Ką manote apie Baltarusijos įvykius?

Dienos anekdotas

Po grupinės fotosesijos pradinėje mokykloje mokytoja įtikinėja vaikus nusipirkti nuotraukas:
- Bet tai įsivaizduokit, po 20 metų kaip bus smagu! Žiūrėsit ir sakysit: štai Jonas, dabar jis firmos direktorius, štai Onutė, dabar ji gydytoja...
Petriukas po nosim:
- O čia mokytoja Irena, dabar ji mirus.

Komentaras

Leonas Al: "Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose."

Skaityti komentarus (9)

Vakar, pirmadienį, gruodžio 2-ąją, įvyko Svėdasų seniūno konkursas. Konkursui registravosi net 9 asmenys, tačiau į jį atvyko tik keturi.

Mažai abejonių, jog iš dviejų į antrąjį turą patekusių asmenų Anykščių savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė  Svėdasų seniūnu pasirinks Anykščių rajono tarybos narį, liberalą Saulių Rasalą. S.Rasalas taps pirmuoju istorijoje anykštėnu, vadovavusiu dviem seniūnijoms. Iki 2015-ųjų jis buvo Andrioniškio seniūnu.

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • na

  Nuoroda

  Na manau kad Svėdasu miestelio ir aplinkiniu kaimeliu iš miegančio patalo pakelt nepaviks neivienam ????

  Prieš 8 mėnesių
 • Moliakalnio gatvė

  atsakymas į: na Nuoroda

  O kaip likusioje Lietuvos dalyje? Kur dar yra niciatyvių, ten kažkas vyksta, bet matosi, neilgam.

  Prieš 8 mėnesių
 • Aha

  Nuoroda

  Kodėl konkursų nelaimi nepartiniai? Kas gali atsakyti? Kodėl jiems išeitis bėgti į užsienį

  Prieš 8 mėnesių
 • manau

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  paprasta suprasti, į partijas eina protingesni žmonės

  Prieš 8 mėnesių
 • Chi chi

  atsakymas į: manau Nuoroda

  nejuokink!

  Prieš 8 mėnesių
 • Aha

  Nuoroda

  Svėdasai turi išsilavinusių, kompetetingų žmonių šiam postui. Partinės dalybos čia netinka!

  Prieš 8 mėnesių
 • .liakalnis

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Prie jo čia partijos? Kas norėjo tas dalyvavo. Kas išsigando sniego ir nenuvažiavo, tai kaip toks dirbs? Petriuką varinės iš namų į darbą atvežti?

  Prieš 8 mėnesių
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Šitas žmagus iš fatigrafijas atroda neblagai, su usais, barzda, poplikis. Kaip ir mana diedas. Ale gal ponas Saulius irgi jau pencinykas? Kam tadu keist pencinyką unt pencinyko? Tegul seniunu bus Pajarckas arba Balaišyte. Abu jie senai dirba, rupinas seniunijos prablemom, vis geriau visu žinos , ne kaip naujas darbuotajas. Bet ir atajunai kartais buna geri žmopnes, nebijokim.

  Prieš 8 mėnesių
 • jadze nebejuokink

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Balaišytė seniūnė?Tai kad jinai amžinai darbą vėluoja

  Prieš 8 mėnesių
 • Tik Saulius

  Nuoroda

  Labai geras valdžios pasirinkimas. Gerbiamas Saulius Rasalas turi sukaupęs patyrimo, sėkmingai vadovavo Andrioniškio seniūnijai, autoritetingas, turi savo nuomonę, nemėgsta tuščių pliurpalų. Labai pasisekė svėdasiškiams. Ir nėra ko bijoti, kad jis ne vietinis. Dar geriau, kad neturės jokių švogerių, brolių, seserų, draugų- tada rūpinsis visais vienodai. O ta Asta Mikalkevičienė tegu bus ateity seniunaitė, irgi turės progos pasireikšti. Darbštūs, pareigingi, visuomeniški žmonės reikalingi visur ir visada.

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau