Ką manote apie Baltarusijos įvykius?

Dienos anekdotas

Po grupinės fotosesijos pradinėje mokykloje mokytoja įtikinėja vaikus nusipirkti nuotraukas:
- Bet tai įsivaizduokit, po 20 metų kaip bus smagu! Žiūrėsit ir sakysit: štai Jonas, dabar jis firmos direktorius, štai Onutė, dabar ji gydytoja...
Petriukas po nosim:
- O čia mokytoja Irena, dabar ji mirus.

Komentaras

Leonas Al: "Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose."

Skaityti komentarus (9)

Lietuvos laisvosios rinkos instituto paskelbtame Lietuvos savivaldybių indekse Anykščių rajono savivaldybė  pastebimai pakilo į aukštesnę poziciją - iš 50-51 į 36 - 39 vietas. Anykščiai šiame indekse atsidūrė vienose gretose su tas pačias pozicijas užėmusiomis Ukmergės, Jonavos bei Joniškio rajono savivaldybėmis. Anykščiams iš Utenos apskrities savivaldybių pavyko aplenkti Visaginą, Molėtus, Zarasus bei Ignaliną.
Anykščių rajono savivaldybė Lietuvos savivaldybių indekse šiemet iš viso aplenkė 15 mažųjų šalies savivaldybių.
Mažųjų savivaldybių indekse šiemet lyderis nesikeičia: pirmauja Klaipėdos rajono, antroje pozicijoje yra Kauno rajono, trečią ir ketvirtą vietas dalinasi Druskininkų ir Mažeikių rajono savivaldybės.
Kaip vertinate tokius Anykščių rajono savivaldybės pasiekimus? Ar tai reiškia, kad gyvenimas Anykščių rajone gerėja? Kaip manote, ar Anykščiams kada nors pavyks aplenkti mažųjų savivaldybių indekso lyderius?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kokie reitingai?

  Nuoroda

  Kai įmonės bankrutavo ir užsidarė, kai visai nebeliko darbo Anykščiuose išskyrus valdišką, tada Anykščiai reitinguose pakilo. Pirma vieta garantuota jei uždarytume ir savivaldybę, o prie įvažiavimo į miestą pastatytume šlagbaumą su spyna.

  Prieš 9 mėnesių
 • Dirbama dėl reitingų..?

  Nuoroda

  Pvz. yra mokyklų reitingai, ir ką daro kai kurios mokyklos? Tiesiog išmeta prastai besimokančius, arba jiems sukuria " draugiška atmosferą" ir jie patys išeina. Wow mokyklos reitingas pakilo..!!!

  Prieš 9 mėnesių
 • ili 0v8

  Nuoroda

  Reitingas niekaip nekoreliauja su realiu Anykštenu gyvenu!Ir tas pakilimas lentas tiesiog kad Tubio valdžia nebemoka pašalpu žmonėms. Atleido daug svetimų iš savivaldybės įmonių... O gyventojai jau nebe emigrauja nes nebėra kam emigruoti. Beto skirtumo tarp 50 ar 36 vietų tiesiog nėra. Nes bet kokiu atveju tai neigiamą statistika. Už kurią turi būti atsakingi mūsų Merai ir Administracijos direktorius. Bet net čia suvokti mums sunku.. Tad kaip galim tapti lyderiu? Jei net nepajėgiam pripažinti savo klaidų ir bejėgiškumo.

  Prieš 9 mėnesių
 • matematikas

  Nuoroda

  Manom šie vertinimo indeksai nieko nereiškia dėl paprastos aritmetikos:
  Užimtų savivaldybės administracijos pareigybių skaičius, tenkantis 1000 gyventojų 2018 m
  Savivaldybės valdymo (išlaikymo) išlaidų dalis nuo patvirtinto biudžeto, 2018 m.
  Kadangi dalis savivaldybės administracijos pareigybių 2018-ais buvo tuščios, o 2019-ų pabaigoje, kai bus užpildytos su apskrities miesto pareigybiniais atlyginimais, turint savo minusinį biudžetą, tai indeksas tikrai pakils vektorine kryptimi į kairę nuo nulio.

  Prieš 9 mėnesių
 • Faktas

  Nuoroda

  Druskininkų Anykščiai niekada neaplenks

  Prieš 9 mėnesių
 • pagal debilizmo

  Nuoroda

  lygi

  Prieš 10 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Į tą savivaldynių indeksą tikriausiai įeina ubagystės indeksas, korupcijos indeksas, nepotizmo indeksas, emigracijos indeksas, biurokratijos klestėjimo indeksas, savivaldybių biudžetų švaistymo indeksas. Štai pagal tuos indeksus savivaldybės tikriausiai ir konkuruoja, kuri kurią aplenks.

  Prieš 10 mėnesių
 • To Taigiui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Visiškai teisingai įvertinote, kas įeiną į indeksą. Nėra tik nepotizmo ir korupcijos.
  Yra:
  Užimtų savivaldybės administracijos pareigybių skaičius, tenkantis 1000 gyventojų 2018 m
  Savivaldybės valdymo (išlaikymo) išlaidų dalis nuo patvirtinto biudžeto, 2018 m.
  Grynoji migracija (vidinė ir tarptautinė) 2018 m.
  Socialinę pašalpą gavusių gyventojų dalis nuo visų gyventojų 2018 m. ir pokytis lyginant su 2017 m.

  Prieš 9 mėnesių
 • Ofšoras

  Nuoroda

  Vienas iš Laisvosios rinkos instituto steigėjų yra Darius Mockus iš MG Baltic, kas automatiškai šio instituto autoritetą ir nuomonę sulygina su nuliu.

  Prieš 10 mėnesių
 • Papartis

  Nuoroda

  Visi rėkė,kad Tubis su komanda nieko nepadarė,bet savivaldybės reitingai pakilo.Tikriausiai laisvosios rinkos instituvas vertino ne šios valdžios penkių mėnesių rezultatus.

  Prieš 10 mėnesių
Įkelti daugiau