Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

– Tėti, aš daugiau neisiu su tavimi rogutėmis važinėtis…
– Tu mažiau zysk ir davai tempk tik!

Komentaras

balsas:„Mielieji, nepykite ir nesipykite. Bent mažumėle pabūkime šventiškai nusiteikę. Nenorėčiau kad šitokia graži eglė ir visos miesto puošmenos būtų išardytos būtent dabar, kai tiek daug sniego, kai negalime susitikinėti vieni su kitais, kai tikrai belikę mažai džiuginančių dalykų. O čia - tokia daili miesto karalienė. Tegul pabūna. Nepykit. Juk viskas dėl mūsų, anykštėnų."

Skaityti komentarus (2)

Nuo kitos savaitės pilnu pajėgumu vėl pradės dirbti Anykščių vaikų lopšeliai - darželiai.

 Anykščių vaikų lopšelio-darželio "Žiogelis" direktorė Irena Petraitienė "Anykštai" sakė, kad šią savaitę ugdymo įstaiga lanko 10 vaikų - vienoje grupėje jų yra aštuini, kitoje - du.
"Dabar darome tėvų apklausą, kiek turėsime vaikų.Vienoje grupėje turėsime 15 vaikų, kitoje - 10.Praktiškai vaikų lopšelį - darželį vėl pradės lankyti apie 60 proc.vaikų", - sakė I.Petraitienė.
Iš viso Anykščių vaikų lopšelį - darželį "Žiogelis" lanko 127 vaikai.
Direktorė I.Petraitienė svarstė, kodėl dar nesibaigus karantinui, tėvai skuba vėl savo atžalas grąžinti į vaikų lopšelį-darželį.
"Gal tėvai grįžta į darbus, o gal jiems vaikai namuose jau atsibodo, bet dauguma jau labai veržiasi į vaikų lopšelį-darželį", - pastebėjo I.Petraitienė.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Vardas

  Nuoroda

  As jum galiu pasakyt tik tiek jus visi komentatoriai vistiek visi didesni ubagai negu tas kuris augina ir turi ka parduot o nesedi ir rasineja nesamones ...

  Prieš 8 mėnesių
 • Obuolys

  Nuoroda

  Vienu obuolį užaugina patys tris atsiveža iš Lenkijos ir parduoda, kaip lietuviška ir visas biznis

  Prieš 8 mėnesių
 • nuomonė

  Nuoroda

  naivuoliai, jūs naivuoliai, negalvokit, kad dėl šimto vaikų jū verstas zlugs. pavyduoliai, nieko keisto, lietuvis-lietuviui gerklę gali perkąsti..

  Prieš 8 mėnesių
 • Privaloma

  Nuoroda

  Matuoti ateinančių vaikų ir darbuotojų temperatūra, bus saugu

  Prieš 8 mėnesių
 • ×××××

  Nuoroda

  Ponia direktore, o Jus ar nepagalvojote....? Kuo daugiau vaikučių lankys darželį, tuo labiau papilnės Jūsų šeimos piniginė. Vaikai iš Jūsų daugiau suvalgys vaisių ir daržovių. Sėkmingo Jums verslo!

  Prieš 8 mėnesių
 • ...

  Nuoroda

  Nepatinka, nedirbk ir eik obuolius pardavinėk. Graudu klausyt tokių išsišokimų, kai šilta vieta po užpakaliu laikosi...

  Prieš 8 mėnesių
 • 123

  Nuoroda

  Šeimynėlė šį... Vai, vai

  Prieš 8 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  jei uab isirs mirs badu ...

  Prieš 8 mėnesių
 • Pritariu anykštėnei

  Nuoroda

  100% Jums pritariu dėl šios senjoros(Petraitienės).Kai žmogus jau senyvo amžiaus,senokai ir įgyjęs pensininko/pensininkės statusą,bet vis dar sėdi vadovo krėsle,nes "užmiršo"užleisti vietą žymiai jaunesniam-štai kur problema,štai kur bėda!O gal tikisi tol sėdėti,pakol išneš?...

  Prieš 8 mėnesių
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Labai pergyvenate,kad veržiasi dauguma,bet taip nederėtų šnekėti,tai yra jūsų darbas ,už kurį mokamas atlyginimas.Va,kai rizikos grupei priklausai,tada nebereikia veržtis į darbą,bet ne,pinigus gauti norisi labai.

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau