Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Anykštėnas:„Ar galima nors vieną kartą Garbės piliečio vardą suteikti išskirtinai kultūros srities pažibai. Kas garsina Anykščius rimtuose kultūros ir menų projektuose, kieno vardas skamba už Anykščių rajono ar užsienio plotmėje, kas neša žinią apie Anykščių kraštą kaip apie ryškų kultūrai kraštą. Jau laikas būtų pažiūrėti itin profesionaliai į tokios nominacijos skyrimą, o ne saviems išsidalinti, ypač iš biudžeto gyvenantiems."

Komentuoti

Šiandien, trečiadienį, vyko Anykščių kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus konkursas. Jo nugalėtoju pripažintas imtynių treneris, sporto meistras Arvydas Krikščiūnas.

 Konkurse dalyvavo trys asmenys. Tarp jų ir vienas Anykščių rajono tarybos narys. 

Praėjusių metų rugpjūčio pabaigoje iš darbo išėjo abu sporto centro vadovai - direktorius Žilvinas Ovsiukas bei jo pavaduotoja Gražina Blažienė. Laikinąja įstaigos vadove buvo paskirta Snieguolė Paulaitienė.

56-erių metų A.Krikščiūnas didžiąją gyvenimo dalį dirbo imtynių treneriu ir kūno kultūros mokytoju. Dešimtajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje jis kelerius metus dirbo Anykščių rajono savivaldybės sporto organizatoriumi. A.Krikščiūnas yra buvęs ir Anykščių rajono tarybos nariu, į tarybą 2011-aisiais jis buvo išrinktas kaip savarankiškas kandidatas.   

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Puiku

  Nuoroda

  Sveikinu...jis tikrai dirbs gerai

  Prieš 2 mėnesių
 • Darius

  Nuoroda

  SVEIKINU!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • !!!

  Nuoroda

  Didžiausi sveikinimai, šaunuolis Arvydas !!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu jo

  Nuoroda

  Labai nesidžiaukit ir nesididžiuokit,nes tuoj keiksite.

  Prieš 2 mėnesių
 • Idomu

  Nuoroda

  Ar jis ilgai padirbs, jis man atrodo vadavauti nelabai mėgsta

  Prieš 2 mėnesių
 • Nesuprantami savivaldybes motyvai

  atsakymas į: Idomu Nuoroda

  direktorius vadovaujantis tokiai įstaigai turi tureti nuovoką organizaciniuose reikaluose, komercijoje, teisėje, gebėti administruoti įstaigos viduje ir t.t., o ne tik buti sportininku !
  Savivaldybė paskiria direktoriumi sportininką imtyninką ? Taigi turėjote jau plaukiką Ofsiuką, kuris visa darbo direktoriumi metu gavo algą iš biudžeto, nebūdamas darbe, o dalyvaudamas išvykose plaukimo varžybose !
  Savivaldybės struktūros dar nepasimokė iš savo pačių klaidų ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Nusišneki

  atsakymas į: Nesuprantami savivaldybes motyvai Nuoroda

  Kokiose jis dar varžybose dalyvavao?

  Prieš 2 mėnesių
 • Neetatinis

  atsakymas į: Nesuprantami savivaldybes motyvai Nuoroda

  Ką paskyrė dirėktoriaus pareigoms, tas ir vykdys savivaldybės biudžeto lėšų, skirtų sporto veiklai organisuoti įgyvendinimą, bei rėmėjų lėšų panaudojimą politinių veiklų stiprinimui per sporto programas. Svekame kūne sveikas protas. SPORTUOKITE!

  Prieš 2 mėnesių
 • XXXXL

  Nuoroda

  Nebus vadovo....

  Prieš 2 mėnesių
 • Citius

  Nuoroda

  Sporto visuomenę pasiekė žinios, kad Gališanka liko paskutinis. Labai tuo džiaugiamės.

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau