vyksta, o keliatą naktų nepamiegojus jokio blogumo nematau. Patarčiau įsidėti į ausis ausų kištukus.

  Prieš 4 dienas
 • Ramybė

  Nuoroda

  Ir vėl triukšmaus šitie banditai. Geriau, kad festivalį darytų toliau nuo gyvenamųjų namų, kur gyvena ir mažamečiai vaikai. Senyviems žmonėms reikia poilsio. Ir dar kapinės šalia, Visiška nepagarba tiek gyviems piliečiams, tiek mirusiems.

  Prieš 6 dienas
 • Va va

  atsakymas į: Ramybė Nuoroda

  Kaip tik a.a. bobutė nuo kapų parėjo... ot tie bandytai!!!! Prikėlą!!!

  Prieš 3 dienas
 • Mums

  Nuoroda

  Ramybes reikia ,o ne apgulties zombiu apsinarkasinusiu

  Prieš 6 dienas
 • Oho

  Nuoroda

  Kiek daug kenčiančių, nepirsčiokit greit praeis.

  Prieš savaitę
 • Duokit

  Nuoroda

  Ramybe,ir nesdinkites is sio miesto ,ko drumsciss sio miesto ramybe

  Prieš savaitę
 • ar

  atsakymas į: Duokit Nuoroda

  negeda dejuoti? puikus festivalis, jaunimas linksminasi, kulturingi, bent karta nueikit ir paziurekit, nebuve ir dejuoja, miestas bent atgyja, jaunimas gyvenantis nori gyvent, o ne merdeti, jei jau taip truksta ramybes vienkiemyje apsigyvenkite

  Prieš savaitę
 • atsakymas į: ar Nuoroda

  Košmaras, anykštėnai tapom velnių įkaitais...

  Prieš 5 dienas
 • Vienažindis - Devilstonui !

  Nuoroda

  Linksminkimos! Linksminkimos,
  Pakol jauni esma,
  Nebus laiko mums linksmintis,
  Kada pasenės’ma,
  Kada savo žilą galvą
  Jau žemyn nulenks’ma,
  Ir zyzdami kaip toks Juozas,
  Grabui vietą rinks’ma..

  Prieš savaitę
 • LOL

  Nuoroda

  Devil is fine... Ir tai ant scenos.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau