Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Restorane:
- Sakykite, o kaip jūs ruošiate viščiukus?
- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Komentaras

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti

Šiais laikais vis daugiau žmonių savo namuose nusprendžia įrengti nedidelį svečių kambarį. Jis labai praverčia atvykus draugams ar giminėms, nes nereikia sukti galvos, kaip ir kur juos priimti.

Mažoje erdvėje sutalpinti visus svečiams reikalingus daiktus gali būti nemenkas iššūkis – juk norisi sukurti ne tik patogią, bet ir jaukią aplinką. Taigi, kaip tinkamai įrengti tokį kambarį savo namuose?

Rinkitės funkcionalią lovą

Patogus poilsis – vienas iš svarbiausių aspektų, padedančių užtikrinti gerą svečių savijautą ir nuotaiką. Todėl juo pasirūpinti tiesiog būtina. Nedideliame, tačiau funkcionaliame kambaryje kuo puikiausiai tinka dvigulė sofa lova. Pagal poreikius galite pasirinkti jos miegamojo mechanizmo tipą – skirtą dažnam arba retam naudojimui. Jei kambarį ir lovą nesant svečiams planuojate naudoti savo reikmėms, rekomenduojama rinktis baldą su pirmojo tipo mechanizmu.

Atkreipkite dėmesį į naktinį staliuką

Nepriklausomai nuo patalpos dydžio, joje visuomet tilps mažas naktinis staliukas. Daiktų laikymui skirtas baldas tinka tiek rečiau, tiek dažniau naudojamiems reikmenims susidėti. Medinis staliukas pasižymi universalumu, todėl jį lengva pritaikyti įvairaus stiliaus interjeruose. Modifikacijų gausa leidžia išsirinkti sau labiausiai patinkančios spalvos ir tekstūros baldą, taip pat jo detales – kojeles bei rankenėles.

Suteikite erdvei jaukumo

Norite, kad svečiai pas jus jaustųsi lyg namuose? Tuomet verta pasirūpinti, kad kambaryje netrūktų jaukumo. Jo padeda suteikti įvairūs tekstilės gaminiai, pavyzdžiui, dekoratyvinės pagalvėlės, pledai. Vos keletas tokių detalių, ir dvigulė sofa lova atrodo kur kas patraukliau.

Ant naktinio staliuko galima padėti medinį padėkliuką, kuriame patogu laikyti smulkius daiktus. Be to, jis labai tinka ir pusryčiams ar kitiems užkandžiams patiekti. Jei savo namuose turite daug įdomių žurnalų ar knygų, kodėl gi keleto nenunešus į svečių kambarį? Jų laikymui skirta stilinga laikraštinė su rankenomis gali tapti išskirtiniu interjero akcentu. Susidomėjote? Tiesiog spauskite ant aukščiau pateiktos nuorodos ir išsirinkite.

Pasirūpinkite, kad netrūktų daiktų laikymui skirtos vietos

Daiktų laikymui skirtos vietos dažniausiai niekada nebūna per daug – nesvarbu, tai svečių ar kitas kambarys. Ji itin aktuali nedidelio ploto patalpose, kurių erdvę patariama išnaudoti kuo efektyviau. Tam labai praverčia tokie mediniai baldai kaip komodos, vitrinos, pastatomos bei pakabinamos lentynos. Juos lengva suderinti su prieš tai aptartais naktiniais staliukais – taip sukuriant harmoningai atrodantį interjerą. Daiktų laikymui praverčia ir dvigulė sofa lova su patalynės dėže. Taigi, stilingo dizaino baldai sukurti skirtingiems jūsų poreikiams.

Nepamirškite tinkamos patalynės

Siekiant, kad svečių miegas būtų patogus ir malonus, rekomenduojama pasirūpinti aukštos kokybės patalyne. Svarbu atkreipti dėmesį, kad ji būtų pasiūta iš kuo natūralesnio audinio, pavyzdžiui, medvilnės satino. Jis leidžia kūnui kvėpuoti ir pasišalinti drėgmės pertekliui, todėl miego aplinka išlaikoma gaivi ir higieniška.

Natūralus audinys apdirbtas taip, kad itin švelniai priglustų prie kūno. Plati spalvinė gama, kurioje panaudojami tiek šviesūs, tiek tamsūs tonai, suteikia galimybę išsirinkti interjere labiausiai derančią patalynę. Elegantiškai žvilgantis audinys suteikia nedideliam svečių kambariui daugiau estetikos ir paverčia jį tikra ramybės oaze.

Tegul viešnagė jūsų namuose svečiams palieka pačius geriausius prisiminimus. Pasirūpinkite, kad jie jaustųsi patogiai ir gerai pailsėtų. Universalūs patrauklaus dizaino baldai, tokie kaip dvigulė sofa lova su patalynės dėže ir naktiniai staliukai, suteikia nedideliam kambariui funkcionalumo, o stilingi aksesuarai – jaukumo. Kurkite harmoningą namų aplinką, palankią ne tik svečiams, bet ir sau patiems.

Užsakymo nr. 714