Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Praėjusį savaitgalį Ignalinoje vyko Lietuvos slidininkų vasaros čempionatas, kuriame dalyvavo ir Anykščių KKSC sportininkai.

 Pirmąją varžybų dieną riedslidėmis čiuožę sportininkai išbandė jėgas sprinto rungtyje laisvu stiliumi.

Geriausiai iš anykštėnų sekėsi Pauliui Januškevičiui, kuris vyrų grupėje tik paskutinę akimirką nusileido čempionu tapusiam visaginiečiui S,Terentjevui bei iškovojo antrą vietą.

Jaunių vaikinų grupėje Edvinas Šimonutis buvo neįveikiamas ir pasipuošė aukso medaliu, Irmantas Žilinskas džiaugėsi antraja vieta. Merginų tarpe Fausta Repečkaitė finišavo antra, jaunučių merginų grupėje Eglė Savickaitė taip pat užėmė antrą vietą.

Vaikų grupėje Mantas Gražys finišo liniją kirto antras.

Antrą dieną buvo varžomasi klasikiniu stiliumi atskirose distancijose pagal amžiaus grupes.

Vyrų tarpe Edvinas Šimonutis užėmė antrą vietą, Paulius Januškevičius - ketvirtą.

Kitose grupėse Fausta Repečkaitė finišavo trečia, Irmantas Žilinskas - pirmas, Tadas Baltrūnas - antras, Mantas Gražys iškovojo antrą vietą.

Anykščių kūno kultūros ir sporto centro inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta