Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Restorane:
- Sakykite, o kaip jūs ruošiate viščiukus?
- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Komentaras

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti

Senosios Anykščių ligoninės pastatai lieka teisėsaugininkų rankose. Pastatai buvo parduoti vienai Kauno įmonei, kuri bankrutavo, o jos turtas buvo areštuotas.

 

,,Rašiau raštą prokuratūrai, pateikė atsakymo, kurio esmė: ,,nesikišk, ne tavo reikalas". Kokia iš to arešto nauda valstybei? 5 ar 6 metai pastataii yra prokuratūros rankose. Visiškas idiotizmas. Per tą laiką šimtą kartų buvo galima juos parduoti, nugriauti, naują kompleksą pastatyti", - ,,Anykštai" kalbėjo Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nugriauti ir parka padaryti grazu cia

  Prieš mėnesį
 • Klausimėlis

  Nuoroda

  Tai kam reikejo parduot ? Reikejo padaryt seneliu namus .Tikriausia parduot reikejo nes atkaitas buvo nemažas ?

  Prieš mėnesį
 • Na

  atsakymas į: Klausimėlis Nuoroda

  Kalbi kaip koks politikos klaunas.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Verslininkui naudingiau , kad prikuroras laikytų areštuotą turtą, nei mokėti turto mokestį į biudžetą. Taip išeina , kad nei Seimas nei Valstybė nei Prokuratūra negina visuomeninio intereso, o palaiko neaiškios veiklos " verslininkus" kurie verčia landynėmis miestelio objektus ir už tai neatsako nei kaip juridinis, nei kaip fizinis asmuo, kuris yra to juridinio asmens vadovas ar savininkas.
  Tai kam ta savivaldybė ir vietos valdžia, kad jai į akis myža ir sako- " čia jum šiltas lietus"...

  Prieš mėnesį
 • Nepatarėjas

  Nuoroda

  Logiškai galvojajant kas pagal teismo nutartį valdo turtą tas ir atsakingas už jo priežiūrą, mokesčius ir kt. Nesvarbu ar tai prokuratūra ar prezidentūra ar dar kokia diktatūra. Miesto vadovas ir savivaldybės administracija vadovaudamiesi teisės aktais ir suteiktais įgaliojimais privalo reikalauti sutvarkyti turtą, o nesitvarkančius paduoti į Teismą dėl pareigos nevykdymo. Kas čia per pasiaiškinimas, kad merą pasiuntė ant trijų raidžių ir jam gerai. Tai užrašykit ant tų pastato sienų savo administracijos šūkį -" čia gera" - būti meru ir niekuo nesirūpinti, nes patarėjai nieko daugiau nepatarė :)

  Prieš mėnesį
 • Apie

  atsakymas į: Nepatarėjas Nuoroda

  Kokią teismo nutartį blūdit, juk prokurorai areštavo, o į teismą dar net nenuėjo.

  Prieš mėnesį
 • Angelė pragaro merga!

  atsakymas į: Nepatarėjas Nuoroda

  Grybaut mėgsti, Vaičiūnai. Kaip tau sekėsi patarėju pas Tubį? Nė mur mur nenutuoki

  Prieš mėnesį
 • Replika

  atsakymas į: Angelė pragaro merga! Nuoroda

  kodėl neklausi kaip sekėsi mero pavaduotojui praeitos kadencijos veikloje. Berods dabartinis meras buvo tos komandos vadovo dešinioji ranka, ar aš klystu?

  Prieš mėnesį
 • vardas

  Nuoroda

  O tai kodel anksciau nebuvo 100 kartu parduoti, nugriauti ar naujai pastatyti ? Kam cia ta retorika ? Ar ne paties Obeleviciaus meravimo laikais pastatai ir tapo apleistais ?

  Prieš mėnesį
 • jomajooo

  Nuoroda

  4 metus meru buvo aukštas policijos pareigūnas Tubis su pažintimis teisėsaugoje ir negalėjo su prokuratūra išspręsti klausimo?

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau