Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

– Tėti, aš daugiau neisiu su tavimi rogutėmis važinėtis…
– Tu mažiau zysk ir davai tempk tik!

Komentaras

balsas:„Mielieji, nepykite ir nesipykite. Bent mažumėle pabūkime šventiškai nusiteikę. Nenorėčiau kad šitokia graži eglė ir visos miesto puošmenos būtų išardytos būtent dabar, kai tiek daug sniego, kai negalime susitikinėti vieni su kitais, kai tikrai belikę mažai džiuginančių dalykų. O čia - tokia daili miesto karalienė. Tegul pabūna. Nepykit. Juk viskas dėl mūsų, anykštėnų."

Skaityti komentarus (2)

Vakar atšauktas reikalavimas savivaldybėms, valdiškose patalpose izoliuoti visus iš užsienio grįžusius asmenis. Iki šio reikalavimo atšaukimo Anykščių rajonas technologijų ir verslo mokyklos bendrabutyje spėjo ,,sukaupti’’ 17 asmenų.

 

 Šiandien į Lietuvą grįžtantys žmonės gali izoliuotis savarankiškai. Anykščių rajono vicemeras, rajono Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovas Dainius Žiogelis ,,Anykštai’’ sakė, jog nors ankstesnis reikalavimas atšauktas, tačiau dar šiandien savivaldybės transportas važiuos į Klaipėdą parsivežti anykštėno. ,,Žmogus atplaukė keltu, aiškina, kad neturi nei kaip parvažiuoti, nei kur apsistoti. Turėsime siųsti mašiną jo parsivežti’’, - ,,Anykštai’’ sakė D.Žiogelis.

Vicemeras dėstė, jog 8 iš 17 izoliuotųjų prašosi į namus. Pagal dabartinius reikalavimus, žmones, turinčius kur izoliuotis, galima išleisti iš valdiškų patalpų, tačiau prieš tai reikia paimti jų mėginius tyrimams dėl koronaviruso. ,,Niekas nežino, kokiais būdais tuos mėginius paimti. Net karštąja koronos linija skambinome…’’   - pasakojo D.Žiogelis.

Pasak Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovo, vienas iš anykštėnų bendrabutyje izoliavosi su draugu iš Šilutės, kitas - su bičiuliu iš Biržų. Viena į laisvę besiveržianti šeima gyvenamąją vietą yra deklaravusi ne Lietuvoje.

Rytą vienas asmuo iš bendrabučio balkono šaukė, kad nori valgyti...

Izoliuotuosius maitina kavinė ,,Seklyčia’’. Buvo atliktas maitinimo paslaugos viešasis pirkimas. ,,Seklyčia’’ pasiūlė mažesnę kainą nei kitas pretendentas. Vieną asmenį tris kartus per dieną ši kavinė maitina už 11 eurų. Lėšos izoliuotųjų maitinimui skiriamos iš rajono biudžeto.

 

Plačiau - ,,Anykštoje’’

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • stai

  Nuoroda

  ir pasimato buduliu noras pasirodyt bajorais....deja jie tik plikbajoriai....okai gryzta-tai koki bmw ar paspirtukus elektrinius demonstruoja...o pasirodo bomzu lygio-nors bomzai nepraso ju maitinti-jie susirenka-o sitie liuzeriai tik reikalauja.....

  Prieš 9 mėnesių
 • Na jo

  Nuoroda

  Negaliu suprasti už ką juos maitinti dykai????Tegul susimoka!!!Prisigėrė.ui pinigų užtenka,tai užteks ir prisivalgymui!!!!

  Prieš 9 mėnesių
 • Trinidada

  Nuoroda

  Mero patarėja turėjo nusišalinti nuo konkurso maitinimo paslaugai pirkti

  Prieš 9 mėnesių
 • trinidadai

  atsakymas į: Trinidada Nuoroda

  Tokia durna, kad galėtum eiti į nevagiančių bičių sąrašą. Mero patarėjai niekados viešųjų pirkimų konkursuose nedalyvavo dar nuo administratoriaus Juodelio laikų.

  Prieš 9 mėnesių
 • Tranas

  atsakymas į: trinidadai Nuoroda

  Matosi,kad kažkuris iš bičių sąrašo tau suvarė didelę geluonį,net dabar tebežagsi.

  Prieš 9 mėnesių
 • aha

  Nuoroda

  Vakar lyg ir dingo keli karantiniai iš profkės ir niekam neįdomu.

  Prieš 9 mėnesių
 • Mh

  atsakymas į: aha Nuoroda

  Jie nedingo, juos isleido :)

  Prieš 9 mėnesių
 • Algis

  Nuoroda

  Reiketu tuos grizusius "uzsieniecius "uz ju islaikyma apmokestint , juk jie miljonieriai ....

  Prieš 9 mėnesių
 • Keista

  Nuoroda

  Visi išvykę i Londoną ar Norvegiją dirbti,juokėsi iš likusiu Lietuvoje,kad už centus dirba. Dabar tuos ,,milijonierius" dar šerti reikia.Aišku,kad jiems daugiau pinigų liks pragerimui. Valdžia džiaugiasi,kad buduliai grįžta. Prieš rinkimus galės girtis,kad per kadenciją padarė ,,gerovės Valstybę",ir vĕl juos rinksime.

  Prieš 9 mėnesių
 • Ruta

  Nuoroda

  Reikia elgtis atsakingai , aprupina maistu ,gal dar imuniteto pastiprinimui ir nuotaikai pakelti papildomai pagal pageidavima dar ir alkoholio patiekia .

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau