Kas verčiausias tapti 2020 metų Teresės Mikeliūnaitės kultūros premijos laureatu?

Dienos anekdotas

Automobilio išradimas - didžiulis progresas. Nuo to laiko žmonės ėmė judėti kur kas sparčiau. Ypač per perėjas...

Komentaras

štai pamažu ir "išlenda":„Valstybės "sušikta" gyv.vietos deklaravimo sistema ! Juk savaime suprantama, deklaruoti reikalinga tik ten gyv.vietą kur ir gyveni, o ne bobutės bute kaime, kad gaut kompensaciją už šildymą :-) (p.s. bobutei mirus, kompensacija butui už šildymą nebepriklauso, o va jai anūkė deklaravo gyv.vietą - štai tau ir kompensacija. :-)) Kiek dar tokių anūkų "gyvena" rajone, kurie "valgo" rajono biudžeto lėšas ir nemoka mokesčių ?"

Komentuoti

Buvęs laikinasis UAB ,,Anykščių komunalinis ūkis° direktorius Jonas Žukauskas "Anykštos" laikraštyje pasirodžius tekstui "Komunalininkų vadovas gaus mero algą" paskambino į redakciją norėdamas paaiškinti, kad konkurso sąlygos jam netrukdo siekti direktoriaus posto.


Konkurso sąlyga: ,,per pastaruosius 3 metus darbuotojas neturi būti atleistas iš juridinio asmens vienasmenio ar kolegialaus organo dėl netinkamų pareigų atlikimo". J.Žukausko įsitikinimu jam negali kliudyti dalyvauti komunalinio ūkio vadovo konkurse, nes jo atleidimo iš darbo formuluotė buvusi kita.

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jonas

  Nuoroda

  Sveikiname Joną kuris pasitikėjimą turi Anykštėnų palaikymą,Šapokai šakės , nes Žiogelis Jono gali ir neprileisti.

  Prieš metus
 • Nu jo

  Nuoroda

  Ir kam tik tas jonelis nevadovavo...ir deja visur gavos pisss

  Prieš metus
 • baikit

  Nuoroda

  špasus visi Tubio komitetčikiai.Nei vienas negali būt renkamas ,nes palaikė susitepusi #niekadanemeluoja

  Prieš metus
 • Juristas

  Nuoroda

  Juristui , Baltrušaičiui ,mažiau komentuok ,jai teismas pasakė kad gali tai Jonas ir kandidatuos.

  Prieš metus
 • Vycka

  Nuoroda

  Jonai gryzk i lapes..

  Prieš metus
 • Citatos iš teismo sprendimo:

  Nuoroda

  ,,Valdyba laikinajam įmonės ( - ) kėlė aiškius ir pagrįstus reikalavimus, susijusius su bendrovės valdymu, tačiau iš Valdybos posėdžių protokolų matyti, jog šių reikalavimų laikinasis bendrovės ( - ) neįgyvendino. Ieškovo buvo prašyta kas mėnesį pateikti ataskaitą apie administracines – bendraūkines išlaidas, kas ketvirtį - bendrovės padalinių veiklos ataskaitas, tačiau tai nebuvo įvykdyta. Be to, nebuvo pateikta ir bendrovės veiklos strategija, nesilaikoma skaidrumo politikos, priimant darbuotojus. 2018 m. gegužės 31 d. Valdybos posėdyje, kurio metu buvo svarstytas UAB ( - ) profsąjunginės organizacijos 2018 m. gegužės 28 d. prašymas Nr. ( - ) „Dėl UAB ( - ) valdymo struktūros pakeitimo“, Valdyba nutarė iki bus išnagrinėtos prašyme nurodytos aplinkybės stabdyti bendrovės naujos struktūros įgyvendinimo procedūras, naujų darbuotojų priėmimą, naujų įsipareigojimų priėmimą, viešuosius pirkimus".
  ,,Teismas konstatavo, kad šio Valdybos priimto sprendimo vertinti kitaip, nei išreikšto akivaizdaus nepasitikėjimo ( - ) veikla, negalima. 2018 m. liepos 26 d. Valdybos posėdžio metu svarstant ieškovo vadovaujamos bendrovės I pusmečio veiklos rezultatus paaiškėjo, kad bendrovė patyrė 98 594 Eur nuostolį, ženkliai išaugo sąnaudos – 139 925 Eur, didžiausią sąnaudų pokyčio dalį sudarė darbo užmokesčio sąnaudos – 97 841 Eur dėl padidėjusio darbuotojų skaičiaus, mokamų priedų. Pajamos didėjo, tačiau sąnaudos didėjo daugiau. 2018 m. liepos 1 d. įmonės skola siekė 266 502,12 Eur, nuostolis sudarė 30 proc. bendrovės įstatinio kapitalo, todėl ( - ) buvo prašoma pateikti planą susidariusių skolų grąžinimui".
  ,,Teismas vertino, kad akivaizdus 2018 metų I pusmečio įmonės finansinės veiklos nestabilumas buvo atsiradęs dėl ieškovo priimtų sprendimų, o tai reiškia, kad dėl jo kaltės".
  ,,ieškovas neorganizavo bendrovės veiklos tokiu būdu, kad bendrovės finansiniai rezultatai gerėtų, bet priešingai, savo aktyvių ir nesuderintų su bendrovės Valdyba veiksmų išdavoje ženkliai padidino bendrovės finansinius įsipareigojimus, nebendradarbiavo su Valdyba, ko pasėkoje prarado pasitikėjimą dėl savo paties kaltės, todėl Valdyba 2018 m. liepos 26 d. protokolu Nr. ( - ) atšaukdama J. Ž. iš laikinai einančio ( - ) pareigų, darbo sutarties 10 punkto sąlygų nepažeidė. Esant jo kaltei, Valdyba iš anksto įspėti ieškovą apie atšaukimą iš pareigų, neturėjo".
  ŽUKAUSKAI, TAI ČIA VADINASI GERAI DIRBAI???

  Prieš metus
 • Jonui

  Nuoroda

  Patarimas Jonui - truputėlį reikėtų turėti savikritikos (kaip ir A. Savickui)

  Prieš metus
 • ;

  atsakymas į: Jonui Nuoroda

  Šitie abu nuo savikritikos nenumirs

  Prieš metus
 • Anykštenė

  Nuoroda

  J. Žukauskai, nesinervink ir nesvajok apie komunalinį, vis vien Šapoka laimės konkursą.

  Prieš metus
 • Visi taškai

  Nuoroda

  Dar nesudėti ,tikiuosi kad įstatymas nugalės ir J. Ž. konkursą laimės.

  Prieš metus
Įkelti daugiau