Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)

Savaitgalį jau 14-ąjį kartą Anykščių šventėje surengtas tarptautinis floristinių kilimų konkursas. Kiekvieną kartą jis traukia žmonių dėmesį spalvingais kūriniais, buria bendruomenes, skleidžia žinią apie Anykščių kraštą Lietuvai. Tačiau vis dažniau pasigirsta pastabų, kad floristinis kilimų konkursas pribrendo pokyčiams.
"Anykšta" teiravosi pašnekovų, ką jie mano apie floristinių klimų konkursą, tolimesnes jo perspektyvas.

 

Eugenija SUDEIKIENĖ, UAB "Gėlių lanka" floristė:

-Nepasakyčiau, kad floristinių kilimų konkursas per 14 metų būtų išsisėmęs. Konkurse būna labai gerų darbų, tik mažiau kokybiški  atvykusiųjų iš kitų miestų, pirmą kartą konkurse dalyvaujančių dalyvių darbai.Anykštėnų floristiniai kilimai labai kokybiški.
Kilimas yra kilimas, žinoma, galima keisti konkurso formatą ir, pavyzdžiui, kurti turines kompozicijas.Bet čia jau ne kilimai.
Dar vienas variantas - floristinius kilimus kurti iš vazonėliuose pasodintų augalų. Bet mes neturime tokių erdvių, kaip Belgijoje, kad kurti kilimus iš tūkstančių augalų vazonėlių.
Labai daug kam patinka floristiniai kilimai, žmonės jų laukia.Manau, kad dar labai svarbu sugalvoti idėją kilimui.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta