Kurią Anykščiuose veikiančią instituciją (įstaigą) vertinate palankiausiai?

Dienos anekdotas

Ateina moteris pas ginekologą. Ją pasitinka vyras baltu chalatu ir sako:
- Nusirenkite, gulkitės.
Pasižiūrėjo, pasižiūrėjo ir tarė:
- Taip, jums reikėtų pasitarti su gydytoju.
Moteris:
- O jūs kas?!
- Aš čia tik sienas dažau.

Komentaras

Nu joo...:„Atrodo būsiu šiandien per anksti prabudęs... Visoje šitoje istorijoje matau ir pliusų. Na juk visiems galima ateiti ir stebėti, kaip išsipustę ponai ir ponios, žengdami raudonu kilimu, demonstruos savo superinius apdarus, brilijantus ir rubinus, mersus ir maibachus... Kaip Kanuose. Ir visa tai nemokamai!!!"

Komentuoti
Kiek šioje nuotraukoje Seimo narių?

Praėjusį savaitgalį vyko Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) bei Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Anykščių skyrių visuotiniai susirinkimai. Konservatorių susirinkimas buvo rinkiminis - ataskaitinis.

 

LSDP skyrius nusprendė kandidatu į Seimą Anykščių - Panevėžio apygardoje kelti Anykščių rajono tarybos narį, Anykščių PSPC direktorės pavaduotoją, gydytoją Kęstutį Jacunską.

TS-LKD skyrius susirinkime taip pat diskutavo apie partijos kandidatą į Seimą. Dabartinio Seimo narys Sergejus Jovaiša jau prieš kurį laiką tvirtai pareiškė, kad vienmandatėje apygardoje nebesivaržys. Konservatoriai savaitgalį partijos kandidato į Seimą netvirtino, tačiau apie realiausią pretendentę   Gabrielę Griauzdaitę - Patumsienę buvo kalbėta.

Plačiau - "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Darius

  Nuoroda

  Baisu normalus zmones neina balsuoti patis kalti....todel tokius ir isrenka......o kaimui juk visus metus nera pramogu tai rinkimu jie laukia ilgus metus isitrauke drabuzius sudulejusius ir eina i svente....o ka renka nezino......kol nebus elektronines rinkimu tol klaunus rinksime

  Prieš 2 savaičių
 • Arūnas

  Nuoroda

  Greit siūskit juos . Nes dar cirkas neišsiskirstė. O klaunų vietos laisvos

  Prieš 3 savaičių
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Kandidatavo į Tarybą, išrinkome. Pasiskirstė pareigomis. Nusistatė atlyginimus. Žodžiu , pagerinome jiems gyvenimą. Dabar atostogauja visas kolektyvas. Žiniasklaidoje nesigiriama, ką nuveikė gyventojų labui. Jau praėjo 6 mėn. dar nerastas daugiabučiams administratorius.

  Prieš 3 savaičių
 • netiesa

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  visus Anykščių daugiabučius administruoja An.Kom., kitų pretendentų net nepageidavo namų gyventojai.

  Prieš 3 savaičių
 • SENJORĖ

  Nuoroda

  Ar ne per anksti pradėti rinkiminę kompaniją?

  Prieš 3 savaičių
 • Ar ne per anksti?

  Nuoroda

  Ar ne per anksti Griauzdaitei į Seimą?Per anksti įlipo į savivaldybos komandą(kas tik "sugebėjo",tas ją rekomendavo),bet į Seimą..?

  Prieš 3 savaičių
 • juokas

  Nuoroda

  tai,kad ne balandžio 1-oji.

  Prieš 3 savaičių
 • Geriau jau nieko,

  Nuoroda

  Šitie du kandidatai yra per silpni atstovauti Seime.Aš nieko prieš tuos žmones neturiu,bet Seimo kėdės-ne jiems!!!!Per anksti dar...

  Prieš 3 savaičių
 • bobūnė

  Nuoroda

  alia taip kaipgi dėl politikos ir šiltos vietos mesti daktaro darbą ant kurio tiek metų mokytas ir priesaika ataduota....

  Prieš 3 savaičių
 • Hmm..

  Nuoroda

  Žino, o jeigu nežino sužinos. Palaikau jaunus žmones

  Prieš 3 savaičių
Įkelti daugiau