Ar šią vasarą jau maudėtės upėje, ežere arba jūroje?

Dienos anekdotas

Aš išbandžiau daugybę priemonių indams plauti. Bet geriausia visgi žmona.

Komentaras

vairuotojas:„sutvarkykit tramplina per gelezinkelio begius Biliuno gatvej,sarmata miesto sveciu."

Komentuoti

Po to, kai susirgimas koronavirusu nustatytas Aknystos socialinės globos namų darbuotojai, šios įstaigos vadovas Arūnas Kiaušas "Anykštai", komentuodamas situaciją, sakė: "Manau, kad čia klaida".

 Direktorius savo nuomonę motyvavo tuo, kad darbuotoja, kuriai nustytas susirgimas koronavirusu, gyvena pačiose Aknystose bei turi nedaug kontaktų su aplinkiniais. "Sakykim, gyvena ji pakankamai izoliuotai", - kalbėjo A.Kiaušas.

Direktorius "Anykštai" sakė, kad kitų globos namų darbuotojų testų atsakymai yra neigiami. Šiomis dienomis paimti globotinių, su kuriais koronavirusu užsikrėtusi darbuotoja turėjo kontaktų, mėginiai. Šių tyrimų atsakymus tikimasi gauti rytoj.

Aknystos socialinės globos namų darbuotoja, kuriai diagnozuotas susirgimas koronavirusu, ligos simptomų nejaučia. Ji izoliuota Anykščių viešbutyje "Puntukas".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tai

  Nuoroda

  Kodėl darbuotoja karantinuojasi jei klaidingas testas gali pakartoti iš naujo ne sutinkant su klaidingu atsakymu

  Prieš 2 mėnesių
 • Kalina Lukas

  Nuoroda

  Puikus žmogus, vadinamas dr. Ajayi, jis yra rašybos žinovas ir jo galia yra labai efektyvi. Aš dalinuosi šiuo liudijimu kaip savo didelės galios gavėjas. Aš turėjau problemų savo santuokos namuose, nes mano vyras paliko mane ir vaikus, nes turėjome nedidelį nesusipratimą, kuris yra normalus bet kurioje sąjungoje, prašau jo grįžti namo, kad būtų su mumis, bet jis atsisako to, kas man atrodo keista, jis praleidau beveik metus ir man pasisekė, kad naršydamas internete sutikau rašytoją dr. Ajayi, aš susisiekiu su juo ir paaiškinau, ką aš perėjau, ir jis man pasakė, ką reikia padaryti, ir atliko keletą burtų man, nes aš Aš rašau šį liudijimą, kad mano vyras virtuvėje ruošia mūsų maistą, dėka dr. Ajayi. Aš savo namus myliu. Jei jūs išgyvenate kokį nors gyvenimo iššūkį ir jums reikia rašybos žinovo pagalbos, dr. Ajayi yra tinkamas dvasingas asmuo šiam darbui. kontaktai „Viber“ ar „Whatsapp“: +2347084887094 arba el. paštas: drajayi1990@gmail.com

  Prieš 2 mėnesių
 • Aleksas Aleksiūnas

  Nuoroda

  Daugiau tokių vadovų, kurie sugeba adekvačiai vertinti situaciją. Panikos ir taip daug, deja...

  Prieš 2 mėnesių
 • F.Schultze

  atsakymas į: Aleksas Aleksiūnas Nuoroda

  Bet tokie vadovai tampa nepatogūs, kuriuos reikia " pakeisti" savais " komandos nariais". Šimtmečius egzistuojanti sistemos grandinė...

  Prieš 2 mėnesių
 • Taip

  Nuoroda

  Viskas bus gerai niekas nesusirgs ir laikykitės visi už Aknystas

  Prieš 2 mėnesių
 • Toks

  Nuoroda

  Idomu kodel apie uzsikretimo atveji Aknystose ir Troskunuose skelbia tik regioninis portalas. Respublikines informavimo priemones net neuzsimena.

  Prieš 2 mėnesių
 • Per

  atsakymas į: Toks Nuoroda

  Mazai serga, nera sensacijos

  Prieš 2 mėnesių
 • Nėra

  Nuoroda

  Jokio viruso jis tikrai išgalvotas kas regentus gamina

  Prieš 2 mėnesių
 • L

  atsakymas į: Nėra Nuoroda

  Bukas toks medis yra... Gaila, kad tas pavadinimas tinka ir žmonių giminei... Iš kur tokie randasi...gsl visai jokių ligų nėra passulyje

  Prieš 2 mėnesių
 • Tikrai , tikrai

  atsakymas į: Nėra Nuoroda

  :-) išgalvotas virusas ! Ir Ispanijoj ir JAV ir Italijoje nuo viruso Kovid-19 tūkstančiai mirštančių per dieną, ligonės pilnos, pastatytos lauko palapinės pilnos merdinčių ir aimanuojančių paskutinėse agonijose, morgai pilni lavonų, gatvėse šimtai sustatyti vilkikų refrižeratoriai-šaldikliai pilni lavonų, krematoriumai pilni, lavonai jau net ne karstuose, o maišuose metami i iškastas trančejas ir buldozeriu užverčiami žemėmis, trančejos užvardinamos įtakingais suteikiamais pavadinimais - "kunigų trančeja, parkas (suguldyti 45 kunigai), kita "medikų trančeja, parkas (suguldyti 35 daktarai)....
  Ir tai jums atrodo kad tai fantastinių filmų scenarijai ?
  Nupirdusios bobos moka rašyti kvailus komentarus, o kad pasinaudoti internetu ir peržiūrėti kas dedasi pasaulyje nemoka !
  Nu o direktoriaus nuomonė dėl klaidingu testo parodymų - tai atleisk Viešpatie.. ! Kaip dar tokie patenka i tokius atsakingus postus ? Nu tiesiog ne Kiaušas o tikras "Kaušas".. čia gal žurnalistas rašydamas pavardę suklydo ?

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau