Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Jei norite, kad pasaga atneštų laimę, žinokite - dirbti teks, kaip arkliui.

Komentaras

Kaip džiaugiasi savivaldybė:"Užsikrėtė trys Anykštėnai, kurie negyvena Anykščiuose " :-)
Tiesiog "puikiai veikia" gyvenamosios vietos deklaravimo sistema !
Ir vėl girsis kaip jie "suvaldė" virusą Anykščiuose, kai niekas Anykščiuose negyvena"

Komentuoti

,,Jūs neturite duonos? Valgykite pyragą“, - rinkėjams sakė kandidatai į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje. Na, ne visai taip sakė, tačiau idėja buvo panaši. Pagyvenusi moteris per kandidatų diskusiją politikams uždavė, mano galva, vieną iš esminių klausimų - kaip spręsti 55-65 metų žmonių užimtumo problemą. Didžioji dalis kandidatų aiškino, kad, pvz., 60-ies metų, pvz., buvusiai komunalinio ūkio valytojai pats laikas kurti nuosavą verslą.

 

Mes visiškus kosmonautus deleguojam į valdžią... Na, suprantu, jog atsakymai nebuvo iš anksto paruošti, tačiau sniego gniūžtės principu vienam po kito kartoti ankstesnių šnekėtojų nesąmones nėra solidu. Švelniai tariant. Tiesa, pirmasis senyvų bedarbių verslą skatinti pradėjęs krikščionis Audrius Penkauskas vėliau atitoko, sakė, kad ne visi gali daryti verslą.

Keista kodėl tik verslas akcentuotas. Dar yra mokslas, valstybės tarnyba... Sakyčiau, patogiausia 60-mečius bedarbius integruoti į sveikatos apsaugos sistemą, juk taip regionams trūksta gydytojų. Lai stoja močiutės ir diedukai į universitetus, mokosi, siekia diplomų. Stipendijoms lėšų valstybės biudžete tikrai surasim. Juolab kad seno studento poreikiai daug menkesni nei jaunuolio. Nei naktinio gyvenimo šešiasdešimtmečiams studentams reiks, nei naujų drabužėlių...

,,Ar esate atėmęs gyvybę naminiam augintiniui?“ - kandidatams buvo užduotas lyg ir nekaltas klausimas. Visi atsakė, jog ne, jokiu būdu ne, apsaugok Viešpatie... Na jaunesnieji politikai Tomas Tomilinas ir Mindaugas Sargūnas greičiausiai kalbėjo tiesą, bet šešiasdešimtmečiai... Jie kačiukų neužkasinėjo? Vištoms galvų nekapojo? Na taip... Patikėjau... Sakysit, klausimo autorius ne tai omenyje turėjo. Gal jis norėjo paklausti, ar kandidatai šunų nežudo savo malonumui. Gal... Bet tokiu atveju tas autorius yra psichinis ligonis. Iš jo derėtų atimti balsavimo teisę, kompiuterį ir telefoną. Ypač laidinį, kad kabeliu ko nors nepasmaugtų...

Be šių minėtų akcentų kandidatų diskusija buvusi nyki ir tuščia. Apie nieką... Iš pasakytų politikų minčių negalėčiau identifikuoti, kokios jie politinės jėgos - kairiosios ar dešiniosios - atstovai.

Visos šios "Rievės" - šeštadienio "Anykštoje". Portale anyksta.lt visas tekstas nebus spausdinamas.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Už bet ką, tik ne už valstiečius ir importinį Karbauskio pavaduotoją Tomiliną. Taškas.

  Prieš mėnesį
 • Žaliukas

  atsakymas į: anykštėnė Nuoroda

  Na ir ką tokio valstiečiai Tamstai blogo padarė? Pensiją sumažino? Vaistus pabrangino? Ar pašalpą atėmė? Ar lengvatą už šildymą panaikino? Ar privertė pasirinkti lytį?

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Peržiūrėjau Deltuvos apygardos kandidatus, tai nėra už ką balsuoti, beveik visi priklauso nusikalstamoms partijoms, kurios yra ar buvo valdžioje.
  Aš išvis neičiau balsuoti, nors nepritariu nebalsavimui, bet tik tada, kai yra iš ko rinktis, nes nebalsavimas leidžia likti valdžioje toms pačioms sisteminėms partijoms, bet kad čia nėra už ką balsuoti, už ką bebalsuosi - bus tas pats.

  Prieš mėnesį
 • uz daktara

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Yra ar nera is ko rinktis, bet issirinkti teks. Manau daktaras mažiausiai gedos ir zalos padarys. Jaunas, stengsis, kazka nuveiks.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Perskaičiau internete ir rekomenduoju visiems. Daug kas buvo žinoma, tačiau leidinys "Neliečiamieji" atskleidė ir naujų detalių bei faktų iš konservatorių valdymo laikotarpių bei jų partinės veiklos. Laukiu išleisto leidinio. Siūlau jį platinti savivaldybėje!

  Prieš mėnesį
 • Chi chi

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Lietuvoje pribrendo reikalas priimti dekonservacijos įstatymą.

  Prieš mėnesį
 • Manau

  atsakymas į: Chi chi Nuoroda

  KGB norėtų, bet žmonėms reiktų dekarbauskizacijos įstatymo. Kiek tas Naisių latifundininkas apiplėšinės žemdirbius? Vien tėl to už Tėvynės sąjungą balsuosiu, gal sutvarkys Karbauskį.

  Prieš mėnesį
 • Mąstau

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  Ne Karbauskį reikia tvarkyti... Paskaityk "Neliečiamieji", žinosi

  Prieš mėnesį
 • Skaičiusi

  atsakymas į: Mąstau Nuoroda

  Skaičiau. Tas šmeižikiškas žurnalas lengvatikiams durniams, a la, žiūrėkite, kokie konservatoriai blogi, kokie blogi prezidentai, žiūrėkite, tada nematysite, kad valstiečiai sugriovė švietimą, sveikatos apsaugą, kad per juos išmirė tūkstančiai žmonių nesulaukę pagalbos. O visa medžiaga ten išspausdinta jau seniausiai, žinoma, publikuota, nes tai Širinskienių komisijų išvados, kurios nenustatė jokių įstatymų pažeidimų.

  Prieš mėnesį
 • Jooo

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Ir aš rekomenduoju, nes verta paskaityti, kaip veikia lukašenkinė propaganda. Ir kraupu, kai valdantieji per 4 metus sugeba tik išleisti leidinį, kompromituojantį kitas partijas. O kur leidinys apie jūsų valstiečiai, nuveiktus darbus? Nėra ką rašyti apie sugriautą švietimą, sveikatos apsaugą, iškirstus miškus? Dabar tai tikrai balsuposiu už konservatorius, nes kažkodėl Karbauskis jų labai bijo.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau