Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

– Tėti, aš daugiau neisiu su tavimi rogutėmis važinėtis…
– Tu mažiau zysk ir davai tempk tik!

Komentaras

balsas:„Mielieji, nepykite ir nesipykite. Bent mažumėle pabūkime šventiškai nusiteikę. Nenorėčiau kad šitokia graži eglė ir visos miesto puošmenos būtų išardytos būtent dabar, kai tiek daug sniego, kai negalime susitikinėti vieni su kitais, kai tikrai belikę mažai džiuginančių dalykų. O čia - tokia daili miesto karalienė. Tegul pabūna. Nepykit. Juk viskas dėl mūsų, anykštėnų."

Skaityti komentarus (2)

Kasmet Anykščių miesto bei rajono gatvių ir kelių remonto darbams išleidžiami milijonai eurų.Apie tai, kokie darbai vyksta ar bus vykdomi šią vasarą, portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas teiravosi Anykščių rajono savivaldybės Statybos skyriaus vyriausiojo specialisto, laikinai einančio vedėjo pareigas Valentino Vitkūno.

Kokios gatvės šiuo metu yra rekonstruojamos Anykščių mieste ir rajono kaimuose?

 Jeigu trumpai, tai dabar remontuojama Pakrantės, Leliūnų ir Šaltupio gatvės.Šiuose objektuose jau dirba darbininkai. Dar mieste  bus remontuojama Žvejų gatvė - šiuo metu vyksta viešasis konkursas, po kurio paaiškės rangovas.
Rajone šiuo metu Skiemonių seniūnijoje asfaltavimui ruošiama Pūstalaukių gatvė.Taip pat bus asfaltuojamas kelias Skiemonių seniūnijoje nuo Kriokšlio iki Mačionių kaimo, kelias Svėdasų seniūnijos Grikiapelių kaime. Jau įvyko viešasis pirkimas Anykščių seniūnijos Šilelio gatvės asfaltavimo darbams, tačiau sutartis su rangovu dar nepasirašyta.

Ar Jūsų paminėtų gatvių bei kelių remonto darbus numatyta užbaigti šiais metais?

Taip, ypač tas gatves, kurių sutvarkymui Vyriausybė lėšas skyrė koronaviruso pandemijos neigiamų pasekmių mažinimui. Šių pinigų rankose dar neturime, tačiau už tuos pinigus bus tvarkomos Šilelio, Grikiapelių gatvės.Yra numatyti ir konkretūs terminai, kada remonto darbai turi būti užbaigti - iki šių metų lapkričio 30 dienos. Ar darbus pavyks laiku užbaigti, niekas nežino visoje Lietuvoje.Pinigų kelio remonto darbams skirta dvigubai daugiau nei pernai, tačiau rangovai liko tie patys.Dvigubai daugiau rangovų nėra, todėl kyla klausimų, ar jie atliks numatytus darbus.Dalyvavo viešuosiuose konkursuose, matė nustatytas sąlygas, rangovai žada viską atlikti laiku.O kaip bus iš tikrųjų - matysime.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Valentui

  Nuoroda

  Jei jūs ,pensininkai ,sedit ir vis dejuojat kad negalit nieko tai eikit lauk ,kokio velnio sedit ,tuose kabinetuose ?Jauni atejo, sugebes geriau .Keliai siaubingi ,o jūs nieko nematot ar nesugebat ?

  Prieš 6 mėnesių
 • teisybės dėlei,

  atsakymas į: Valentui Nuoroda

  kaimo žvyrkeliai dar niekada nuo tarybinių laikų nematė tiek kartų per metus greiderio ir tokio kiekio naujai pilamo žvyro, kiek per paskutinius du metus, čia akivaizdi tiesa, to nepaneigsi. Kad valstybinių rajono kelių priežiūra ženkliai prastėja kasmet, čia ir tiesa, net pakeles sugebėjo daugelyje kelių nupjauti vieną kartą ir tik per vieną važiavimą koki pusantro metro ruoželį, čia ir tiesa.

  Prieš 6 mėnesių
 • Gečionys, Mačionys

  Nuoroda

  Gal ir mums tikėtis asfalto? Juk tik 8km būtų Rubikiai-Gečionys-Mačionys.

  Prieš 6 mėnesių
 • manyčiau

  atsakymas į: Gečionys, Mačionys Nuoroda

  kai surasi, kas skirs bent 2 limonus euriukų tikslinių pinigėlių šiam keliukui, ir bus padaryta. Paprasta, kaip du kart du. Juolab, kad keliukas valstybės valdomos kelių direkcijos. Čia net teisėčiau būtų, kaip su Skvernelio namų keliuku, ten vyriausybė perdavė pinigus lenkiškai savivaldai, kad padarytų.

  Prieš 6 mėnesių
 • Vitkūnui

  Nuoroda

  Nematei blizgančių ir be duobelės kelių (net ir kaimo vietovėje)? Nuvažiuok į Airiją, pamatysi.

  Prieš 6 mėnesių
 • Irena

  Nuoroda

  Zmones nenori , kad keliai blizgetu, zmones nori dantu neissibarskint tokiais keliais vaziuodami.

  Prieš 6 mėnesių
 • tai kiek

  Nuoroda

  jau laikinai einantis ,neberanda pastoviu o gal nebera lojaliu,valdovams savybledos

  Prieš 6 mėnesių
 • Savybleda, tu savybleda,

  atsakymas į: tai kiek Nuoroda

  bledis esi elementari, apgailėtina.

  Prieš 6 mėnesių
 • Virgis

  Nuoroda

  Būna Valentai, būna. Nuvažiuok į Vokietiją, Olandija ar į kitas civilizuotas šalis ir pamatysi.

  Prieš 6 mėnesių
 • V

  atsakymas į: Virgis Nuoroda

  Vokietija subombardavo sąjungininkai, bet ji liko kapitalistinė, todėl keliai tokie kokie turi būti. Kur praėjo laukinių Ivanų kerzai, dar ilgai reiks laukti gerų kelių. Ką apie tai galvoja Algirdo Paleckio partijos narė Marijona Fergizienė?

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau