Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje atidaryta troškūniečio Vytauto Janulio fotografijų paroda.


V.Janulis fotografija susidomėjo baigęs universitetą. Tuo metu pradėjo dirbti Vilniaus skaičiavimo mašinų gamykloje SIGMA, kur veikė fotografų klubas. 1984 m. gamykloje pirmą kartą eksponavo ir savo fotografijas iš kelionės Prahoje. Tais pačiais metais susipažino su žymiu fotografu Vitu Luckumi, kuris tapo Vytauto fotografijos mokytoju.
Vytautas sako, kad jis yra fotografas primityvistas. Nėra baigęs jokių fotografijos mokslų. Fotografuoja ir komponuoja taip, kaip „gyvenimo kelias ir dūšia pataria“. Šioje parodoje eksponuojamos istorija tapusios originalios 1983-1992 metų nuotraukos.
V.Janulio fotografijų paroda veiks iki rugsėjo 30 d.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta