Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti

Antradienį ugniagesiai gavo pranešimą, kad Anykščiuose, Gegužės gatvėje, statomo namo kieme pilietis degina statybines šiukšles.


Įvykis tiriamas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kaima babela

  Nuoroda

  Ale kakie visi bagoti ? Lauku šylda ? Aš tai seimas čeverykas ir bambalius ir pagalius na kiaulių garda tai kurinu namie, pečioki nors gryčiai šilta ir vanduo sušyla bliudam išmazgot !

  Prieš 4 mėnesių
 • .

  atsakymas į: Kaima babela Nuoroda

  Tamsta, komentuojat vartokite taisyklinga bendrine lietuviu kalba

  Prieš 4 mėnesių
 • vitai

  Nuoroda

  o tu nepagalvoji kad tave gali nubausti nes dumai nuo batu ir rubu labai kenkia gamtai ir ekologijai

  Prieš 4 mėnesių
 • Vita

  atsakymas į: vitai Nuoroda

  As labai atsargiai deginu , jeigu daugiau dumu pasirodo tai lauza pakrapiju vandeniu tai kenksmingu medziagu dangun nepakyla , viskas susmilksta lauze , kad taip visi degintu tai nebutu primetyta pakelesia siuksliu , sitaip butu galima ir padangas nuo savo masinos sudegint.

  Prieš 4 mėnesių
 • гость

  atsakymas į: Vita Nuoroda

  Padangas nuo mašinas lauži nevalnia kūrint .... Unt ka šašlykiuka pačirškinsi ar blynus pakepsi ???

  Prieš 4 mėnesių
 • Ona

  Nuoroda

  reikėtų patikrint ką ten degina benamiai, einant nuo Ramybės Norfos link Bilūno g po kaire puse, krūmynuose. Kvapas tai kaip iš plastmasės lydyklos. Laužai dega kiekvieną vakarą.

  Prieš 4 mėnesių
 • Zzz

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  Kokie dar benamiai! Mes gyvenam senoj ligoninej o wifi naudojan is salia esancio centro

  Prieš 4 mėnesių
 • Vita

  Nuoroda

  Kaime ir as deginu nereikalingus baldus , netgi kaimynai pamate kad kuriu lauza nesa ir savus nereikalingus daiktus deginimui tai batus, rubus , o man smagu ugni kurstyt , zinoma , prisilaikau priesgaisriniu reikalavimu , visada prie lauzo stovi kibiras salto vandens.

  Prieš 4 mėnesių