Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Rugsėjo 13–16 dienomis Anykščių rajono savivaldybės delegacija viešėjo Mirgorode. Ukrainoje Anykščius atstovavo meras Sigutis Obelevičius, administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė ir mero patarėja Gabrielė Griauzdaitė-Patumsienė. Čia vyko miesto šventės renginiai, tarptautinis etninių kultūrų festivalis „Місто миру єднає друзів“ („Taikos miestas vienija draugus“) ir XIX-asis tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Kartu su anykštėnais Mirgorode viešėjo ir oficialios delegacijos iš Baltarusijos, Bulgarijos, Latvijos, Lenkijos.

 Mirgorodo meras Sergejus Solomacha susigiminiavusių miestų vadovus pakvietė į dalykinį susitikimą, kuriame dalyvavo Mirgorodo privačių ir žinybinių sanatorijų atstovai. Susitikimo metu buvo pristatytas kurortas, sanatorinis gydymas, aptartos bendradarbiavimo galimybės.

    Rugsėjo 15 dieną pirmą kartą Mirgorode vyko tarptautinis etninių kultūrų festivalis, į kurį atvyko įvairių pasaulio šalių diplomatinio korpuso atstovai, pasaulio tautinių bendruomenių vadovai, susigiminiavusių miestų kūrybiniai kolektyvai. Lietuvą ir Anykščius atstovavo Anykščių kultūros centro tautinių šokių ansamblis „Gojus“ (vadovė Jūratė Uselienė). Ansamblis pristatė ne tik tautinių, bet ir istorinių šokių programas.

    Viešnagės metu anykštėnus pradžiugino netikėti susitikimai. Festivalyje dalyvavo pasaulio anykštėnė, Kijevo Maironio vardo lietuvių kultūros draugijos pirmininkė, etnografinio ansamblio „Sesulės“ vadovė Virginija Choruža.

    Mirgorode viešėjo ir mūsų rajoną graikų-romėnų imtynių turnyre atstovavo Anykščių kūno kultūros ir sporto centro graikų-romėnų imtynių komanda. Sėkmingai pasirodę trenerio Renato Puikio auklėtiniai Ukrainoje iškovojo prizines vietas.

    Bendradarbiavimas su Mirgorodo miestu prasidėjo prieš kelis metus. 2018 metais Anykščių rajono savivaldybė ir Mirgorodo miesto taryba pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Užmegzti ryšius su šiuo miestu padėjo Anykščių krašto Garbės ambasadorius Ukrainoje Virginijus Strolia.

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Diega

  Nuoroda

  O kodel moterytes su karunelemis. Tai jaunu ir netekejusiu merginu galvos puosmena. O vyresnems nuometelis, nuometas, kepurele skaryte .... Gabrielyt, tujuk tai geriau uz mane ismanai...na tikrai jau ne jaunikles stovi

  Prieš 4 savaičių
 • Kalbininkas

  Nuoroda

  Atstovaujama ne ką, o kam. Ir tai oficiali informacija vadinasi... Kaip su kalbos tvarkymu savivaldybėje?..

  Prieš 4 savaičių
 • Domas

  Nuoroda

  Smagu kad tokie rysiai uzmegzti , tik kad trumpai viesejo , reikejo maziausiai bent dvi savaites vieset , butu daugiau patyre maloniu ispudziu ir daugiau pamate.

  Prieš 4 savaičių