Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)

Anykščių rajono savivaldybės tinklapyje, "Problemų žemėlapyje", gyventojai valdininkams gali išsakyti spręstinas problemas. Tokia galimybe žmonės naudojasi vangiai, tačiau keletas įrašų galima rasti.


"Sveiki, kada planuojat pradėti kelių remonto darbus Kurkleliuose, Skiemoniu sen. Dvaro g. Daugiau duobių, negu kelio", - klausia Naglis.
"Sveiki. Volupio gatvė - žvyrkelis, kuri buvo skirta pravažiuoti porai automobilių per savaitę, dabar tapo judria gatvė. Gyvenamasis rajonas plečiasi, statomi nauji namai. Gatve per dieną pravažiuoja šimtai automobilių. Sausros metu pravažiavus automobiliui, ant šalia esančių namų, kiemų ir sodų iškrenta didžiulis kiekis dulkių. Deja, jis jau viršijo visas tolerancijos ribas. Pranešėme Sveikatos apsaugos ministerijai ir prašėme, kad ištirtų gatvės gyventojų, ypač vaikų gyvenimo sąlygas. Labai tikimės, kad mūsų iniciatyvos pagreitins ir Anykščių Savivaldybės planus dėl Volupio g. tvarkymo", - rašo Giedrė.
"Sveiki, pašau išvežti elektros stulpus, kurie guli Bokšto g. gale palei gatvę jau kelis metus. Vaikas važiavo dviračiu, griuvo ir susitrenkė galvą į juos. Gerai, kad viskas baigėsi laimingai. Dėkoju", - savivaldybę kreipėsi Tomas.
"Sveiki, tragiškos būklės kelias K. Būgos gatvėje. Netvarkytas, matomai, begalę metų. Tas pats ir su Kurklių gatve. Kada planuojama sutvarkyti gatves, esančias ne miestelio centre?", - teiraujasi Egidija.
"Problemų žemėlapyje" nurodoma, kad šį pavasarį ir vasarą išsakytos problemos užregistruotos, tačiau neišspręstos.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • 123

  Nuoroda

  Tragiškas kelias K. Būgos gatveje????

  Prieš 3 savaičių
 • Bereikšmis žemėlapis

  Nuoroda

  Ne vieną kartą registravau problemas tame žemėlapyje. Ir dėl šiukšlių surinkimo, ir dėl kelio tvarkymo. Po kiek laiko užregistruotos problemos "pradingsta" iš žemėlapio, bet realybėj niekas jų neišsprendžia

  Prieš 3 savaičių
 • Juozas #

  Nuoroda

  Mano nuomone redakcija turėtų šalinti smurtą skatinančius komentarus. Problemoms spręsti nebūtina skątinti susidorojimą su kitais žmonėmis.

  Prieš 3 savaičių
 • neturim kompentetingu

  Nuoroda

  valdininku sugebanciu dirbti ,jie tik draugai loviniu ,gimines ,artimieji ,o zmones ir ju teisingi reikalavimai dzin ,jie va lauza nupirkti uz musu pinigus pirmi ir atsakingu nera,pakarti tokius ant ciucelos ,kad butu pamoka kitiems

  Prieš 3 savaičių
 • valentinas

  Nuoroda

  kelias kur nuotraukoj palyginus su Biliuno gatves 25 namo kiemu yra naujutele autostrada ir savivaldybes ponams tai akis bado kiekviena diena,net nesitikekit,kad kazkas gyventoju gerovei bent pirsta pajudins

  Prieš 3 savaičių
 • jo

  atsakymas į: valentinas Nuoroda

  tiesiai savibledos panosej

  Prieš 3 savaičių
 • vairuotojas

  Nuoroda

  sutvarkykit tramplina per gelezinkelio begius Biliuno gatvej,sarmata miesto sveciu.

  Prieš 3 savaičių
 • Liunava

  atsakymas į: vairuotojas Nuoroda

  Jei vairuotojas neskiria savivaldybės kelio nuo valstybinio, tai reiktų pagalvoti apie tai ar vairuotojo pazymėjimas gautas legaliai. Laikant teisės reikia aplankyti Gustą.

  Prieš 3 savaičių
 • jo

  atsakymas į: Liunava Nuoroda

  koks skirtumas valstybinis ar ne,mes visi valstybe,o tvarka turi rupintis savibledos klerkai

  Prieš 3 savaičių
 • Šoperiuk,

  atsakymas į: vairuotojas Nuoroda

  Kelias vakstybės, valdomas per susisiekimo ministerijai pavaldžią Lietuvos kelių direkciją, prie ko čia savivaldybė.

  Prieš 3 savaičių
Įkelti daugiau