Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Moteris pas stomotologą. Dantis užšaldytas, gydytojas dirba. Suskambo pacientės
mobilus telefonas. Po penkto skambučio įpykęs gydytojas griebia telefoną:
-Aliooo!!!
-Aliooo!!! (vyriškas balsas).
Gydytojas:
-Tu kas?
-Vyras!!!
Gydytojas:
-Klausyk, vyre, aš tuojau baigsiu, ji išspjaus ir tau perskambins!!!

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Vienas garsiausių pasaulio lietuvių, filosofas, matematikas, politikas, buvęs Bogotos meras, dukart kandidatas į Kolumbijos prezidentus Antanas Mockus šią savaitę vieši Lietuvoje. Šiandien 18 val. Vilniaus universiteto teatro salėje įvyksiantį A. Mockaus susitikimą su visuomene tiesiogiai transliuos LRT PLIUS, LRT KLASIKA ir LRT.lt.

 

Antaną Mockų kalbins Rytis Zemkauskas. „Visada savęs klausdavau, kodėl Lietuvoje susidomėjimas Antanu Mockum toks didžiulis. Atsakymas turbūt būtų toks: Lietuvos politikoje akivaizdžiai trūksta žmonių su fantazija. Mockus mus tuo ir įdomus, kad į viską – politiką, visuomenę, gyvenimą, kultūrą – žiūri su fantazija ir begaliniu polėkiu.“

Apie revoliucijas, meną, korupciją, politiką ir atsakomybę – Ryčio Zemkausko pokalbis su Antanu Mockumi penktadienį, rugsėjo 20 d. 18 val. tiesiogiai per LRT PLIUS, LRT KLASIKĄ ir LRT.lt.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta