Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

– Tėti, aš daugiau neisiu su tavimi rogutėmis važinėtis…
– Tu mažiau zysk ir davai tempk tik!

Komentaras

balsas:„Mielieji, nepykite ir nesipykite. Bent mažumėle pabūkime šventiškai nusiteikę. Nenorėčiau kad šitokia graži eglė ir visos miesto puošmenos būtų išardytos būtent dabar, kai tiek daug sniego, kai negalime susitikinėti vieni su kitais, kai tikrai belikę mažai džiuginančių dalykų. O čia - tokia daili miesto karalienė. Tegul pabūna. Nepykit. Juk viskas dėl mūsų, anykštėnų."

Skaityti komentarus (2)

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas šiandien ryte, apie 05.00 val. gavo pranešimą, kad Anykščių r. Šeimyniškėlių k. vyras pas draugę namuose, lauko tipo tualete rado negyvą naujagimį.

Atvykus policijos pareigūnams buvo rastas lauko tipo tualete nenustatytos lyties negyvas naujagimis su virkštele. Namuose buvusi moteris, dėl sveikatos būklės pristatyta į gydymo įstaigą. Pirminiais duomenimis moters amžius apie 20 metų, asmenys tiek policijai, tiek socialinėms tarnyboms iki šiol buvo nežinomi. Policija aiškinasi įvykio aplinkybes. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 129 str. 2 d. (Nužudymas).

 

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • RUJUKAS ex

  Nuoroda

  Tai kas yra ŽMOGUS? Protingas gyvūnas, ir jis turi protu vadovautis o ne sava panosim. Tai pamąstom dabar protingai: ar gi normaliom aplinkybėm taip galėjo nutikti? ....ir dar kitaip pamąstom: pasidauginti yra ŠIAIP gyvūliškas instinktas. Nu kiek mes galim daugintis TAIP GYVŪLIŠKAI. Manau neužilgo visai nesidauginsim bent penkiasdešimt metelių. Tai va tiek. Suktas čia reikaliukas tie pasidauginimai.

  Prieš 7 mėnesių
 • PRAŠAU

  Nuoroda

  Darykit DNR tyrimus! BŪTINAI. Perduokite kas paskaitysit, jei pažįstate šiuos žmones.

  Prieš 7 mėnesių
 • Ei

  Nuoroda

  Jus blet pabaikit suda malt

  Prieš 7 mėnesių
 • Kamentatoriams

  Nuoroda

  Žemė apvali.

  Prieš 7 mėnesių
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Ale tu matai aš kaip papykau sitep įžeidė žmogų mano nuomone.Tai kaip žiniasklaida ,tik Jonus noreja kalbėt ir nutraukė reportažų .Nedave žmogui pasisakyti .Jėzau jezau

  Prieš 7 mėnesių
 • LillaIadanza

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

  ...............>>>>>>>>>>>>  cutt.ly/XyvK1fq

  Prieš 7 mėnesių
 • Kuku

  Nuoroda

  Ir visos tos "nežinančios" pameta vaikus :((

  Prieš 7 mėnesių
 • O taip

  Nuoroda

  Nežinodamas tiesos neteisk kito, nes ir pats nežinai savo likimo.

  Prieš 7 mėnesių
 • Neteiskim nes nežinome tiesos ir nerasinekim netiesos ????

  Prieš 7 mėnesių
 • nu va

  Nuoroda

  anykštėnai gavo progos pamankštinti liežuvius,o anykštėnu tai išskirtinis bruožas.

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau