Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti

Vakar, pirmadienį, gruodžio 2-ąją, įvyko Svėdasų seniūno konkursas. Konkursui registravosi net 9 asmenys, tačiau į jį atvyko tik keturi.

Mažai abejonių, jog iš dviejų į antrąjį turą patekusių asmenų Anykščių savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė  Svėdasų seniūnu pasirinks Anykščių rajono tarybos narį, liberalą Saulių Rasalą. S.Rasalas taps pirmuoju istorijoje anykštėnu, vadovavusiu dviem seniūnijoms. Iki 2015-ųjų jis buvo Andrioniškio seniūnu.

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • na

  Nuoroda

  Na manau kad Svėdasu miestelio ir aplinkiniu kaimeliu iš miegančio patalo pakelt nepaviks neivienam ????

  Prieš mėnesį
 • Moliakalnio gatvė

  atsakymas į: na Nuoroda

  O kaip likusioje Lietuvos dalyje? Kur dar yra niciatyvių, ten kažkas vyksta, bet matosi, neilgam.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  Nuoroda

  Kodėl konkursų nelaimi nepartiniai? Kas gali atsakyti? Kodėl jiems išeitis bėgti į užsienį

  Prieš mėnesį
 • manau

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  paprasta suprasti, į partijas eina protingesni žmonės

  Prieš mėnesį
 • Chi chi

  atsakymas į: manau Nuoroda

  nejuokink!

  Prieš mėnesį
 • Aha

  Nuoroda

  Svėdasai turi išsilavinusių, kompetetingų žmonių šiam postui. Partinės dalybos čia netinka!

  Prieš mėnesį
 • .liakalnis

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Prie jo čia partijos? Kas norėjo tas dalyvavo. Kas išsigando sniego ir nenuvažiavo, tai kaip toks dirbs? Petriuką varinės iš namų į darbą atvežti?

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Šitas žmagus iš fatigrafijas atroda neblagai, su usais, barzda, poplikis. Kaip ir mana diedas. Ale gal ponas Saulius irgi jau pencinykas? Kam tadu keist pencinyką unt pencinyko? Tegul seniunu bus Pajarckas arba Balaišyte. Abu jie senai dirba, rupinas seniunijos prablemom, vis geriau visu žinos , ne kaip naujas darbuotajas. Bet ir atajunai kartais buna geri žmopnes, nebijokim.

  Prieš mėnesį
 • jadze nebejuokink

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Balaišytė seniūnė?Tai kad jinai amžinai darbą vėluoja

  Prieš mėnesį
 • Tik Saulius

  Nuoroda

  Labai geras valdžios pasirinkimas. Gerbiamas Saulius Rasalas turi sukaupęs patyrimo, sėkmingai vadovavo Andrioniškio seniūnijai, autoritetingas, turi savo nuomonę, nemėgsta tuščių pliurpalų. Labai pasisekė svėdasiškiams. Ir nėra ko bijoti, kad jis ne vietinis. Dar geriau, kad neturės jokių švogerių, brolių, seserų, draugų- tada rūpinsis visais vienodai. O ta Asta Mikalkevičienė tegu bus ateity seniunaitė, irgi turės progos pasireikšti. Darbštūs, pareigingi, visuomeniški žmonės reikalingi visur ir visada.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau