Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Skaityti komentarus (1)

Įvyko UAB Anykščių komunalinis ūkis direktoriaus konkursas, kuriame dalyvavo vienintelis pretendentas Kazys Šapoka. UAB Anykščių komunalinis ūkis valdybos pirmininkė Ilona Jurevičienė ,,Anykštai“ sakė, kad kol kas konkurso nugalėtojo pavardė nėra skelbima.

 „Dar vyksta STT patikrinimas“, - ,,Anykštai“ sakė I.Jurevičienė.

 

Plačiau - „Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • karamba

  Nuoroda

  koks gali būti vadovas,kai pats išeina savo noru,gauna išeitines ir vėl jam leidžiama grįžti.Grąžink 6 men.išeitines ir eik i konkursa.Koks gali būti konkursas,kai sąlygos surašytos Šapokai.Kas taip daro?Kur STT žiūri?

  Prieš 7 mėnesių
 • STT niekur neziuri

  atsakymas į: karamba Nuoroda

  nes iš nieko negavo jokio skundo raštu ! Negalvok, kad "pirstelėsi" pletku laikrastin komentara ir lekia STT ? Parašyk raštu, ar bent paskambink jiems telefonu - va tanda ir bus pradėtas iki teisminis tyrimas...

  Prieš 6 mėnesių
 • ona

  Nuoroda

  tai kam tada juokint pasauli sukonkursais ir t.t.

  Prieš 7 mėnesių
 • Tiesa

  atsakymas į: ona Nuoroda

  Juokas ir sunkiausiu gyvenimo metu suteikia jėgų, o šeip čia papildo nuotykiais kasdienybę :)

  Prieš 7 mėnesių
 • Chi chi

  Nuoroda

  Žmogus išėjo iš darbo komunaliniame šalių susitarimu, pasiėmė 6 mėnesių vidutinio atlyginimo dydžio išmoką, pabuvo, pamiegojo ir sugalvojo vėl sugrįžti. Kažkaip nerimtai atrodo! Rajono vadovams reikėjo kažką kitaip sugalvoti. Negi tik Šapoka tinka toms pareigoms?

  Prieš 7 mėnesių
 • Bet

  atsakymas į: Chi chi Nuoroda

  kiti į tą širšalinę neina, o šitas, turėdamas dabartinės tarybos palaikymą eina su jam tinkama alga. O ką rajono vadovai su tuščiu savo biudžetu?

  Prieš 7 mėnesių
 • Aloyzas

  Nuoroda

  Kazys yra darbštus ir atsakingas, jis bus geras vadovas

  Prieš 7 mėnesių
 • Jooo

  Nuoroda

  STT TURI SUSIDOMĖTI KAS RUOŠĖ KONKURSO MEDŽIAGĄ , O KAIP BUS SU GAISRINĖS REMONTU , J. Ž. NEPAVYKO IŠSIAIŠKINTI O KAIP BUS DABAR.

  Prieš 7 mėnesių
 • Pifas

  Nuoroda

  ateis Sapoka - progreso ir inovaciju jokiu.-stagnacija pirmyn

  Prieš 7 mėnesių
 • SPAUDA

  Nuoroda

  O DIEVE TIK NE SAPOKA. NEJAUGI NERA DAUGIAU KANDIDATU I DIREKTORIAUS POSTA. ZMONES BUKIT GERI NELEISKIT KAZIUKUI IR ANGELIUTEI SKANDINTI KOMUNALINIO BANKROTE.

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau