Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Anykštėnas:„Ar galima nors vieną kartą Garbės piliečio vardą suteikti išskirtinai kultūros srities pažibai. Kas garsina Anykščius rimtuose kultūros ir menų projektuose, kieno vardas skamba už Anykščių rajono ar užsienio plotmėje, kas neša žinią apie Anykščių kraštą kaip apie ryškų kultūrai kraštą. Jau laikas būtų pažiūrėti itin profesionaliai į tokios nominacijos skyrimą, o ne saviems išsidalinti, ypač iš biudžeto gyvenantiems."

Komentuoti

Anykščiuose apsilankiusi Regionų krepšinio lygos televizija pakalbino „KKSC-Elmio“ ekipos vadovą Gaudviną Šniaukštą bei apsilankė Ramūno Šližio treniruojamos komandos rungtynėse prieš Klaipėdos „VKKM-Neptūno“ klubą.

„Anykščiai yra labai mylimas turistų miestas, įsikūręs Šventosios upės pakrantėje.

Klubui kovo 17 dieną sukaks treji metai. Nors mūsų RKL komanda yra palyginti jauna, tačiau pati jos istorija prasidėjo gerokai seniau. Nuo 2012 metų treneris R.Šližys subūrė ekipą vien iš anykštėnų, kuri pradėjo žaisti Aukštaitijos krepšinio lygoje. Laimėję bronzos medalius, nusprendėme kilti aukščiau“, – pasakojo G.Šniaukštas.

„Komandos rungtynės, pagal oficialią lygos statistiką, yra lankomiausios visoje RKL lygoje, manau, su tokiu palaikymu nepadarytume gėdos ir NKL lygoje. Anykštėnai be galo myli krepšinį, mus palaiko ir esame jiems be galo dėkingi“, – teigė G.Šniaukštas.

akksc.lt inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta