Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Tramvajuje sėdi senutė. Šalia jos stovi liesas išvargęs studentas.
– Ko gi tu, mielasis, toks sulysęs? – kreipiasi į jį senutė.
– Užduoda daug, – atsako studentas.
– Tu turbūt pirmūnas?
– Ne…
Senutė, matydama studentą ant rankos užsimetus apsiaustą, pasiūlo:
– Duok, mielasis, nors tavo apsiaustą palaikysiu, juk tau sunku.
– Čia ne apsiaustas, – atsako vaikinas, – čia studentas Petraitis. Va jis – pirmūnas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (6)

Vienas garsiausių pasaulio lietuvių, filosofas, matematikas, politikas, buvęs Bogotos meras, dukart kandidatas į Kolumbijos prezidentus Antanas Mockus šią savaitę vieši Lietuvoje. Šiandien 18 val. Vilniaus universiteto teatro salėje įvyksiantį A. Mockaus susitikimą su visuomene tiesiogiai transliuos LRT PLIUS, LRT KLASIKA ir LRT.lt.

 

Antaną Mockų kalbins Rytis Zemkauskas. „Visada savęs klausdavau, kodėl Lietuvoje susidomėjimas Antanu Mockum toks didžiulis. Atsakymas turbūt būtų toks: Lietuvos politikoje akivaizdžiai trūksta žmonių su fantazija. Mockus mus tuo ir įdomus, kad į viską – politiką, visuomenę, gyvenimą, kultūrą – žiūri su fantazija ir begaliniu polėkiu.“

Apie revoliucijas, meną, korupciją, politiką ir atsakomybę – Ryčio Zemkausko pokalbis su Antanu Mockumi penktadienį, rugsėjo 20 d. 18 val. tiesiogiai per LRT PLIUS, LRT KLASIKĄ ir LRT.lt.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta