Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Užeina plikis į kirpyklą ir, rodydamas į vešlią kirpėjo šukuoseną, sako:
- Duosiu tau 1 000 eurų, jeigu mano bus tokia šukuosena kaip tavo!
Kirpėjas įdėmiai žiūri į plikį, į savo atvaizdą veidrodyje, vėl į plikį.
- Ech, buvo nebuvo! - numojęs ranka ištarė kirpėjas ir pradėjo skusti save plikai.

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (17)
Kalbų alėjoje Vyskupo skvere anykštėnus ir miesto svečius sveikina užrašas čekų kalba „Dobrý den“. Primename, kad čekišką pasisveikinimo plytelę 2015-aisiais atidengė Anykščiuose viešėjęs tuometinis Čekijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje Bohumil Mazánek. Naujasis ambasadorius Vit Korselt aplankys Kalbų alėją, kurioje yra pasisveikinimas ir čekų kalba.

Rugsėjo 18 dieną Anykščiuose lankysis Čekijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Vit Korselt.


Ambasadorius lankysis A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialiniame muziejuje, kur prie Antano Baranausko klėtelės bus pristatomas poemos „Anykščių šilelis“ vertimas į čekų kalbą. Viešnagę svečiai tęs Anykščių siaurojo geležinkelio stotyje. Čia įsikūrusiame Siauruko muziejuje eksponuojamas vienas iš Anykščių čekiškųjų akcentų – 1949 m. „Škodos“ gamykloje Pilzene pagamintas garvežys.
Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje vyks fotografijų parodos „Olga Havlova (1933–1996)“ ir Miroslavo Janeko filmo „Olga“ pristatymas. O. Havlova buvo pirmoji Čekoslovakijos, o vėliau Čekijos Respublikos prezidento Vaclavo Havelo žmona, čekų visuomenės atmintyje išlikusi ne vien kaip savo vyro bendražygė, jo tekstų kritikė, bet ir kaip asmenybė, aktyviai dalyvavusi Čekijos visuomeninėje veikloje. Paroda skirta Čekijos Respublikos pirmosios ponios O. Havlovos ir jos įkurto Gerosios valios Olgos Havlovos fondo veiklai paminėti.
Ambasadorius taip pat  lankysis Angelų muziejuje–Sakralinio meno centre, Anykščių menų inkubatoriuje, Medžių lajų tako komplekse.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta