Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Žinai Laima ištekėjo!
- Iš meilės ar dėl pinigų?
- Iš meilės pinigams.

Komentaras

Burbiške dedukas:„Pažiūrėkit kelia Anykščiai-Rubikiai..iki Keblaniu tai vai, vai - su matociklais tuoj nebemažna bus praslinkt, a su gruzoviku vos prasilinkiau, ne daug truka, buč ravan su sava Audyti intlekis :-) Aina vaikai makyklan, siaubas, nutrinks kadu patumsi ? Parodykit - sakykit turim keliu-muziejų Ruske da laiku (asfaltas1975 metu gamybas) !"

Komentuoti

Šiandien 17.51 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kavarsko seniūnijos Domeikių kaime kelyje Nr.120 susidūrė 4 automobiliai. Nukentėjo keli asmenys, vienas iš jų be sąmonės prispaustas automobilyje.

  Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stočiai, Utenos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Avarija įvyko,kai vienas kitą kliudė trys viena kryptimi važiavę lengvieji automobiliai. Po susidūrimo vienas iš automobilių išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su ja atvažiuojančiu automobiliu.

Po avarijos kelias uždarytas, vykstantiems į Ukmergę patariama važiuoti pro Kurklius.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Syki ryte vaziavome

  Nuoroda

  Mocu dviese. Greitis na apie 100 buvo. Žiūriu nauja Volva prisigretino iš galo. Ten sėdi senas kumpis su boba akim išverstom. Tiek neriasi iš kailio aplenkt, nors viena koja jau grabą stuksena. Aplenke ant isišakojimo ties viaduku i Vidiškius kaip beprotis. Bet daugiau ir nepavyko jam aplenkt iki Vidiškių nieko apart manes. Privažiavau iš šono, pažiūrėjau i tą kumpi ir nuvažiavau. Nei ką pakomentuoti, dar pagalvojau, mašina nuliova, gal proto turi. Va jums ir situacija

  Prieš 2 savaičių
 • Stengiuosi vaziuoti kitu keliu

  Nuoroda

  Nes sekmadieni po pietu nuo Kavarcko iki Vidiskiu, jei vaziuoji ant 90 km/h tokiu cirku prisiziuri, kad dar sugalvoti reikia taip lakstyti. Nenuostabu.

  Prieš 2 savaičių
 • Nerijus

  Nuoroda

  lapai ant kelio slidu ..po lietaus ..juk paziurėkit kaltininko mašina suprasite padangos plikos ..ai yra kaip yra daugiau atsakingumo

  Prieš 2 savaičių
 • Rokas

  Nuoroda

  Kiekviena vasaros penktadieni .. tuo siauru keliu ,kiek igaledami,vienas kita gena tie ex kaimieciai ,dabar is Vilniaus ar Kauno .. i savo tuos kaimus. Daznai dar prisimontave ir ,,ragus,, (dviracius ant stogo), ar gumines valtis. O sekmadienio popiete ,vel visu greiciu,daznai rizikingai lenkdami,vel lekia i tuos naujuosius devyniaaukscius...

  Prieš 2 savaičių
 • Jo

  Nuoroda

  Laksto - neapskaičiuodami pavojaus. Ne visi supratingi sedėdami prie vairo.
  Kaip ir Anykščiuose,žmones baudžia Policija,kad ne per pereja eina. Kad baustu vairuotojus kurie nepraleidžia žmonių per pereja,tad netenka matyti.

  Prieš 2 savaičių
 • Dar smagiau

  Nuoroda

  kad tamsoje, lyjant kelyje laksto paspirtukininkai! Jiems jų gyvybės absoliučiai nereikalingos?

  Prieš 2 savaičių
 • Žmonės

  Nuoroda

  Jaučiasi lyg būtų savo kieme vairuoja neatsakingai atsipalaidavę dviratininkai perėjose dviračių nepersivaro o tiesiog šogsta po ratais, patarčiau kelyje būti atsakingiems ir nepamiršti kad tyko povojai jei neaš užsižepsosiu juk gali kitas

  Prieš 2 savaičių
 • Oho

  Nuoroda

  Kas per savaitgalis? Žmonės atprato nuo blogų orų, skuba.

  Prieš 2 savaičių
 • Manau, kad

  atsakymas į: Oho Nuoroda

  kai kuriem vairuotojam reikia uždėti medinius gazo pedalus. Tie, kurie jau turėję nuobaudų už greitį.

  Prieš 2 savaičių