Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Blondinė iš bankomato nori nusiimti pinigų. Už jos stovinti kita blondinė sako:
- Haha, aš mačiau tavo PIN kodą - jis yra keturios žvaigždutės!
Pirmoji atšauna:
- Klysti, jis yra 1566!

Komentaras

Kažin:„ar A.Baurai, kad palydėjo ir paglobojo nebeištikimą LVŽS-ai V.Pranskietį per "Vaižgantines", nebus parodyta R.Karbauskio geltona kortelė?"

Skaityti komentarus (4)

Anykščiuose vyksta ypač daug profesionaliojo meno renginių, festivalių.Reikia pripažinti, kad į daugelį tokių renginių kaimuose gyvenantys žmonės ne visada turi laiko bei galimybių atvykti  - renginiai vyksta po darbo valandų, prastas susisiekimas viešuoju transportu.Kaip manote, ar profesionaliojo meno sklaida nėra išskirtinai  koncentruota tik į miesto gyvenimą? Ką siūlytumėte, kad profesionalusis menas kuo plačiau pasklistų ir po visą Anykščių rajoną? O gal kaimų gyventojams pakanka meno mėgėjų kolektyvų?

 Stanislovas AGLINSKAS, muzikos pedagogas, kultūros renginių organizatorius:

- Kiek susidūriau organizuodamas šv.Mato tarptautinį vargonų muzikos festivalį, galiu pasakyti, kad didžiausia bėda Lietuvoje ta, kad ne visur yra tų instrumentų.Vargonai reikalauja labai didelių lėšų jų priežiūrai, remontui, todėl daugelyje bažnyčių jie yra pakankamai apleisti. Kaip sakau, galbūt verčiau būtų investuoti ne į ištuštėjusių miestelių aikščių trinkeles, o į tokius instrumentus.
Kita vertus, ar koks simfoninis orkestras važiuotų į provinciją? Seniau tiek Svėdasuose, tiek Viešintose stovėjo koncertiniai fortepijonai, vienas kitas muzikantas užklysdavo pagroti ir padainuoti per ataskaitinius kolūkių susirinkimus.
Man atrodo, kad dabar publika yra labai mobili, į tą patį šv.Mato tarptautinį vargonų muzikos festivali atvažiuoja ir iš Kupiškio, ir iš Rokiškio. Žinoma, tai ne masinis dalykas.
Profesionalūs atlikėjai kainuoja brangiai ir juos ivežioti po provincijos miestelius būtų pakankamai brangu.Tiesa, šiemet Debeikiuose vyks rimtas vargonų muzikos festivalis.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Xxx

  Nuoroda

  Utenos vargonų rudens festvalis turi gražios ilgametės patirties,skamba visi bažnytkaimiai,nebūtinai turintys koncertinius instrumentus,programa labai lanksti būna.
  Kad ir Sudeikių bažnytčioj P.Vyšniausko saksofonas..vargonų,kokie bebūtų,tik šv.mišios prireikia...
  O žmonių pulnutėlė bažnyčia....

  Prieš mėnesį
 • ar ne landsbergio

  Nuoroda

  zentas buves

  Prieš mėnesį
 • tai kiek pinigu

  Nuoroda

  gavo is fondu remimo ,kazko apie tai tyli,kokie gaspadoriai ,tokie ir vargonai

  Prieš mėnesį
 • Cekava

  atsakymas į: tai kiek pinigu Nuoroda

  Ne piniguose gėris, bet tame, kas su tais pinigais draugauja

  Prieš mėnesį
 • Edukacijoms

  Nuoroda

  Skiriami įvairių fondų pinigai. Vargonų festivalis taip pat remiamas Valstybės biudžeto lėšomis ir tik dėl to, kad nebuvo koncentruotas vienoje Šv. Mato bažnyčioje.

  Prieš mėnesį
 • atrodo

  Nuoroda

  Iš kaimų,kad ir norisi atvykti jokių šansų.. Kokie gi renginiai seniunijose vyksta,kur bendruomenė aktyvi ir jeigu yra kokia kapela susiburusi tai dar kažkokia gyvybė rusena,bet šiaip tai tingi kulturnamio jei yra darbuotojas pajudėti. Nors kaimuose yra jaunimo ir daugėja,bet ką jiems ten daryti. Reikia aktyvumo,draugiškumo ir bus geraio.

  Prieš mėnesį