Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

– Tėti, aš daugiau neisiu su tavimi rogutėmis važinėtis…
– Tu mažiau zysk ir davai tempk tik!

Komentaras

balsas:„Mielieji, nepykite ir nesipykite. Bent mažumėle pabūkime šventiškai nusiteikę. Nenorėčiau kad šitokia graži eglė ir visos miesto puošmenos būtų išardytos būtent dabar, kai tiek daug sniego, kai negalime susitikinėti vieni su kitais, kai tikrai belikę mažai džiuginančių dalykų. O čia - tokia daili miesto karalienė. Tegul pabūna. Nepykit. Juk viskas dėl mūsų, anykštėnų."

Skaityti komentarus (2)

Anykščių rajono gyventojai iki šiol neišmoko rūšiuoti atliekų, pastebi UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius Kazys Šapoka.


"Nors rajono gyventojai aprūpinti rūšiavimui reikalingomis priemonėmis, tačiau dar prastai rūšiuojamos atliekos", - 2019 metų veiklos ataskaitoje pažymėjo K.Šapoka.
Pasak K.Šapokos, prastą atliekų rūšiavimą atspindi morfologinė antrinių atliekų sudėtis.
"Randama tik apie 40 proc. tinkamų perdirbti pakuočių", - teigia UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius K.Šapoka

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Audronė

  Nuoroda

  Davė vieną konteinerį visoms atliekoms,tai gak kas pasakys,kaip jas išrūšiuoti???

  Prieš 7 mėnesių
 • BGK

  Nuoroda

  O tu kai grįžai, vėl visi atsipūtę- šiandienai rodo gegužės 1 dienos mokesčius. Negana, kad per mėnesį nesugeba patikslinti, bet ir naujam per savaitę tikslius duomenis neįveikia pateikt

  Prieš 7 mėnesių
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Per tris mėnesius neprirenku bendrų atliekų 140ltr talpos konteinerio, o komunalininkai aiškina, kad mažesnių, tai yra 120ltr., nebūna. Jų nuostatuose nurodyti tokios talpos konteineriai. Tai kurioje vietoje neteisybė?
  O konteinerio plastikui išvis negaliu išprašyti...
  Komentarų gausa rodo, kad ne vien tik mes kalti. Netvarkos yra ir pas jus.

  Prieš 7 mėnesių
 • Gerbiamieji,

  Nuoroda

  informacijos apie rūšiavimą pilna spauda ir radijas. Daugiau domėkitės ir žinosit kaip rūšiuoti. O prie ko čia komunalinis? Jis tik veža šiukšles.

  Prieš 7 mėnesių
 • Kada

  Nuoroda

  komunalininkai išmoks gaudyti kaimuose valkataujančius šunis? Baisu kas darosi, kai kur kaip teliokai palaidi šunys laksto , vaikus kandžioja, gyventojų avis, vištas pjauna. Ar čia ne komunalininkų darbas išgaudyti tokius šunis? Šiukšlės tai jarunda, jos nieko blogo nedaro, o štai šunys kelia pavojų.

  Prieš 7 mėnesių
 • Sodietis

  Nuoroda

  Ne visi kaimo žmonės turi konteinerius. Prieš kelisa metus pravažiavo komunalininkai, išdalino tiem, kas buvo namie. O kas nebuvo, taip ir liko. Tų žmonių niekas nekontroliuoja, jie visur šikalioja su šiukšlėmis, mokesčių nemoka ir šaiposi iš tų, kas mokesčius moka ir rūšiuoja šiukšles.

  Prieš 7 mėnesių
 • jonas

  Nuoroda

  tegu daugiabuciai daugiau rusiuoja

  Prieš 7 mėnesių
 • senjorė

  Nuoroda

  žmonės tai moka rūšiuoti, bet komunalininkai išrūšiuotas šiukšlės pila į bendrą mašiną

  Prieš 7 mėnesių
 • nemeluok

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  stiklą renka atskirai, o va popierių, plastiką ir geležį deda į vieną konteinerį, bent jau individualūs, tad jį ir veža į pirminę perrūšiavimo aikštelę. Kaip kitaip. Na o į miesto konteinerius primeta visko nerūšiavę, tai ko jau negalima dar kartą perrūšiuoti, tai išveža į Uteną mūsų anūkų prisiminimui apie mūsų dabartinį nesupratimą.

  Prieš 7 mėnesių
 • Paslaptis

  Nuoroda

  Kaip rusiuoti atliekas? Kai kaime viena kart i men isveza konteinerius. Konteineriai mazi. I bendra nebetelta tenka del ir i kita. Vaziuokit dazniau i kaimus isvest siuksliu. Arba duokit didesnius konteinerius.

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau