Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Anykštėnas:„Ar galima nors vieną kartą Garbės piliečio vardą suteikti išskirtinai kultūros srities pažibai. Kas garsina Anykščius rimtuose kultūros ir menų projektuose, kieno vardas skamba už Anykščių rajono ar užsienio plotmėje, kas neša žinią apie Anykščių kraštą kaip apie ryškų kultūrai kraštą. Jau laikas būtų pažiūrėti itin profesionaliai į tokios nominacijos skyrimą, o ne saviems išsidalinti, ypač iš biudžeto gyvenantiems."

Komentuoti

Anykščių kūno kuiltūros ir sporto centras skelbia, kad per karantiną sportinio ugdymo treniruotės yra vykdomos nuotoliniu būdu.


Nuotoliniu būdu dirba krepšinio, graikų-romėnų imtynių,sunkiosios atletikos,futbolo, žirginio sporto,plaukimo treneriai.
Skelbiama, kad sportininkams treneriai yra pasiruošę suteikti visą reikalingą informacinę medžiagą.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tėtis

  Nuoroda

  šaunuoliai treneriai

  Prieš mėnesį
 • TIESA

  Nuoroda

  Skaičiuojat pinigus ar tingit pasirūpinti kad vaikai prisijungtų prie programėlių kuriomis treneriai dirba. Darbas puikus ir labai įdomus, net ir tėvus įtraukiantis.

  Prieš mėnesį
 • geras

  Nuoroda

  Pažiūrėjau video KKSC kaip veda imtiniu treneris nuotuolinę treniruotę ir nieko nesupratau. Čią gal jis susirengė į turistinį žygį , per kūno kultūros pamoką..

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Gal nebejuokinkit su tokiom nuotolinem treniruotem...pinigų švaistymas. Kur valdzia žiuri?

  Prieš mėnesį
 • Speju

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Gal i savo kisene

  Prieš mėnesį