Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Patarimas vyramas: jei pasiekę 55 metų amžių, pakeistite lytį, į pensiją išeiti galėsite anksčiau.

Komentaras

Nėra ko čia stebėtis:„Technologijų amžius - per atstumą net pastoti galima"

Komentuoti

Vakar, rugpjūčio 19-ąją, su anykštėnais bendravo Užkrečiamų ligų ir AIDS centro direktorius, MRU profesorius Saulius Čaplinskas. Renginio tema "COVID-19. Kasdienybės realijos pandemijos akivaizdoje."

Paklausyti mokslininko susirinko keliasdešimt anykštėnų. Susitikimas prasidėjo prie Anykščių kultūros centro, o užėjus lietui buvo persikelta į pastato vidų.

 

Profesorius anykštėnamas aiškino, jog "kova su liga atnešė daugiau žalos nei pati liga". "Gavome kolapsą dėl noro išvengti COVID-o. Daug užleistų ligų..." - Anykščiuose kalbėjo mokslininkas. Pasak profesoriaus, visose šalyse mirtingumas išaugo ne dėl COVID-o, o dėl atsako į COVID-ą. Gal tik išskyrus Italija, kur pati ši liga nusinešė daug gyvybių.

Kalbėdamas apie tai, kaip išvengti susirgimo koronavirusu, prof.S.Čaplinskas sakė, jog principas yra tas pats kaip važinėjant automobiliu - visiems reikia laikytis taisyklių. Jis išvardino ir esmines COVID prevencijos taisykles - laikytis distancijos, trumpinti buvimo tarp žmonių laiką, naudoti barjerą -kaukę, dezinfekuoti rankas ir paviršius bei laiku atlikti diagnostiką. Beje, pasak jo, per rankas ir paviršius COVID užsikrečia tik 5 proc. visų susirgusių.

Plačiau - "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Eilinė rinkiminė kompanija

  Nuoroda

  Kuris čia socdemas? Kai suskilo partija tai jau nebe atrenku.

  Prieš 4 savaičių
 • Socialdemokratų partija neskilo

  atsakymas į: Eilinė rinkiminė kompanija Nuoroda

  tik seni komunistai, norėdami išlikti prie lovio, susimetė su valstiečiais, juo reketuoja, kad gautų finansavimą atskiru įstatymu. Sukūrė su pabėgusiais nuo darbiečių veikėjais tipo partiją. Tai jokie jie socialdemokratai ir nebuvo, tik bebrai komunystai, trokštantys valdžios bet kokia kaina, na o mūsų nušalintasis susimetė su jais, viskas logiška..

  Prieš 4 savaičių
 • nesnervuok

  atsakymas į: Eilinė rinkiminė kompanija Nuoroda

  profesorius Saulius Čaplinskas, kaip ir kita garbinga profesorė Vilija Targamadze, pasirinko eiti į rinkimus tikruosius, senuosius socialdemokratus, nors ir abu nėra partijos nariai.
  Va teisiamas nušalintas meras pasirinko draugelius, senus komunystus, socdarbiečius.
  Tai atsirinkai dabar, jei vaidini nežiniuku.

  Prieš 4 savaičių
 • Klausimas

  atsakymas į: nesnervuok Nuoroda

  o šis geras nekomunistas nepriklausė komjaunuoliams ir nestojo į komunistų partiją? Nemanau, kad tais laikais nekomunistinių pažiūrų būtų baigęs aspirantūrą.

  Prieš 3 savaičių
 • Cekava

  Nuoroda

  O tai mūsų rajono kovos su covid19 situacijų keravojimo viršininkas nieką nepridėją prie šito svečio kalbos? Negi anas neteisingai valdė, kad tyli uodegų nulaidis?

  Prieš mėnesį
 • puikus kerovotojas

  atsakymas į: Cekava Nuoroda

  puikiai ir sukeravojo, nera prie ko prikibti. Šaunuolis.

  Prieš mėnesį
 • Ekonomistė

  atsakymas į: puikus kerovotojas Nuoroda

  Na taip- savo ūkio reikalus ir kombainą gal ir puikiai " keravoja", o va savivaldybės biudžetas tai ant jaunos administracijos direktorės galvos pakabintas. Taigi nepaslaptis kad jau įvertinta apie 1,9 mil.galimas trūkumas. O, obuoliukas jau pateikė sprendimo projektą įvertinimui dėl paskolos ėmimo, kad užkišti biudžetininkų skyles darbo užmokesčiui.
  Deja, Tamstos partinės pagyros " šaunuoliui" nepagrįstos ekonominiais rodikliais.

  Prieš mėnesį
 • tai uz ka

  Nuoroda

  jis gauna alga ir ka jis dirba ,kur jo rezultatai del zmoniu,demagogas lezuviu mala o naudos jokios ,uzmirsau tai tik del patekimo prie lovio ir taskas

  Prieš mėnesį
 • oj, oj...

  Nuoroda

  Atejo dar vienas Dievas ir visi juo tiki ? Kodėl žmonės nemoka nusispjauti ant grindų ?

  Prieš mėnesį
 • Aišku

  atsakymas į: oj, oj... Nuoroda

  Pagal retoriką, Tamsta galėtum balsuoti už Tamoševskį, Šustauską, Tubį.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau