Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti

Šį antradienį  Anykščių rajono ūkininkai surengė įspėjamąjį protestą prieš valdžios planuojamus mokesčių pakeitimus. Į gatves išvažiavo 86 traktorių kolona.


Anykščių rajono ūkininkai nuo 10 valandos rinkosi Alantos technologijos ir verslo mokyklos Anykščių padalinio dirbtuvių kieme, o 11 valandą pajudėjo Anykščių miesto gatvėmis link Anykščių seniūnijos Naujųjų Elmininkų kaimo. Maršrutą jie kartojo kelis kartus.
Anykščių miesto gatvėmis važiuojantys traktoriai, papuošti įvariais šūkiais, Lietuvos trispalvėmis patraukė praeivių dėmesį - žmonės sustoję stebėjo judančią žemės ūkio techniką, apatarinėjo,  kad ūkininkų traktoriai gan geri, tad šie esą tikrai neturėtų skųstis prastu gyvenimu.
Dėl miesto gatvėmis riedėjusių traktorių susidarė automobilių spūstys.
Ūkininkai reikalauja nedidinti mokesčių, kol jų tiesioginės išmokos nesiekia Europos Sąjungos vidurkio.
„Antras reikalavimas – sustabdyti šmeižiančios ir neteisingos informacijos srautus visomis žiniasklaidos priemonėmis ir kitais būdais, nukreiptos prieš žemdirbius, dezinformuojant apie ūkininko darbą, jo svarbą. Taip pat  reikalaujama deramos pagarbos darbui žmonių, kurie kiekvieną dieną pateikia maistą ant stalo.
Protesto akciją žemdirbiai pradėjo lapkričio viduryje prie kelių, laukuose statydami žalius kryžius. Anot akcijos rengėjų, tai simbolizuoja žemdirbių diskriminaciją Europos Sąjungoje, žemdirbių ir visuomenės supriešinimą.
Nesulaukę valdžios reakcijos, gruodžio pradžioje ūkininkai ketina keliauti traktoriais į Vilnių.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • SANTVARKA

  Nuoroda

  ZEMES UKIS SAJUDZIO LUZERIU BUVO SUGRIAUTAS IKI PAMATU...SIANDIEN DIENAI KA TURI ZEMES UKIS YRA NUOPELNAS EUROPOS SAJUNGOS VYGDOMOS DIREKTYVOS.-IR LABAI JAU MAZA DALIS LIETUVOS BIUDZETO....ES DAVE PARAMA PAGAL PLOTA- O NE PAGAL ...PARTISKUMA..PASAKYKITE TIESA TAUTAI-ZEMES UKIS NEREIKALINGAS....NE VIENAS PREZIDENTAS BRIUSELYJE NIEKO NESIDEREJO DEL ZEMES UKIO IR NIEKADOS NESIDERES....

  Prieš mėnesį
 • anuprui

  Nuoroda

  tai gal pagal tau kiekvienam ukininkui da po tanku tai ir mum apgins nuo lenkiskos mesytes

  Prieš mėnesį
 • Anupras

  atsakymas į: anuprui Nuoroda

  jei esi mulkis, emigruok į Lenkiją

  Prieš mėnesį
 • Egis

  Nuoroda

  Na gal sekantis ukininku paradas bus su naujais dzipais????

  Prieš mėnesį
 • Ūkininkavimas tai verslas.

  Nuoroda

  Ūkininkavimas tai verslas, o jei verslas nesiseka arba nepalankios sąlygos, reikėtų užsiimti kita veikla.
  Prie ko čia valstybė ir jos pinigai?

  Prieš mėnesį
 • Anupras

  atsakymas į: Ūkininkavimas tai verslas. Nuoroda

  jei jums nepakanka smegenų suvokti, kad apsirūpinimo maistu galimybė yra kiekvienos valstybės nacionalinio saugumo klausimas, kad be maisto jokia valstybė neišgyvens, tai nenuostabu, kad su tokiais pareiškimais nusišnekate.

  Prieš mėnesį
 • LOL

  atsakymas į: Anupras Nuoroda

  Su tokiom sąlygom valstybė maistu šiaip ar taip nebeapsirūpintų.

  Prieš mėnesį
 • Jadze

  Nuoroda

  Pagalvojau, kad suvažiavo prie profkės dirbtuvių dėl techninės apžiūros atlikimo, o pasirodo jie kaip rokeriai taip sezono uždarymą surengė su keturačių paradu. Graži švenė traktorystų ir paradas. Tik nesimatė balkoni valdžios vyrų su skrybelam. Būtų panašu kaip mano jaunystėje, per Spalio švenčių paradą.

  Prieš mėnesį
 • Vobla

  Nuoroda

  Matau kad kai kurie žmonės arba visai debilai arba nežinau,nenutuokia apie ūkininkavimą ne trupučio,.padirbetu kokia valanda ar pusdienį darbymecio metu,kitaip kalbetu.

  Prieš mėnesį
 • ania

  atsakymas į: Vobla Nuoroda

  Pritariu.Kiek prakaito reikia islieti.Farmoje kai dirbi tawe ir nakti gali issikwiesti,neswarbu ar sergi ar tau iseigine.Cia Mescionys wiska gauna ant padeklo ir dar rauda.Sakes ir meslo kapone i rankas ir prie darbo.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau