Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti

Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius ketvirtadienį Anykščių rajono tarybos narius informavo, kad balandžio pabaigoje vyksiantis Anykščių rajono tarybos posėdis jau vyks nuotoliniu būdu.


"Prisiatostogausime posėdžiaudami nuotoliniu būdu", - juokavo Anykščių rajono savivaldybės vadovas.
Prezidentas Gitanas Nausėda balandžio pradžioje pasirašė Vietos savivaldos įstatymo pataisas, kurios vietos politikams leis per karantiną visais klausimais posėdžiauti nuotoliniu būdu.Iki šio Anykščių rajono tarybos posėdžio, pasak mero S.Obelevičiaus, nuotoliniu būdų Taryba galėjo priimti tik su koronavirusu susijusius klausimus.

 Plačiau apie Anykščių rajono tarybos posėdį - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • mama

  Nuoroda

  Kam čia ta karščiavimo klinika.Žmonės ar norit greičiau mirti?O kas gidys juk nėra gydytoju Lapinskas tik nugydis.

  Prieš metus
 • kada parodis

  Nuoroda

  jie padarytus darbus del korono viruso tai nebutu ir kalbu apie juos

  Prieš metus
 • Aldona

  Nuoroda

  Reiketu atidet visus darbus bent iki 1 geguzes , saugokit savo ir kitu sveikata ,tausokit nervus.

  Prieš metus
 • mano nuomone

  Nuoroda

  matom visi o ypac dabar ,neveiksni musu ir kitos savivaldybes ,nei jie gali ,nei zino ,kaip spresti susidarusia problema ir tai jauciam ,tad nelabai ji mums tokia reikalinga ir ypac toks meras su komanda ,net nezino ir negali pasakyti ,kiek serga virusu ,kontroles jokios,nei prie parduotuviu ,jaunimas ,kad ir vakar kaime geria grupemis ,prie kelio ir kas juos sudrausmina ,niekas ,tik liezuviai iki keliu ,tad kyla klausimas kam tokie valdininkai ir valdininkija juk ji mums per brangi ir per didele,net kitame straipsnyja valdininke aiskinasi nera lesu padeti ,o kam ta jos organizacija sukurta ir del ko tik vieti uzumti ir pakazuchei,gal kam nepatiks ,bet mano akimis tai akivaizdu

  Prieš metus
 • Loreta Dough

  Nuoroda

  Kokią problemą jūs išgyvenate gyvenime ir jums reikia greito sprendimo, aš jums pasiūlysiu susisiekti su dr. Ajayi. Jis yra savo dievų palaimintas rašytojas, kad padėtų žmonėms susidurti su įvairiomis gyvenimo problemomis. Aš tai dalinuosi kaip savo naudos gavėjas. didžiulė galia, nes jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą, kai jis paliko mane ir vaikus, kad būtų su kita moterimi, kuri jį pakerėjo, kad liktų su ja, aš tikrai džiaugiuosi, kad mano vyras grįžo namo, kaip ir gyvens meilėje ir ramybėje . Kreipkitės į puikų rašybos žinovą šiandien ir daugiau nebeverksite, nes jis turi rasti jūsų problemos sprendimą. kontaktai „Viber“ ar „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. paštas: drajayi1990@gmail.com

  Prieš metus
 • As

  Nuoroda

  Ponas Mere..Auksinei Jūsų žodžiai buvo pamenu...ISMOKOME GYVENT NEDIRBDAMI...Būtent ,gal pasiduokyme ir kai sunku atsisakyme..Aš puse metų pašalpos Jūs pusė metų atlyginimo..Taip galėtume prisidėti prie bent daleles ,kurioms taip reikia ir kuriems dabar taip sunku.Juk Vistiek Mums abiems moka mokesčių mokėtojai..

  Prieš metus
 • Reikia dirbti

  atsakymas į: As Nuoroda

  Ar tai buvo pasakyta apie ligoninės vyriausiąjį gydytoją? Kai sužinojau, kad atsisako rengti karščiavimo kliniką, tai kraujas užvirė. Algą gauna, o dėl rajono žmonių nenori nieko daryti? Policijos pensininkė, kuri turi butą Vilniuje, siulo važiuoti į kliniką kitame rajone. Ar visi turi tiek pajamų, kad galėtų sau leisti tokias keliones temperatūrai pasimatuoti?

  Prieš metus
 • uwfcazvvot

  atsakymas į: Reikia dirbti Nuoroda

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Ot geri laikai atėjo biudžetininkams, tiesiog komunizmas, dirbti nereikia, algą gauna, tik klausimas iki kol jis tęsis, kada sugriauta ekonomika atvęs į feodalizmą, o gal net ir į vergovę.

  Prieš metus
 • Reikia dirbti

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Atrodo, kad biudžetininkam namie dirbti lengva. Matau kaip dirba mano biudžėtininkė- anksčiau nueina į mokyklą, visiems klasėje pasako, užduoda ir tik kontrolinius tikrina atskirtai. O dabar, mano biudžėtininkė, kiekvienam atskirai duoda užduotis, kiekvieną dieną kontrolinius tikrina. Sėdi iki Panoramos. Greitai apžabals. mano biudžėtininkė.

  Prieš metus
Įkelti daugiau