Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)

iandien posėdžiavusi Anykščių rajono garbės piliečio vardo suteikimo komisija nusprendė Anykščių rajono garbės piliečio vardą suteikti praeityje garsiam krepšininkui, Seimo nariui, konservatoriui Sergejui Jovaišai.


S.Jovaišos kandidatūrą pateikė Anykščių kūno kultūros ir sporto centras.
Iš viso buvo pateiktos dvi kandidatūros, tačiau antrosios komisija net nesvartė. Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, kuris yra Anykščių rajono garbės piliečio vardo suteikimo komisijos pirmininkas, sakė, kad paraiška buvo pateikta netinkamai, neatsiklausus asmens, kuriam siūlomas garbės piliečio vardas, sutikimo.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • firchick02.Booklikes.com

  Nuoroda
  Prieš mėnesį
 • Tam :Nuomonei

  Nuoroda

  Taigi pakeisk nuomone rašydamas apie seriožą. Kašen metė ,gavo algą,gavo medalį ,o dabar,kas ? Seime pagal sąrašą.Ranką kilnojo už juodžių priveźimą ar toks nuopelnas ar kad ožio partijoj sedi ? Už KĄ?

  Prieš mėnesį
 • Bobūnė

  Nuoroda

  Aš noriu pagerbt per Šv.Antaną atlaidus visus Garbės anykštėnus. Padėčiau gėlių puokšteles visiems iš savo gelių darželio ale nerandu informacijos kur dabar stovi ta Garbės lenta. Nei prie Kultūdos rūmų, nei prie vykdomojo nemačiau. Gal kas matėt, ar gal remontuoja nuėmis komunalinio direktorius prieš atlaidus. Tvoras tai dažo centri ir gėlių sako kad prisodins, bus kaip prie mano gryčialas.

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Manau, kad seniai reikėjo Jovaišai tokį vardą suteikti, nes tai garsiausias anykštėnas, garsinęs n tik Anykščių, bet ir Lietuvos vardą pasaulyje.

  Prieš mėnesį
 • anykštietis nuo kalno

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  pasauliui, kaip ir man,nerūpi kažkoks Anykščiu užkampis su savo Jovaiša.Geriaiužiūrėkit ,kad tas Jovaiša į savivaldybę jums viruso neužvežtų besitrindamas po Vilnių

  Prieš mėnesį
 • Nesuprantantis

  Nuoroda

  Nelabai suprantu. Pabandžiau pasiteirauti, kokie apskritai jau apdovanoti garbės piliečiai tai iš žmonių neišgirdau tame saraša Anykščius garsinančių asmenų pavardžių, kurie yra labai žinomų Lietuvoj.Bet pagalvojau, kad gal Lietuva juos žino, o savivaldybė nelabai. Vien menininkų kiek Anykščiuose, vienas net ambasadorius Kinijoje. Nedaeina man, čia kas per akiniai rožiniais stiklais.

  Prieš mėnesį
 • girdžia

  Nuoroda

  Serga, atsisakyk šio vardo,kuris tau niekaip nepriklauso ir niekad nepriklausys.Jei neasisakysi,tai vakšiosi po Anykščius su gėda

  Prieš mėnesį
 • Tam Jurachui

  Nuoroda

  Kuo prisidėjo Anykščių miestui ,a ? Už ką Jovaišai duoti ? Gavo medalį už tai kad olimpiadoj dalyvavo ir tuo baigta .O seime sėdėdamas ką gero nuveikė ? Sau ,taip ,bet gyventojams ,miestui ,ką ?

  Prieš mėnesį
 • Jurachas

  Nuoroda

  Ei, jis Olimpinis Čempionas!!! Mundeliai jūs. Žmogus žinomas pasaulyje!!! Turėtumėt gėdos...

  Prieš mėnesį
 • Prie ko

  Nuoroda

  Kašioras buvęs ? Tai gal M,Paulauskas ? Juk gyveno ir dirbo Anykščiuose ,kuo blogesnis ? Siguti ,nusiramink su savo nesąmonem ir pasiūlymais.

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau