Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Blondinė iš bankomato nori nusiimti pinigų. Už jos stovinti kita blondinė sako:
- Haha, aš mačiau tavo PIN kodą - jis yra keturios žvaigždutės!
Pirmoji atšauna:
- Klysti, jis yra 1566!

Komentaras

Kažin:„ar A.Baurai, kad palydėjo ir paglobojo nebeištikimą LVŽS-ai V.Pranskietį per "Vaižgantines", nebus parodyta R.Karbauskio geltona kortelė?"

Skaityti komentarus (4)

Anykščiuose vyksta ypač daug profesionaliojo meno renginių, festivalių.Reikia pripažinti, kad į daugelį tokių renginių kaimuose gyvenantys žmonės ne visada turi laiko bei galimybių atvykti  - renginiai vyksta po darbo valandų, prastas susisiekimas viešuoju transportu.Kaip manote, ar profesionaliojo meno sklaida nėra išskirtinai  koncentruota tik į miesto gyvenimą? Ką siūlytumėte, kad profesionalusis menas kuo plačiau pasklistų ir po visą Anykščių rajoną? O gal kaimų gyventojams pakanka meno mėgėjų kolektyvų?

 Juozas RATAUTAS, anykštėnas:

- Kiekvienas profesionalusis ar mėgėjų menas turi savo žiūrovą. Kaimo vietovėse, kur mažesnė žmonių koncentracija, mažiau sulaukiama lankytojų, nors sąlygos vienam ar kitam renginiui gali būti pakankamai neblogos. Gi komercinių renginių organizatoriams yra svarbi nauda. Aš būčiau už tai, kad pavyzdžiui festivalis "Devilstone" vyktų kažkur prie Rubikių ežero ar Kavarske prie Šventosios. Taip organizatoriams paprasčiau būtų užtikrinti dalyvių viešąją tvarką, eismo taisyklių bei aplinkosaugos reikalavimų laikymąsi. O svarbiausia -nebūtų pažeisti viešieji žmonių interesai.
Kita vertus, noras ar motyvas aplankyti dominantį renginį yra kur kas svarbesnis už palankias ar ne visai palankias tam sąlygas jį pasiekti. Gyventojų mobilumas yra gana aukštas, tad nuvykti į koncertą, spektaklį ar parodą Vilniuje ar Kaune, tuo labiau mūsų mieste, nėra sunku. Antra, Anykščių kultūrinė infrastruktūra, paslaugų spektras bei gausus kultūrininkų būrys įgalina tobuliau ir įdomiau organizuoti renginius. Tačiau niekaip nenuvertinčiau meno mėgėjų kūrybos. Ją reikia skatinti ir puoselėti. Ne kartą teko labiau pasidžiaugti folkloro ar šokių kolektyvo pasirodymu, nei atvežtiniu tipo profesionaliu kolektyvu. Kičo pasitaiko visur, mene- taipogi.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • na

  Nuoroda

  Ei JUOZAI,tai kas zole sutvarkis po purpurinio,po velniu tai uzkliuvo,o sitie gal neminde,oru skraide

  Prieš 4 savaičių
 • Juozas

  Nuoroda

  Kodėl tiek mažai velnių? Dar turi su komunisto etikete pasirodyt Alesionka, Juozo psiaudonimu išstot Vaičiūnas... Komentare užpyliau rūgšties ant velniavos, tad laukiu aktyvesnio sujudimo. Pažiūrėkit, kaip efektingai "pajudino nervą" Fergizienė. Draugų turiu.
  Gražios rudenėjančios dienos.

  Prieš 4 savaičių
 • Jooo

  Nuoroda

  Jei kas trečiadienį važiuosit į Molėtus palaikyt Kęsto, nepalikit Marijonos.

  Prieš mėnesį
 • Metu skaityt anyksta

  Nuoroda

  Del sito balvono straipsniu

  Prieš mėnesį
 • Tai

  atsakymas į: Metu skaityt anyksta Nuoroda

  skaityk šilelį, lengviau bus suprasti

  Prieš mėnesį
 • veikėjau,

  atsakymas į: Metu skaityt anyksta Nuoroda

  Ar išvis moki skaityti?

  Prieš mėnesį
 • Mėgėjas

  Nuoroda

  Koks profesionalus ir meniškas vertinimas.

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Aš manau ,kad vien dėl Jūsų nebeskaitysiu šito laikraščio ...Ką cia snekat kartais nesuprantama ..Visų galų žinovas ..Apie meną ...

  Prieš mėnesį
 • Rimka

  Nuoroda

  Ė gal pastave sode surengem koncerta ,galėsi diriguot

  Prieš mėnesį
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Pasiūlymas geras daiktas, jie jį teikia autoritetá turintis gyventojas. Kai teikia pasiulymus J.Ratautas, sukelia tik šypsenà.Mano pasiūlymai įrengti Anykščiuose viešnamį, labdaros valgyklà, nakvynės namus irgi nesulaukia pritarimo.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau