Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Skaityti komentarus (2)

"Trečiadienį Liberalų sąjūdžio partija savo profilyje feisbuke patvirtino, kad nuo koronaviruso mirė jų ilgametis Panevėžio rajono skyriaus narys Jonas Katinas." - pranešė "Delfi". 

J.Katinas blogai pasijuto su Panevėžio pramonės, prekybos ir amatų rūmų delegacija lankydamasis Pietų Afrikos Respublikoje. Verslininkas grįžo anksčiau, nei kiti delegacijos nariai, kovo 12-ąją jis jau gulėjo Panevėžio ligoninėje. Susirgimas koronavirusu jam buvo diagnozuotas tik po keleto dienų.  

 

 

64-erių metų J.Katinas buvo UAB"Pas Katiną" savininkas ir direktorius, kelių kadencijų Panevėžio rajono tarybos narys. Verslininkas priklausė Lietuvos centro partijai, paskui Liberalų sąjūdžiui. J.Katinas garsėjo dosnumu, mecenavimu. Pavyzdžiui, nesireklamuodamas verslininkas kiekvienais metais gimtiesiems Balninkams dovanodavo kokios nors muzikos žvaigždės koncertą.   

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Na

  Nuoroda

  Jisai ne burokas buvo o verslininkas daug pasiekes žmogus mecenatas tai gal skirtumas yra. Tai gal skirkim pelus nuo grudu.

  Prieš 4 dienas
 • Troškūnų Katinas dar gal vaikšto tik nežinau ar užlipa ant stogo

  Prieš 5 dienas
 • tai dabar visu

  Nuoroda

  desit nuotraukas kas mire ,ar tik nusipelnusiu politiku,kurie nieko mums dar nenusipelne ,uzuojauta artimiesiems

  Prieš 5 dienas
 • Cha

  Nuoroda

  Nei vienas nėra išskirtinis, nors tu ir politikas ar užimantis aukštas pareigas žmogus esi toks pat, kaip visi. Niekuo neįpatingas. O kad patys save išsiaukštinate, tai nieks nekaltas, tebunie jums taip geriau. Visi esame lygūs.

  Prieš 5 dienas
 • Pažinojau

  Nuoroda

  Labai gaila, buvo puikus žmogus, protingas, mokantis dalintis, linksmas, charizmatiškas... Amžiną tau atilsį, Jonai...

  Prieš 5 dienas
 • Nu nu

  Nuoroda

  Tai idekit gi visu keturiu zmoniu mirusiu nuo koronos nuotraukas.Kokios ce db isimtys.Gal ir ju kazkam gaila.Ar tik del sito zmogaus db raudot visiem

  Prieš 5 dienas
 • Gerai

  Nuoroda

  Matyt jam buvo su jauname te negraite

  Prieš 5 dienas
 • X*3

  Nuoroda

  Kiekvieno žmogaus gaila, nesvarbu, kuo jis buvo. O emigrantai, kurie atvyko apsikrėte korona19 nors ir dega.

  Prieš 5 dienas
 • Katinas įdomi pavardė,primenu sovietų animacinį filmuką"Katinas Leopoldas"

  Prieš 5 dienas
 • Alfredas

  Nuoroda

  Nuoširdi užuojauta šeimai ir artimiesiems

  Prieš 5 dienas