Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Blondinė iš bankomato nori nusiimti pinigų. Už jos stovinti kita blondinė sako:
- Haha, aš mačiau tavo PIN kodą - jis yra keturios žvaigždutės!
Pirmoji atšauna:
- Klysti, jis yra 1566!

Komentaras

Kažin:„ar A.Baurai, kad palydėjo ir paglobojo nebeištikimą LVŽS-ai V.Pranskietį per "Vaižgantines", nebus parodyta R.Karbauskio geltona kortelė?"

Skaityti komentarus (4)
Vaikams treniruotes ves ilgametis Lietuvos plaukimo rinktinės vyr. treneris Žilvinas Ovsiukas.

Rugpjūčio 22 dieną Vilniuje startuoja registracija į plaukimo mokymosi grupes. Vilniaus miestas kviečia mokytis plaukti ir savo įgūdžius tobulinti 7-15 metų vaikus. Prisiminus birželio mėnesį finišavusį projektą „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“, kurio metu plaukti Lietuvos sostinėje mokėsi 2430 antrokų, neabejojama, kad naujos grupės bus užpildytos labai greitai.

 VšĮ „Sveikas miestas“, administruojantis naująjį Fabijoniškių baseiną, siekia didinti plaukimo ir kitų vandens sporto šakų populiarumą Lietuvoje, išmokyti vaikus pagrindinių plaukimo stilių, suteikti jiems pasitikėjimo savo jėgomis ir užtikrinti gerą nuotaiką, nuolat tobulėti ir patenkinti klientų poreikius.

Plaukimas vaikams reikalingas ne tik kaip prevencinė priemonė, siekiant sumažinti skęstančiųjų skaičių, bet ir dėl to, kad jis padeda tobulėti visapusiškai.

Plaukimo treniruotės yra labai naudingos lavinti kūną ir palaikyti gerą sveikatą, šis sportas taip pat stiprina pagrindines raumenų grupes, širdį, kraujagysles, imuninę sistemą ir teigiamai veikia bendrą savijautą.

Vaikams treniruotes ves profesionalūs ir kvalifikuoti treneriai: Vytautas Mackevičius, Modesta Uldukytė, Martynas Čižas, Dominykas Spudvilas ir ilgametis Lietuvos plaukimo rinktinės vyr. treneris Žilvinas Ovsiukas.

Treneriai išmokys vaikus įveikti vandens baimę, taisyklingai kvėpuoti vandenyje ir plaukti keturiais skirtingais stiliais. Šie įgūdžiai leis saugiai jaustis prie vandens telkinio, o nelaimės atveju – būti pasiruošusiam padėti kitiems.

Vaikams bus rengiamos treniruotės du kartus per savaitę (iš viso 8 kartai per 4 savaites). Registracija į plaukimo pamokas startuos rugpjūčio 22 d. 12 val. Fabijoniškių baseino interneto svetainėje.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Naturlich!

  Nuoroda

  Natūralu, kad tokio aukšto lygio treneris ir turi darbuotis Vilniuje! Ką jam veikti Anykščiuose?

  Prieš mėnesį
 • Šarünai

  Nuoroda

  Ar Gališanka ėjo pas Repečkienę ne su tikslu tapti centro direktoriumi? Ką nusprendė konservatorių skyriaus taryba? Dar nebuvo susirinkusi? Kiek teisybės, kad seni komunistai savų neišduoda? Kas palaikė Tubi, kai liberalai paskelbė apie jo darbus? Kiek tarp palaikančių Tubį buvo senų komunistų? Atsakai į šituos klausimus ir žinai, kas yra kas.

  Prieš mėnesį
 • įdomu

  Nuoroda

  kaip ten pasibaigė auditas KKSC , kalbos eina, kad nemažai pažeidimų.
  Ruošiasi Žilvinas į naują įstaiga.

  Prieš mėnesį
 • Vietinis

  Nuoroda

  Pavydnikai jpt!!! Jei žmogus po darbo nulėks vaikų patreniruot,tai čia nusikaltimas? Bet tik aplot,dievaži.

  Prieš mėnesį
 • Kad tiktai

  Nuoroda

  ponas direktorius-treneris nepatrūktų bevažinėdamas iš Anykščių į Vilnių ir atgal. Kad tiktai neplyštų piniginė nuo dvigubo atlyginimo.

  Prieš mėnesį
 • a tai kas dabar direktorius

  Nuoroda

  Anykščių kūno kultūros ir sporto centro ?

  Prieš mėnesį
 • Galės

  Nuoroda

  Su ligoninės direktoriumi galės kartu važinėti- vienas iš Anykščių į darbą Vilniuje, kitas iš Vilniaus į darbą Anykščių ligoninėje. Taip ir nukenčia darbas, kai lakstai iš vienos vietos į kitą. Anksčiau liaudies išmintis bylodavo, kad viena subine ant dviejų kėdžių neatsisėsi. Dabar gal yra kitaip?

  Prieš mėnesį
 • O, geras,

  Nuoroda

  tai kaip suspės ir direktoriauti, ir vaikams treniruotes Vilniuje vesti, gal asmenybės susidvejinimą išgyvena.

  Prieš mėnesį
 • ?

  atsakymas į: O, geras, Nuoroda

  Niekaip negalite susilaikyti neskaičiavęs svetimų pinigų?

  Prieš mėnesį