Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas šiandien ryte, apie 05.00 val. gavo pranešimą, kad Anykščių r. Šeimyniškėlių k. vyras pas draugę namuose, lauko tipo tualete rado negyvą naujagimį.

Atvykus policijos pareigūnams buvo rastas lauko tipo tualete nenustatytos lyties negyvas naujagimis su virkštele. Namuose buvusi moteris, dėl sveikatos būklės pristatyta į gydymo įstaigą. Pirminiais duomenimis moters amžius apie 20 metų, asmenys tiek policijai, tiek socialinėms tarnyboms iki šiol buvo nežinomi. Policija aiškinasi įvykio aplinkybes. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 129 str. 2 d. (Nužudymas).

 

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • RUJUKAS ex

  Nuoroda

  Tai kas yra ŽMOGUS? Protingas gyvūnas, ir jis turi protu vadovautis o ne sava panosim. Tai pamąstom dabar protingai: ar gi normaliom aplinkybėm taip galėjo nutikti? ....ir dar kitaip pamąstom: pasidauginti yra ŠIAIP gyvūliškas instinktas. Nu kiek mes galim daugintis TAIP GYVŪLIŠKAI. Manau neužilgo visai nesidauginsim bent penkiasdešimt metelių. Tai va tiek. Suktas čia reikaliukas tie pasidauginimai.

  Prieš mėnesį
 • PRAŠAU

  Nuoroda

  Darykit DNR tyrimus! BŪTINAI. Perduokite kas paskaitysit, jei pažįstate šiuos žmones.

  Prieš mėnesį
 • Ei

  Nuoroda

  Jus blet pabaikit suda malt

  Prieš mėnesį
 • Kamentatoriams

  Nuoroda

  Žemė apvali.

  Prieš mėnesį
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Ale tu matai aš kaip papykau sitep įžeidė žmogų mano nuomone.Tai kaip žiniasklaida ,tik Jonus noreja kalbėt ir nutraukė reportažų .Nedave žmogui pasisakyti .Jėzau jezau

  Prieš mėnesį
 • LillaIadanza

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

  ...............>>>>>>>>>>>>  cutt.ly/XyvK1fq

  Prieš mėnesį
 • Kuku

  Nuoroda

  Ir visos tos "nežinančios" pameta vaikus :((

  Prieš mėnesį
 • O taip

  Nuoroda

  Nežinodamas tiesos neteisk kito, nes ir pats nežinai savo likimo.

  Prieš mėnesį
 • Neteiskim nes nežinome tiesos ir nerasinekim netiesos ????

  Prieš mėnesį
 • nu va

  Nuoroda

  anykštėnai gavo progos pamankštinti liežuvius,o anykštėnu tai išskirtinis bruožas.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau