Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

- Tu girdi? Kažkas po namus vaikšto, - sako susijaudinusi žmona vyrui.
- Na ir ką aš dabar turėčiau daryti?
- Kaip ką? Eik ir pažadink Reksą!

Komentaras

Juozas:„Mano nuomone, artimiausiu metu, galime išgirsti apie mero sprendimą dėl neplaninio audito kokiame nors "Istorijų dvarelyje", kuriame kartais tikrai pasirodo vaiduokliai, veikiantys kaip savivaldybės administracijos funkcijų vykdytojai ar patarėjai...
Naujienas sekite fb paskyroje!"

Komentuoti

Savaitgalį jau 14-ąjį kartą Anykščių šventėje surengtas tarptautinis floristinių kilimų konkursas. Kiekvieną kartą jis traukia žmonių dėmesį spalvingais kūriniais, buria bendruomenes, skleidžia žinią apie Anykščių kraštą Lietuvai. Tačiau vis dažniau pasigirsta pastabų, kad floristinis kilimų konkursas pribrendo pokyčiams.
"Anykšta" teiravosi pašnekovų, ką jie mano apie floristinių klimų konkursą, tolimesnes jo perspektyvas.

 

Eugenija SUDEIKIENĖ, UAB "Gėlių lanka" floristė:

-Nepasakyčiau, kad floristinių kilimų konkursas per 14 metų būtų išsisėmęs. Konkurse būna labai gerų darbų, tik mažiau kokybiški  atvykusiųjų iš kitų miestų, pirmą kartą konkurse dalyvaujančių dalyvių darbai.Anykštėnų floristiniai kilimai labai kokybiški.
Kilimas yra kilimas, žinoma, galima keisti konkurso formatą ir, pavyzdžiui, kurti turines kompozicijas.Bet čia jau ne kilimai.
Dar vienas variantas - floristinius kilimus kurti iš vazonėliuose pasodintų augalų. Bet mes neturime tokių erdvių, kaip Belgijoje, kad kurti kilimus iš tūkstančių augalų vazonėlių.
Labai daug kam patinka floristiniai kilimai, žmonės jų laukia.Manau, kad dar labai svarbu sugalvoti idėją kilimui.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta