Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Iš pažinčių skelbimų:
- Simpatiška moteris be žalingų įpročių, nerūko, negeria, nedirba...

Komentaras

Giedrė:„Smagu bus, ir visai ne taip baisu kaip kai kurie čia buria. Koncertas keliaus per rajonus, kas draudžia per langus atsidarius žiūrėti...Keliaujantis koncertas šiemet pasiteisino Klaipėdoje Jūros šventės metu. Patikėkit, ten žymiai daugiau žmonių dalyvavo nei visam Anykščių rajone gyvena, ir korona jau iltis šiepti pradėjus buvo. Tiesiog žmonės elgėsi protingai, per galvas nelipo nes niekas nežinojo kelintą valandą kur mobili scena atsidurs. O eglutę ir kitą dieną pamatysit, fejerverkai irgi iš toli matomi ir dar KULTŪROS CENTRO tinklalapyje pažadėta viską tiesiogiai transliuoti. Na išsikepkit kas pyragą, kas karbonadą patogiai įsitaisykit ir džiaukitės reginiu saugiai. Svarbiausia geras nusiteikimas, lašelis savikritikos ir daug pozityvo."

Komentuoti

Per Anykščių miesto šventę aktyviai dirbo keli iš būsimų kandidatų į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje. Vilniaus gatvėje viena priešais kitą įsikūrusios socialdemokratų ir "valstiečių" būstinės, šalia būstinių ir bazavosi savotiški partijų štabai. Socdemai pasistatė raudoną palapinę, o "valstiečiai" prie gatvės susistatė sėdmaišius. 'Valstiečiai" svečius kvietė užsukti ir į būstinės vidų. Socdemai sulaukė garbios viešnios, su  šia partija į Seimą kandidatuojančios dviratininkės Simonos Krupeckaitės. 

 Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai šalia kultūros centro pastatė Ingridos Šimonytės atvaizdu papuoštą autobusą. Anykščiuose šeštadienį lankėsi konservatoriai Seimo nariai Žygimantas Pavilonis, Laurynas Kasčiūnas, Edmundas Pupinis. Ir konservatoriai, ir "valstiečiai" kvietė anykštėnus pildyti anketas, neva bandydami išsiaiškinti, kokie mūsų krašto žmonių lūkesčiai.   

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tik

  Nuoroda

  už valstiečius.Daug ištaisė ankstesnių valdžių padarytų klaidų, grąžina pensijas ir jas padidino,padidino neapmokestinamąjį pajamų dydį, vaikams pinigus.Sodrą pertvarkė ko kiti nedrįso ir dar daugybę gerų darbų. O Tomas šaunuolis, aktyvistas jis Anykščiams daug gero padarys. Nepamirš mūsų. Tad rinksim jį, štai taip.

  Prieš 4 mėnesių
 • Fui

  Nuoroda

  Šlykstu buvo žiūrėt, kaip lakstė žmonėms iš paskos su segtuvais, nuolat kažką užsirašinėdami...

  Prieš 4 mėnesių
 • Zigmas

  Nuoroda

  Koncervatoriai ,nekenčiamiausi tautos vien dėl to ,kad kplanzbergiai .

  Prieš 4 mėnesių
 • Užjaučiu,padėt negaliu

  atsakymas į: Zigmas Nuoroda

  Taip,konservatorių nemėgsta tie,kuriuos meilikaudami ne kartą apgavo tiek raudonieji "demokratai",tiek "žalieji" valstiečiai.Deja,apgautieji to nesupranta.

  Prieš 4 mėnesių
 • *********

  atsakymas į: Užjaučiu,padėt negaliu Nuoroda

  nebe nusišnekėk,jau nebenuplausi konservatų purvo,kad ir kaip beplautum.

  Prieš 4 mėnesių
 • Pastaba

  Nuoroda

  Įdimu ar partijos išsipirko iš savivaldybės dėl savo kandidatų prekybos reklamos ir reikilamavimo taip kaip amatininkai ar kiti mūgės dalyviai? Ar čia taikomos privilėgijos???

  Prieš 4 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: Pastaba Nuoroda

  Jie niekada nemoka ,kumety ??

  Prieš 4 mėnesių
 • Oho

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Bene pats tūlų kurie nemoka esi klapčiūkas ir mielas berniukas beesąs

  Prieš 4 mėnesių
 • Tik už Tėvynės sąjungą

  Nuoroda

  Jokių valstiečių jokių Uspaschių jokių Dagių!!!

  Prieš 4 mėnesių
 • *********

  atsakymas į: Tik už Tėvynės sąjungą Nuoroda

  kad ir kaip norėtum konservatų prie lovio jau nebebus

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau