Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Skaityti komentarus (3)

Šiandien į "Anykštos" redakciją užsukęs vyras skundėsi, kad Anykščių seniūnijos specialistai tik žada, bet jau gerą mėnesį netvarko duobėto žvyrkelio, vedančio nuo komunalinio ūkio į Gylių kaimą.


Vyras pasakojo, kad problema dėl kelio tokia didelė, kad šiuo keliu kai kurie vairuotojai net atsisako važiuoti.
"Taksi išsikvietus ir pasakius, kad norim važiuoti į Gylių kaimą, taksistai tokiu keliu žmones vežti atsisako", - pasakojo šio kaimo gyventojas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Vilma

  Nuoroda

  O ar neplanuojamas atnaujinti kelias Kurkliai - Anykščiai, mašinų srautas didžiulis, Lajų takas, apverstas namas, spa..... o važiuoti tenka kaip arimais, ar negėda prieš svečius?

  Prieš mėnesį
 • Taigi aha

  atsakymas į: Vilma Nuoroda

  Gali būti teismas dėl poveikio. Tiek suinteresuotų naudos gavėjų išvardinot, o kaip kitų krašto kelių naudotojams jaustis? Turi būti koalicinis susitarimas- arba visiems ar niekam.

  Prieš mėnesį
 • Šeimininkas

  Nuoroda

  Važiuos Japonijos ir atsiklausti Japonijos imperatoriaus kaip ar galima greideruoti kelius nors šiemet tai pašalo nebuvo

  Prieš mėnesį
 • Kristina de'Fogel iš Paryžiaus

  Nuoroda

  Dažnai grįžtu iš Prancūzijos į gimtinę Keblonyse. Kelias nuo UAB Anykščių vandenys iki Keblonių tiesiog "nuostabios" būklės !
  Dieve, Dieve - sarmata draugus net atsivežti iš Prancūzijos paviešėti ....Močiutė pasakodavo, kad po karo, Tarybiniais laikais šis kelias šimtus kartų geresnės būklės buvo.....
  Liūdna, kai toks miestas dar neturi tikro šeimininko !

  Prieš mėnesį
 • Paneveze ribokas Algiokas

  atsakymas į: Kristina de'Fogel iš Paryžiaus Nuoroda

  Vazioju kožnu nedeliu jusu rajona azeran Rubykes žvejaut..Nu kelias na Anykstiu iki Keblaniu tai tikriausiai pats pizdavaciausias int visas litvas ? Vos bobas nepartrinkiau, aina tumsiais ryzais apsviniojus - a kelias platuma, tai kaip karves vadega...vos valtis nenulake na priekabas, ale tik tik buč nulakis ravan su sava audyti...

  Prieš mėnesį
 • petras

  Nuoroda

  labai bloga kelio atkarpa LAUKAGALIAI - TROŠKŪNAI.

  Prieš mėnesį
 • ku tu čia šneki šudu

  atsakymas į: petras Nuoroda

  miesti rajuona savivabaldybes šulai sau gatvių pre namu nesustvarka, tau gi kaimi nori kad išaspaltuotu ir plentu padarytu ?

  Prieš mėnesį
 • Kreipkitės

  Nuoroda

  Į seniūną kad nugreideriuotu ta kelią, ar ten nėra senkuno

  Prieš mėnesį
 • Tai ar

  Nuoroda

  Kad kad ten penkios gyvenamos sodybos kitos tik vasarnamiai

  Prieš mėnesį
 • Algis

  Nuoroda

  Ale ti tam kaimi vien vagys gyven boba toke yra oj apgavike tai ir tegul duobem kratus

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau