Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Tarybiniai autobusai yra patys ekologiškai švariausi autobusai pasaulyje. Jie niekad neteršia gamtos - jų išmetimo vamzdis dujas išmeta į saloną.

Komentaras

Olegas rašo:„Kodėl rašoma, kiek žmonių mirė nuo koronaviruso, bet nerašoma, kiek gimė? Jei karantinas padeda, kodėl Narnijoj ir Jugoslavijoj nėra karantino ir neregistruotas nė vienas susirgimas?
Jei kaukės apsaugo, tai kodėl mano pažįstamą vakar partrenkė mašina, nors jis buvo su kauke? (mašinos vairuotojas buvo be kaukės) Dar klausimas: kaip gali per dieną būti 2 tūkstančiai su viršum atvejų, jei Lietuvoje gyvena 1200 žmonių? Kodėl neserga balandžiai, nors jie išvis nenešioja kaukių, būriuojasi grupelėmis ir neplauna nei snapelių, nei sparnų? Mano draugas vakar nuėjo į McDonalds, užsisakė BigMacą, o jam dar pasiūlė teigiamą COVID-19 testą ir pyragėlį. Ar čia normalu? Dar klausimas: kodėl daktarai gydo nuo koronaviruso? Ar jie studijavo koronavirusą? Ar mokykloje lankė? Kodėl?
Na ir paskutinis klausimas: kodėl būtent dabar?"

Skaityti komentarus (3)

Savaitgalį jau 14-ąjį kartą Anykščių šventėje surengtas tarptautinis floristinių kilimų konkursas. Kiekvieną kartą jis traukia žmonių dėmesį spalvingais kūriniais, buria bendruomenes, skleidžia žinią apie Anykščių kraštą Lietuvai. Tačiau vis dažniau pasigirsta pastabų, kad floristinis kilimų konkursas pribrendo pokyčiams.
"Anykšta" teiravosi pašnekovų, ką jie mano apie floristinių klimų konkursą, tolimesnes jo perspektyvas.

 

Eugenija SUDEIKIENĖ, UAB "Gėlių lanka" floristė:

-Nepasakyčiau, kad floristinių kilimų konkursas per 14 metų būtų išsisėmęs. Konkurse būna labai gerų darbų, tik mažiau kokybiški  atvykusiųjų iš kitų miestų, pirmą kartą konkurse dalyvaujančių dalyvių darbai.Anykštėnų floristiniai kilimai labai kokybiški.
Kilimas yra kilimas, žinoma, galima keisti konkurso formatą ir, pavyzdžiui, kurti turines kompozicijas.Bet čia jau ne kilimai.
Dar vienas variantas - floristinius kilimus kurti iš vazonėliuose pasodintų augalų. Bet mes neturime tokių erdvių, kaip Belgijoje, kad kurti kilimus iš tūkstančių augalų vazonėlių.
Labai daug kam patinka floristiniai kilimai, žmonės jų laukia.Manau, kad dar labai svarbu sugalvoti idėją kilimui.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta