Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Anykštėnas:„Ar galima nors vieną kartą Garbės piliečio vardą suteikti išskirtinai kultūros srities pažibai. Kas garsina Anykščius rimtuose kultūros ir menų projektuose, kieno vardas skamba už Anykščių rajono ar užsienio plotmėje, kas neša žinią apie Anykščių kraštą kaip apie ryškų kultūrai kraštą. Jau laikas būtų pažiūrėti itin profesionaliai į tokios nominacijos skyrimą, o ne saviems išsidalinti, ypač iš biudžeto gyvenantiems."

Komentuoti

Susirgimas koronavirusu fiksuotas Anykščių rajono gyventojai. Tai -  antrasis susirgimas koronavirusu Anykščių rajone. Pagal amžių rizikos grupei nepriklausanti anykštėnė gydėsi Ukmergės rajono ligoninėje. Pirminiais duomenimis, ji yra Anykščių rajono ligoninės darbuotoja.

 

Anykščių rajono vicemeras Dainius Žiogelis "Anykštai" sakė, kad jo turimais duomenimis moteris, kuriai diagnozuotas susirgimas koronavirusu, nuo kovo 13-osios turėjo nedarbingumo pažymėjimą, todėl jis vyiėsi, kad savo darbovietėje - Anykščių ligoninėje, ji nuo to laiko nesilankė. Moteris gyvena kaime  Kavarsko arba Anykščių seniūnijoje.    

Užvakar pranešta, kad koronavirusu užsikretė Janušavos gyventojas.

Plačiau - "Anykštoje".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Carmen Viduka

  Nuoroda

  Nuo to laiko, kai mano vyras paliko mane ir judėjau toliau su kita moterimi, gyvenimas buvo užpildytas iššūkiais. Dažniausiai galvojau viską nutraukti. Viskas tapo blogiausia, kai netekau savo namų, šeimos ir visų uragano „Matthew“ ir tapau pabėgėliu savo šalyje, Haityje. Vienintelis mano paliktas turtas buvo internetas, turintis kišenę. Vieną ištikimą dieną vieną daktarą Ilekhojie radau internete, veido knygoje. Kažkas iš JAV paliudijo apie daugybę puikių dalykų, kuriuos daktaras Ilekhojie padarė jai ir jos šeimai. Aš susisiekiau su juo ir visa kita, jie sako, yra istorija. Šiandien esu laimingai vedęs kareivį, kurį sutikau stovykloje, ir vėl grįšiu į savo laimę. Negaliu išlaikyti šios laimės sau, nes nesu savanaudė. Jūs taip pat galite susisiekti su gydytoju Ilekhojie el. Paštu: gethelp05@gmail.com arba nusiųsti jį į „WhatsApp“ +2348147400259

  Prieš 2 savaičių
 • Agathe Travis

  Nuoroda

  KAIP GRĮŽTI SAVO LOVERĄ PO 24 VALANDŲ PAGAL GALINĮ SPELDINIMO RAKTUVĄ, KURIUO PRADĖTAS DR PADMANAS

  Šis straipsnis yra liudytojo, su kuriuo sutikau ieškodamas ratuko, liudytojas, kuris galėtų padėti man susigrąžinti buvusį vyrą po pertraukos, ir aš labai džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad mano buvęs vyras grįžta pas mane ir jis šiuo metu yra mano vyras. ir šiuo metu esu vedęs Jude'ą Rotšildą. Jude mano vyras, ir mes taip mylėjome vienas kitą, bet mano tėvai buvo prieš mus, matydami vienas kitą. Turėjome nesusipratimą dėl šeimos ginčo ir išsiskyrėme, bet mano meilė jam nepaliko manęs, nes jis buvo mano pirmoji meilė. todėl susisiekiau su DR PADMAN, kad padėčiau man ją atkurti. Šiandien džiaugiuosi, kad mano buvęs vyras dabar yra su manimi. Ačiū DR PADMANU ir linkiu visiems, kuriems reikia pagalbos, paprašyti pagalbos iš šio rašybos keitiklio ir išspręsti jūsų problemas. Susisiekite su jo el. Pašto adresu info@padmanspell.com arba https://twitter.com/padman_dr. (padmanlovespell@yahoo.com) https://padmanspell.com/index-3.html arba paskambinkite jam per „WhatsApp“ +19492293867

  Prieš mėnesį
 • Agathe Travis

  Nuoroda

  KAIP GRĮŽTI SAVO LOVERĄ PO 24 VALANDŲ PAGAL GALINĮ SPELDINIMO RAKTUVĄ, KURIUO PRADĖTAS DR PADMANAS

  Šis straipsnis yra liudytojo, su kuriuo sutikau ieškodamas ratuko, liudytojas, kuris galėtų padėti man susigrąžinti buvusį vyrą po pertraukos, ir aš labai džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad mano buvęs vyras grįžta pas mane ir jis šiuo metu yra mano vyras. ir šiuo metu esu vedęs Jude'ą Rotšildą. Jude mano vyras, ir mes taip mylėjome vienas kitą, bet mano tėvai buvo prieš mus, matydami vienas kitą. Turėjome nesusipratimą dėl šeimos ginčo ir išsiskyrėme, .bet mano meilė jam nepaliko manęs, nes jis buvo mano pirmoji meilė. todėl susisiekiau su DR PADMAN, kad padėčiau man ją atkurti. Šiandien džiaugiuosi, kad mano buvęs vyras dabar yra su manimi. Ačiū DR PADMANU ir linkiu visiems, kuriems reikia pagalbos, paprašyti pagalbos iš šio rašybos keitiklio ir išspręsti jūsų problemas. Susisiekite su jo el. Pašto adresu info@padmanspell.com arba .https://twitter.com/padman_dr. (padmanlovespell@yahoo.com) .https://padmanspell.com/index-3.html arba paskambinkite jam per „WhatsApp“ +19492293867.............

  Prieš mėnesį
 • Kodėl"

  Nuoroda

  Kodėl vis Alesionka?Yra be jo "garsių"senjorių,kurios labai buvo aktyvios praeityje...

  Prieš mėnesį
 • Tai

  Nuoroda

  Gal dar nebuvo karantino tuo metu kai gydesi ir pati nebutu ten vaziavusi gydytis jei butu zinojusi kuom baigsis viskas, svarbiausia nuteisti kita ,kai patys esam teisiami

  Prieš mėnesį
 • ,

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Teisingai sutinku, mes patys nežinom kada sirgsim,visas pasaulis serga, jokios tolerancijos.

  Prieš mėnesį
 • Brone

  Nuoroda

  Kokio ,,tūpumo,, reik būt vadinamai ,,medikei,, važiuot gydytis į Ukmergės ligonine,kai ten viruso židinys????Kuom ji geresnė už tuos ,grįžtančius ,,budulius,, emigrantus ,kurie ,,parvežė,, dovanų ta virusą mums???

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  atsakymas į: Brone Nuoroda

  Kokio tupumo buvo tavo tėvai, kad nenaudojo kontraceptinių priemonių. Nepadaryk tik tu jų klaidos. Nepraleisk į pasaulį kvailių.

  Prieš mėnesį
 • Bronei

  atsakymas į: Brone Nuoroda

  Tupas žmogus, tas kuris nesigaudo kalendoriuje. Tuo metu nebuvo jokio karantino.

  Prieš mėnesį
 • Netupai Bronei

  atsakymas į: Brone Nuoroda

  Matyt nenutuoki visai kas yra virusas.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau